3

Strach pomyśleć jak odreagują w klasyku…

0

Straszny news. Przerażający.

0

@Gibbon_FCB hahaha

0

@MagdJanko Przestań chłopie :)

0

Dziękujemy. LM nie wygramy, ale po głowie głaskane będzie, całowane będzie no i czarny blondyn stresu mieć nie będzie. Rodzina, słońce i lizanko. Ot, fenomen trenera. Idealny punkt, czas i fuks. Dlaczego wczoraj Psg weszło do finału? Bo nie miało tego fenomenu :)

0

@MirusAmisz Bo mówisz szefom jako pilnujący ich kasy, że ten nie może a tamten może? :)

0

Siedzicie razem w restauracji w Barcelonie. I On ci mówi: wiesz rifek, masz taki męski nick, że zdradzę ci tajemnicę. Jestem pazerny na kasę. Nie zostanę. I wtedy się budzisz, siedzisz na kiblu i już wiesz, że to nie jest restauracja :)

0

Jem zupę cały czas.

7

Pozabijają naszych przed mundialem. To ich ostatnia szansa…

0

@MirusAmisz Jesteś kolejnym księgowym z tej stronki? :)

0

@Michal1975 Zasługują.

0

Ma dużo racji. Ale jest z Madrytu to na tej stronce nie liczy się, że mówi to samo co my, kiedy jesteśmy robieni w chuja. To inna sytuacja. Barca nie może być robiona a Atletico może. Nas zrobiono z nimi, ich z Arsenalem. My mamy rację, oni nie. Wiadomo :)

6

On ciągle w tej samej kurtce. I nie reaguje na pory roku.

6

Simeone, cudowny trener, który w swym pierdolnięciu przegrywa wszystko. Wygrał tylko kontrakt.

0

@Krzysiek872 No wreszcie ktoś to napisał :)

4

@Dako Flick ma tylko jedną opcję. Nie zrozumie.

4

Nieco ponad 800 milionów to niemal milion. To prawda.

1

Fajne bzdury :)

0

Za 20 min, że jednak nie, ale tak, gdyż przecież wiadomo, że Alvarez nie wiadomo po co i nie wiadomo za co :) patrzę jaki „redaktor” i już wiem wszystko :)

0

Dobrzy ludzie z Barcy. Nie chcą po prostu kraść siana :)

0

@Greenalley Jest tragiczny i jest na sprzedaż. A Lewy nie odejdzie. Czy odejdzie?

2

Macie redaktory mojego klika. Gra?

1

@Limaker Na klasyk też wyjdzie Lewy :)

0

@RosjaninBut Nie da.

0

@rrradziowy A tego jeszcze nie ma? To moja starodawna plazma przekłamuje obraz :)

0

@CPuyol Carlos, masz ostatnie zdanie w tej dyskusji. Prezent ode mnie dla ciebie :)

0

@4Fabregas4 Odpisuję z grzeczności, bo przez ciebie miałem chyba z 15 banów, w tym jeden miesięczny. Na żywo to byłby wiatrak, czyli budynek z takim śmigłem, ale net to miła nisza, schronienie prawda? . Wracając do sedna- to biznes i polityka. Nigdy nie będziesz nic wiedział. Będziesz czytał media i to wszystko. Skarbnik, kwota. Tyle milionów, a może tyle milionów. To nie twoja firma, popatrz ona mimo twoich wyliczeń działa i nic się jej nie stanie. Barca nigdy nie upadnie. I zawsze będzie zarabiać. Takie czary. Personalne animozje bo Laporta grubas albo tamten inny chudzias to pierdolenie o niczym ludzików na takich forach jak to. Nic mniej, nic więcej…serdecznie pozdrawiam.

0

@Sienkiewko Ktoś z redaktorów o tym wspomniał?

0

@messimalarz123 Koleżka to twój brat, siostra, tata lub mama. Wiem, net nie boli, stąd odwaga. Całuski.

0

Ukradną nie 110 a 100 mln. Ufff :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?