rodineusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Zieliniak O, brawo. Ktoś na tym forum rozumie proste sprawy. Rzadkość.
0
@Natalia12345 Atletico go przejdzie.
0
@RafaPL Nie tylko rotacji…
0
@malicinho To nie pech tylko Flick.
0
@Cules69 I tak wygramy LM? :)))
0
@KibicBarcy84 Jesteś wspaniały. Czytajmy cię wszyscy. Tak wiele wiesz o tym sporcie…
0
@Barca_Big_Moment Nigdy nigdzie nie napisałem, że mamy grać ciągle niską linią. Napisałem, że Flick jest jednowymiarowy o czym wie cały piłkarski świat. To nie tajemnica. Flick ma reagować podczas gry. Nie umie tego robić. Zawodnicy nie umieją, bo trener…Tym przegraliśmy.
0
@Barca_Big_Moment Obyś miał rację bo Lucho a Flick to przepaść.
0
@tarantino10 Dobry jest bardzo.
2
Tomaszewski jest odklejony, ale głuptasy na tym forum jeszcze bardziej w komentarzach. Bo gdyby olać, że to on i nie patrzeć na specyficzną formę wypowiedzi, to on ma w niej wiele racji. Bo to Flick zdupczył LM dwa razy z rzędu. Nie brak zawodników a jego jednowymiarowość. Nie Tomaszewskiego. Flicka.
1
@Barca_Big_Moment Przecież odpadnięcie z LM rok temu i teraz to Flick, nikt inny :)))
2
@KibicBarcy84 Tak tak kibicu Barcy. Zapraszam wszystkich do wejścia w profil tego użytkownika i poczytanie komentarzy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jem zupę cały czas :)
1
@Czyhrynski wejdź na Twoja pogoda polsatu…tam jest dopiero rzeźnia :)))
1
Gówniarze rozwalą szatnię w miesiąc. I tak musi się stać, skoro starsi nie pierdolną pięścią w stół i niekoniecznie piszę o zawodnikach. Balde to podczepiacz, jego nie powinno być w tym klubie w przyszłym. Olmo to zmiennik. Ale…przecież to tylko dziennikarstwo, zapomniałem :)
0
@Cule1797 Ale rozmawiamy tylko o braku reakcji podczas spotkań, które są kluczowe w dzisiejszej piłce. Nie o budżecie, transferach- nawet nie o zmianach. Rozmawiamy o taktyce, która poza wysoką linią obrony, jest Flickowi obca. I tyle. A drobne korekty w tym niezwykle efektownym sposobie grania dla dzieci przed kompem, dałyby nam finał rok temu i półfinał teraz. Pozdr koniec
0
@Cule1797 Nie o to chodzi. Przy wysokiej Atletico jest w niebie. Przy niskiej już nie byłoby tak łatwo jednym podaniem za plecy pyknąć budę. A musieliby przeć do przodu mozolnie. I poszłaby niejedna kontra przy takim gazie Barcy w tym momencie meczu. Być może rozstrzygnęlibyśmy mecz do przerwy. Ale Flick tego nie widzi. Nawet Bastoni, powrót Martineza, inne cuda- nie pomogą w LM. Flick nie reaguje podczas spotkań. To nie Guardiola czy Arteta. Nawet, co piszę z ciężkim sercem, Simeone. To niestety ograniczony taktycznie trener. Nie moja wina.
1
@RC28 Lewak bezbożnik, który dopiero w ostatniej chwili swej ziemskiej drogi, zesrany w gacie wskaże dosłowność? :)
0
@Czarny_ck Skąd masz to info? Chodzisz obok Flicka?
0
@Hubert194 Różne opinie to zawsze wartość dyskusji.
0
@Cule1797 A ja bym wolał oglądać mądrego trenera, który reaguje podczas gry i po 2-0 w Madrycie z Atleti cofa linię obrony. Kolejne bramki wpadłyby ot tak. A wystarczyłaby tylko jedna, bo po 3-0 rozbite Atletico już by się nie podniosło. Oni mieli strach w oczach po 2-0 i tylko przerwa na krwotok Fermina dała im tlen. I wtedy właśnie Flick powinien cofnąć obronę. Ale Flick ma jeden wymiar. I tym przegraliśmy końcówkę na San Siro. I tym przegraliśmy w Madrycie.
0
No nic, będą musieli kraść :)
3
Mądry gość. Mówi oczywistości. Z tym trenerem nie wygramy, bo on niczego nie zmieni. Jak miałby zmienić, skoro innego nie umie?
0
@Coveta Trwam. To doświadczenie i długoletnia obserwacja. Ale jeśli nie mam racji, przytocz fakty, że jest inaczej i skargi zmieniają od lat skorumpowany system :)))
0
Hahaha…chyba by oszalał, żeby przyjść w miejsce, w którym nikt mu nie dogra.
0
@Hubert194 Nie jest idealny. Wręcz przeciwnie.
0
Alvarez dla ubogich, choć podobny poziom. :)))
2
Też tak uważam. Dodam jeszcze, że całe szczęście :)
0
@Czarny_ck Ile grał w zeszłym, ile grał w tym?