rodineusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coveta Nie wierzę, że Wy w to wierzycie. To nigdy tak nie działa. Barca to wie, Laporta to wie. To zwykły marketing, przekaz, że działamy. Nic poza tym, bo niczego to nie zmieni. To tak jakbyś podszedł do Vito Corleone i się poskarżył, że jego szwagier to chuj. I on by przytaknął. A potem jakbyś przeżył, byłbyś szczęściarzem :)
0
Ciągle jem zupę :)
0
@liz4 Czyli drugi Messi? :)
1
Czytam komentarze. Czy my nie robimy tego samego? :)))
0
@Coveta Jaka presja? Na kogo? :) bez jaj
1
Co za interesująca bzdura.
3
@nedreV Większość ma zrozumieć to co się wydarzy. Jesteś w tej większości.
6
Nie ma tu szacunku gówniarzy, powinien odejść. Po co ma być na boisku, jak nie chcą z nim grać. My oczywiście nie kupimy żadnej 9, przegramy w przyszłym roku wszystko i odejdzie Flick. Ale to się musi wydarzyć, żeby większość zrozumiała. Czy z Lewym byłoby inaczej? Nie wiem. Ale bez niego gwiazdeczki lekko odklejone odpalą szatnię w otchłań.
2
@Sebolinho W punkt
0
Szczerze mówiąc, kogo to obchodzi :)
0
Karma wróciła, bo zawsze wraca. Tu po prostu trochę za długo trzeba było na nią czekać.
3
Kuriozalne te wypowiedzi młodzieży. Odklejenie. Komputerki, telefoniki i to samo pierdolenie o niczym. Wyciągniemy wnioski. Tylko nikt ich nie wyciąga. To jest problem tego klubu. Cieszyć się i nie spieprzyć ligi. No i wiadomo…wyciągnąć wnioski :)))
1
@PepGuardiola1971 Też mi tak chodzi po głowie. Ale ten sport jest tak samo skorumpowany jak chwilami nieprzewidywalny. I w tym jest nadzieja.
0
@PietrasCoelho To prawda. Ja nie mam do niego pretensji. Ja mam pretensje do Flicka.
0
@karci0 Czujny :) „nie przegraliśmy tego DWUMECZU”
2
Prawie wszystko- zgoda. Tylko Flick na tym etapie kariery nie nauczy się (tak sądzę) reagowania w konkretnych minutach meczu. To się dzieje już drugi rok z rzędu. To jest trener jednowymiarowy. A futbol i tym bardziej LM jest już zupełnie inna niż wówczas, kiedy ją zdobywał. Niby 6 lat a jednak. To nie jest wybitny trener i bardzo słaby taktyk. Ja bólu nie mam, w zeszłym roku był ten moment, który zepsuli, w tym, jak pisałem tu wielokrotnie- półfinał graniczył z cudem. Nie ma składu na LM. I już.
6
@blondasek Nie wytłumaczysz. Tu 90% nie ma pojęcia o tym sporcie.
1
Ale nie w tym składzie, albo z trenerem, który wie jak reagować podczas gry. Obecny ma jeden wymiar. Na ligę wystarczy, na LM nie.
5
Kounde nie był obok. Przepis to przepis. Garcia zdecydował, że nie pozwoli wykazać się drugiemu Garcii. A sędzia, delikatnie rzecz ujmując, nie gwizdał tego meczu pod nas. Ale my tego meczu nie przegraliśmy przez czerwoną kartkę. Przegraliśmy go dużo wcześniej.
1
Szkoda tylko, że grał ok. godziny. Być może w poprzednich meczach powinien grać nie po 90 a po 120 minut…
0
@Mario999 Bo to nigdy nie był wybitny taktycznie trener. I tyle.
3
Czy mogło być inaczej? Nie mogło. Przecież to od lat skorumpowany, mafijny świat. I Barca o tym wie. Bo właśnie…mimo, że nigdy nie odeszła, to do tego świata „wróciła”. Luz jest przecież. W sensie chwila oburzenia i ciągły luz :)
1
Nie awansujemy. Ale możemy też awansować. Byle ta trawa nie urosła od wczoraj. Bo wtedy będziemy szukać mleczy :)
0
To bez znaczenia. Bayern ich rozjedzie.
0
Nie trawię obu Francuzów. Czułem, że jednego z nich dadzą na ten mecz :)
2
Wyjście Ferranem na obronę Atletico nas zabije. Ale obym się mylił i gość miał mega farta, bo umiejętności mogą nie wystarczyć.
0
@KibicBarcy84 Myśl mózgiem nie mediami. To życiowa droga na skróty prowadząca do tzw. niczego.
0
@daniel32778 Ja nie gram i nie wymyślam gry.
1
@KibicBarcy84 Jak ty możesz mieć takiego nicka, kiedy w każdym poście oczerniasz zawodnika Barcy, który przez czas pobytu zrobił być może najwięcej dla tego zespołu. Który jest do dziś szanowany przez cały piłkarski świat, poza Messim, który gra w amatorskiej lidze i najpierw kroczy ego a potem dopiero on. Czy cały piłkarski świat się myli?
0
@Cule1797 W drugiej połowie to już będzie po ptokach.