rodineusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Baros1990 Nie bazują na wskaźnikach dla idiotów.
6
@addept Zamiast tracić czas na odpowiadanie komuś, kto powinien być izolowany- wejdź na pół minuty w jego profil i zerknij na komentarze. Pół minuty wystarczy, zapewniam :)
1
@PrzemekK95 Zły skład na Sociedad. Ferran nie powinien powąchać ułamka sekundy drugiej połowy, skoro nie wiadomo jak to możliwe, że powąchał pierwszą. A wprowadzenie obu na lewą stronę- Cancelo i Rashforda w takim meczu to szaleństwo. To, że nie chciało wpaść to już zupełnie inna historia…
3
Słupki, poprzeczki, pech, dupy, laseczki. Ale dziś nie dojechał Flick. Się zdarza. Niech nikt się nie przekomarza.
0
@zbyglu Nigdy nie był inny :)
0
Ferran Torres- gracz dużego formatu :)))
1
Hansi, Ty się chłopie nie denerwuj. Cały ten portal Gajdka ufa Tobie Jezu :) Dro to tylko trzy litery.
0
@MrJanKo Ogólnie co oni czują to mnie chuj obchodzi.
2
Piękny mecz. Nie wiem co będzie dalej, ale szanuję swój czas. Stracić godzinę na to gówno to zbyt wiele…
1
Dlaczego piszesz takie farmazony? Duża to jest kasa?
2
@DJ6 Polubię ten wpis.
4
@challenger Nie przegapiłbyś. Piszesz bzdury i od razu patrzysz ilu dało się wkręcić. I używaj polskich znaków, podobno jesteś redaktorem- dziennikarzem. To zobowiązuje do pisania PO POLSKU.
1
@turhiay Jest błyskotliwy inaczej. Ale jednak dziwnym trafem pupil adminów.
0
@MagdJanko Emocje emocje. Nie pisz, jak buzujesz :)
0
@mint Nie. Ale próbowałem, jednak się wstrzymałem :)
0
@Pussy Patrol Nie no, wiadomo, jakbyś mi tak wszedł, po prostu obiłbym ci ryj. Ale chodzi o grę w kompie? :)
4
Chciałem napisać: spytajcie fabregasa, ale on już swoje błyskawicznie napisał. Teraz komentarz usunięty albo standardowy ban na tydzień za „spytajcie fabregasa” :)
1
Mecz można wygrać, przegrać lub zremisować. Tego zremisować nie można, ale to bez znaczenia, jeśli wolelibyśmy go przegrać.
0
Żyłki wam pękną. Żółta tak, czerwona nie.
11
Nie histeryzuj gościu. Ciesz się, że masz tyle komentarzy pod tym amatorskim tekstem.
0
@torondirn W punkt :)
0
@Comentateiro Aaa…w tym sensie zgoda.
6
Debil. Tak po prostu…
2
Komentarz usunięty
0
Niezły bzdet :)
5
184 komentarze. W większości tych, którzy są blisko transferu i wiedzą wszystko. Ten portal to skarbnica wiedzy. Że też udało mi się go w necie znaleźć. Ten portal :)
1
No i pyk. Klik klik klik.
1
@Soetie Które to setki? :)
0
@Comentateiro Ja przysnąłem w pierwszej, aż do przerwy, bo nie dało się tego oglądać. A te oceny to im wystawiają za niskie czy za wysokie ci co się nie znają? Z ciekawości pytam.
0
Klik klik klik…