0

@Baros1990 Nie bazują na wskaźnikach dla idiotów.

6

@addept Zamiast tracić czas na odpowiadanie komuś, kto powinien być izolowany- wejdź na pół minuty w jego profil i zerknij na komentarze. Pół minuty wystarczy, zapewniam :)

1

@PrzemekK95 Zły skład na Sociedad. Ferran nie powinien powąchać ułamka sekundy drugiej połowy, skoro nie wiadomo jak to możliwe, że powąchał pierwszą. A wprowadzenie obu na lewą stronę- Cancelo i Rashforda w takim meczu to szaleństwo. To, że nie chciało wpaść to już zupełnie inna historia…

3

Słupki, poprzeczki, pech, dupy, laseczki. Ale dziś nie dojechał Flick. Się zdarza. Niech nikt się nie przekomarza.

0

@zbyglu Nigdy nie był inny :)

0

Ferran Torres- gracz dużego formatu :)))

1

Hansi, Ty się chłopie nie denerwuj. Cały ten portal Gajdka ufa Tobie Jezu :) Dro to tylko trzy litery.

0

@MrJanKo Ogólnie co oni czują to mnie chuj obchodzi.

2

Piękny mecz. Nie wiem co będzie dalej, ale szanuję swój czas. Stracić godzinę na to gówno to zbyt wiele…

1

Dlaczego piszesz takie farmazony? Duża to jest kasa?

2

@DJ6 Polubię ten wpis.

4

@challenger Nie przegapiłbyś. Piszesz bzdury i od razu patrzysz ilu dało się wkręcić. I używaj polskich znaków, podobno jesteś redaktorem- dziennikarzem. To zobowiązuje do pisania PO POLSKU.

1

@turhiay Jest błyskotliwy inaczej. Ale jednak dziwnym trafem pupil adminów.

0

@MagdJanko Emocje emocje. Nie pisz, jak buzujesz :)

0

@mint Nie. Ale próbowałem, jednak się wstrzymałem :)

0

@Pussy Patrol Nie no, wiadomo, jakbyś mi tak wszedł, po prostu obiłbym ci ryj. Ale chodzi o grę w kompie? :)

4

Chciałem napisać: spytajcie fabregasa, ale on już swoje błyskawicznie napisał. Teraz komentarz usunięty albo standardowy ban na tydzień za „spytajcie fabregasa” :)

1

Mecz można wygrać, przegrać lub zremisować. Tego zremisować nie można, ale to bez znaczenia, jeśli wolelibyśmy go przegrać.

0

Żyłki wam pękną. Żółta tak, czerwona nie.

11

Nie histeryzuj gościu. Ciesz się, że masz tyle komentarzy pod tym amatorskim tekstem.

0

@torondirn W punkt :)

0

@Comentateiro Aaa…w tym sensie zgoda.

6

Debil. Tak po prostu…

2

Komentarz usunięty

0

Niezły bzdet :)

5

184 komentarze. W większości tych, którzy są blisko transferu i wiedzą wszystko. Ten portal to skarbnica wiedzy. Że też udało mi się go w necie znaleźć. Ten portal :)

1

No i pyk. Klik klik klik.

1

@Soetie Które to setki? :)

0

@Comentateiro Ja przysnąłem w pierwszej, aż do przerwy, bo nie dało się tego oglądać. A te oceny to im wystawiają za niskie czy za wysokie ci co się nie znają? Z ciekawości pytam.

0

Klik klik klik…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?