0

@Murazor No pewnie, że wiem. Bo je wtedy w starych czasach budowałem.

0

@BARCELONISTAnr1 Nie obchodzi mnie. Jednak wizerunek zawsze określa charakter. I jak piszę od początku: obserwujmy :)

0

@MateuszDoniec To jest pełne zdanie.

0

@4Fabregas4 Sprzedaj ferrari nie mając w zamian lamborghini, mając do dyspozycji seata, a chcąc pędzić po tytuły :) Musisz mieć w zamian przynajmniej zajebisty ścigacz. A nie kompletnie przeciętnego grajka, jakim jest Torres. Zostając z seatem, możesz pojechać z laską do baru, bo będzie umiała wrócić nim do domu :) to jedyna zaleta seata.

0

0

@Metalowy14 A co to ma do rzeczy :)))

5

Chory świat tępych stworzeń. Nie do zatrzymania niestety. Jednak to nie rodzina czarnego blondyna wymyśliła tę dietę dla dzieci. To gorsze niż hajs, który te prostaki przytulą.

0

Cóż za tytuł onetowy. Idealny, żeby poklikać przeciw Lewemu. A tu taki psikus. Komentarzy jak na lekarstwo. Zły moment, małolaty już piją, jutro będą trzeźwieć a pojutrze to już po ptokach będzie :)

0

@TheKlucha Tak, skoro się tam urodził, to jest rdzennym czarnym po Baskiem :)

0

@vivalaice21 Chłopie, myśl zanim napiszesz.

0

Cześć zakompleksione Polaki. Nie rozumiecie, że te artykuły są po to, abyście pogłębiali kompleksy komentując? :)

0

@4Fabregas4 Nie ma podobnego użytkowo auta do ferrari za 1/3 ceny :)

5

Dobre pod hejt tutaj :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ronad10 Mózg :)

0

@Ciuus Dzieciaku :)

0

@chrissssty69 Uspokój się, bo Ci żyłka pęknie. Marcus ma wiele, byłem zwolennikiem tego transferu. Ale co ma a co pokazuje, to różnica. Drybling? 90% nieudanych aż do irytacji, kiedy się go ogląda? Czekam na to, co on potrafi. Ty się jarasz. Niech będzie :))) wykupić warto, bo cena. Kupić za dwa razy więcej nigdy.

0

Kasa się zgadza. Zawodnik ciągle nie. Ale pierwsze zdanie jest ważniejsze.

0

Przeczytałem komentarze. Polscy kibice Barcy z tej strony to stan umysłu- nic nie wiedzą, niewiele rozumieją, tworzą swoje alternatywne rzeczywistości… śmieszne łamane na zabawne :)

6

@BIGCULES Gdzie napisano, że ma chorobę psychiczną? Nigdzie. Zwykły miękki siusiak. Zwykły cyrk.

3

Bogaty podróżnik. Niech podróżuje nawet 5 lat. Byle nie wrócił. Ale wróci…

4

To by było coś. Bardzo szanuję tego gracza. Ale to się nie uda.

0

Ban 2x7 dni minął. Araujo też widzi światełko w tunelu. Ale to akurat niedobrze :)

1

@rocky5 Tak, tak…

3

@norbi77 Jeden miał. Strzelił bramkę, tylko Rafa nie ogarnął linii :)

0

@Ronad10 Też oglądałem mecz. Ty nic nie traktuj. Tak będzie lepiej. Wróć. Napisz o czarnym blondynie, ferminie i reszcie niczego. Dla równowagi. Czy to trudne?

4

To nie było uderzenie na bramkę tylko gol. Precyzyjnie pisać. Rzeczywiście Lewy ma problemy, ale wynikają również z tego, że nikt na niego precyzyjnie nie gra. Każde dośrodkowanie, to żadne dośrodkowanie. Jedno dobre od Brazylijczyka i gol. Hiszpańskie media (wszystkie bez wyjątku, to pośmiewisko w Europie, tak jak sędziowanie). Trudny materiał jak ten skorumpowany kraj z chorymi przepisami. Taki mem Europy. Nikogo za Lewego nie kupimy. Jeśli odejdzie (wątpię), zatęsknią wszyscy. Coraz bardziej życzę mu jeszcze na rok Milanu. Dlaczego nie? Zostanie Torres. Nowy Bóg :)))) padłem ze śmiechu pisząc ostatnie zdanie

1

Całe szczęście…

2

Nie da się tego oglądać…straszny syf.

1

Czarny blondyn…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?