2

Aż 14? To jest po prostu skandaliczne. Więcej niż klub a tu takie coś? Uderzali obelgami w real? Zabronić ukończyć stadion przez trzy lata. Ewentualnie powiększyć bramki dla przeciwników i grać bez zmiany stron. No i więzienie dla okrzyków. Wszystkich bez wyjątku. Ps kiedyś w starym świecie Wro leciał na Poznań kulturalnie: zaoramy poznań, zasadzimy pyry. Jak ten świat się zmienił. Taki ostry się zrobił. Nowy.

0

@Rupert_Haubica Ale wiesz, że na pastwiskach usa gra Leo zwany Messim? Ryzykownie tu tak pisać. Zgłoszą, zbanują, jakiś lincz czy coś. Albo izolacja? :)

0

@BISHBASHBOSH Jakiś konkret czy tylko bicie piany?

0

@Ws7 Sprecyzuj.

0

@Eto'o9 R10 Za co?

7

To piękna konferencja. Aż nieprawdopodobna.

3

To dotyka wielu. Starość zabiera rozum. Pytanie czy tu jest podobnie, czy ten rozum zabrała pycha stworzona przez pieniądze. Ale skoro już to istnieje, czymkolwiek jest, niech to trwa. Niech trwa.

0

Komentarz usunięty

0

@Cule1797 Bo nic nie gra a z rzutów wolnych nawet nieszczęsny Rash umie. Z ceną nawet nie ruszam tematu. To fobia.

0

@BonusKiller A świstak siedzi i zawija je w te sreberka killerze ty tego świata :)

1

@Chinaski Twarz nie zmącona niczym.

0

@Cules69 Nie lubi durnych manifestów. Tak sądzę.

0

Czarny blondyn za wcześnie dorósł dzięki mediom, nie tym, co osiągnął. Jest jak gąbka, podatny na wszystko. Jaką flagę miał wziąć skoro jest kim jest i jego rodzina nosi chusty i modli się do innego boga? Czy on wie, że arabusy to takie samo zło? A kto ma mu to powiedzieć? Arabusy? No młody i głupi. Założył wczoraj ładny łańcuch. Oby mu nie pykła szyja od niego przed mundialem. Straszny to wsiór jest. Ale od kiedy się pojawił miał takie tendencje. Ani sznytu, ani klasy, ani ogłady. Nie moja wina.

0

@sokot Pojeby się przyciągają. Jak to w życiu.

0

@Mohawk74 Coś w tym jest… tyle że Vini na boisku udawacz a Gavi bandyta.

1

@Cule1797 Potwora z przeciętnego grajka?

0

Bo tam jest mądry trener.

0

Redakcja miszcze :)

2

@nosiu95 Ale Raphinia nie jest Polakiem :)

0

Czyli jednak morze. Oj Dariuszu. Morze inaczej wygląda niż fontanna. Myślałem, że to powinieneś wiedzieć :)

2

@tarantino10 Po co?

3

Niech zatrudnią detektywa. Chyba, że podejrzenie wystarcza.

0

@Barca_Big_Moment Ja cię kręcę. Czyli byłeś blisko nich. :)

0

@Comentateiro Poczekamy, zobaczymy. Dlaczego Psg weszło do finału a my byśmy nie weszli? Bo Psg nie ustawiło obrony w połowie boiska, mając ją o niebo lepszą niż nasza. Ikar? Ten szalony z piosenki Turbo? :)

0

@MirusAmisz Zapewne w Twoim wpisie jest kluczem.

0

Komentarz usunięty

0

Jebnąłem mu, on przypadkiem dostał też od stołu, pół bani w ryj, dajemy jednak przykład :)

1

@Barca_Big_Moment Byłeś wtedy z nimi? Opowiadaj, nie bądź taki .

1

Mateusz „redaktorze”. Napisz mi, komu On to przekazał w szatni. I o której godzinie. Przy okazji, po kiego tworzysz wpis sklejony z informacji, które cały czas wrzucacie pudelkowi ludzie? Wskaż mi w tym czymś, co skleiłeś jakiś news. Umiesz?

2

Pusty zamach. W powietrze po uniku. I jeb ryjem w stół :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?