0

spalony spalony

0

jak myslicie Arsenal sobie poradzi z Crystal Palace?

0

Federer czy Nadal dzisiaj?

1

Roberto do srodka pola bo nie ma nikogo innego kreatywnego

2

Najbardziej odpowiedni kandydat do zastapienia Xaviego.

0

Sergi za Rakitica

0

jak sadzicie kto wygra? THW Kielce czy Barcelona.

0

tak myslalem. jakby sie cos zmienilo daj znac.

0

co znaczy na 99?

0

dziala c+ na weeb tv?

0

ktos wie czy na weeb tv jest c+ jak sie wykupi?

0

nie sraj sie pajacu. napisal to 4 godz przed toba

0

klepa klepa klepa Gomes strata

1

tylko wuefista wie

0

Gomes to jest parodia.

1

co on sie zakoc hal w tym Gomesie? Rakitic duzo lepiej od Gomesa

0

gra Gomesa to ajakaas kurwa kompromitacja

0

bedzie ciezko z A Gomesem

0

a pozostala dwojka to?

0

ty go nigdy nie miales

0

no jak widac miales racje

0

ogladnij powtorke albo udaj sie do spejcalisty

1

obydweaj zajebali

0

nie wiem c zy Enrique sie nie wypalil? wystawienie 3 czlpakow Gomesa, Turan, Rasfinha to strzal w stope kolano i w pupke

0

nikt nie jest nieomylny.

0

Rafinha? Mathieu? serio?

0

ter Stegen zastępujący Claudio Bravo popełniali nietypowe dla nich błędy indywidualne

tu bym sie nei zgodzil :D

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

mecz brazylii na jakim kanale?

2

nie ma za hejtowac. to co napisales to absolutna prawda. Rafinha nie zagral ani jednego bardzo dobrego meczu. Wszystkie co najwyzej dobrze. Nie ten kaliber co brat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?