rottmistrz
Dołączył/a: grudzień 2014
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
spalony spalony
0
jak myslicie Arsenal sobie poradzi z Crystal Palace?
0
Federer czy Nadal dzisiaj?
1
Roberto do srodka pola bo nie ma nikogo innego kreatywnego
2
Najbardziej odpowiedni kandydat do zastapienia Xaviego.
0
Sergi za Rakitica
0
jak sadzicie kto wygra? THW Kielce czy Barcelona.
0
tak myslalem. jakby sie cos zmienilo daj znac.
0
co znaczy na 99?
0
dziala c+ na weeb tv?
0
ktos wie czy na weeb tv jest c+ jak sie wykupi?
0
nie sraj sie pajacu. napisal to 4 godz przed toba
0
klepa klepa klepa Gomes strata
1
tylko wuefista wie
0
Gomes to jest parodia.
1
co on sie zakoc hal w tym Gomesie? Rakitic duzo lepiej od Gomesa
0
gra Gomesa to ajakaas kurwa kompromitacja
0
bedzie ciezko z A Gomesem
0
a pozostala dwojka to?
0
ty go nigdy nie miales
0
no jak widac miales racje
0
ogladnij powtorke albo udaj sie do spejcalisty
1
obydweaj zajebali
0
nie wiem c zy Enrique sie nie wypalil? wystawienie 3 czlpakow Gomesa, Turan, Rasfinha to strzal w stope kolano i w pupke
0
nikt nie jest nieomylny.
0
Rafinha? Mathieu? serio?
0
ter Stegen zastępujący Claudio Bravo popełniali nietypowe dla nich błędy indywidualne
tu bym sie nei zgodzil :D
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
mecz brazylii na jakim kanale?
2
nie ma za hejtowac. to co napisales to absolutna prawda. Rafinha nie zagral ani jednego bardzo dobrego meczu. Wszystkie co najwyzej dobrze. Nie ten kaliber co brat.