0

no jasne. bede im poklony bil za to dzisiaj.

1

Neymar 6,5? nie badzcie smieszni i zalosni. Nie jestem psychofanem Neymara ale zagrozenie wataku to glownie jego sprawka.

0

znajde gdzies na necie powtorke z pl komentarzem na necie?

1

Neymar jest jednak troche lepszy

0

dziala wam eleven na weebtv? wczesniej chodzilo od 5 minut kleczy

0

player.pl 16zl za miesiac elevenow

0

da Arda. ktory poki co gra co najzwyej rpzecietnie

2

wydaje mi sie ze treneiro wystawi Vidala a nie Daniego.

0

Dani poki co jest faworytem na prawa obrone, choc mam dziwne przeczucie ze treneiro wystawi w sobote Vidala

0

sluchaj zanegowales moja wypowiedz, a pozniej przyznales racje, a na koncu twierdzisz ze chodzilo ci na pcozatku o co innego. nara konzce z toba

2

strzał byl efektowny ale bramkarz musialby byc pawelkiem zeby to poscic

0

brak loga na koszulkach to juz niestety (ale wiadomo ze tak byc musi) zamierzchle czasy.

9

Sie zobaczy. Oby zagral, bo na dzisiaj to nasz najlepszy zawodnik w ofensywie.

0

dokładnie. ale jest ten poludniowy styl bycia,... jakos to bedzie

0

mówienie o nim, że jest najsłabszym ogniwem pomocy jest lekkim nadużyciem

0

no p co sie rzucales na stwierdzenie POKI CO TO NAJSLABSZY Z POMOCNIKOW, skoro teraz sam o tym piszesz.

1

Dybala ew Pogba z wyzej wymienionych

0

..q dwoch pierwszych meczach radzil sobie kapiatalnie.. albo nie ogladales meczow albo poprostu bujasz w oparach kompromitacji

0

a co ma jedno z drugim wspolnego? to ze jeden moze nie znaczy ze drugi. Roberto jestn mobilniejszy, zwrotniejszy, szybszy

0

czym innym jest ga na bokua czym innym w srodku pola

0

daje wiecej niz Iniesta? Daje wiecej niz Raktic? Daje wiecej niz S. Roberto? nie rozsmieszaj mnie. Arda ma duzy potencjal ale poki co zawodzi.

0

Arda lepiej niech nie gra. Poki co najslabszy z pomocnikow.

9

prognozy wskazuja na -7

0

zwal jak zwal. wyglada to slabiej

1

wlasnie mialem na mysli od klasyku. tylko nie wiem czemu myslalem ze bylo w pazdzierniku? Zatem od listopada

0

Barcelona od pazdziernika niesttey gra coraz slabiej:/

0

1. Munir nadaje sie ejdynie na srodek ataku.
2. Poza golem wczoraj zagral zenujaco, chco na jego obrone mozna powiedziec ze caly zespol tak zagral. Ale Munir nie wykonal chyba ni jednego dryblingu, podania do najblizszego albo do tylu. A juz szczytem bylo w ostatnich minutach 1 wszej polowy jego zagranie pietka, a zaraz pozniej drybling sam ze soba. Czylio wykonal 1 drybling:)
3. Pracuj dalej Munir a moze bedzie ciebie solidny rzemieslink na maire Malagi?

0

Ciekaw jestem ile za niego mozna wyciagnac. Marzeniem byloby 5 baniek

0

Hehe. Kibice Malagi prosza o koszulke Barcelony:) Ale nie ma sie co im dziwic:)

0

Wczoraj zagral slabo, ale w XXI wieku to nasza najlepsza 9. Eto zaraz za nim. Zdrowia Luisito.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?