rottmistrz
Dołączył/a: grudzień 2014
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zapewniliby sobie chociaz z 25% zysku z przyszlego transferu
0
Liczylem ze wskoczy do pierwszego skladu:/ neistety nie podola zadaniu. sprzedac poki ktos chce zaplacici
0
dostac za nich te 30 baniek i ebdzie dobrze
0
Oblak - Juanfran, Godin, Pique, Marcelo/ F. Luis - Busi - Saul - Rakitic/ Modric - Messi - Suarez - Ronaldo
0
oby tylko nie wykrecil jakiegos babola nasz Marc.
1
Roberto za Alvesa to ejst wg ciebie norma tak? zadne zaskoczenie:)
3
Roberto za Rakitica albo Inieste i git
0
1
iniesta sam straty
1
o co chodzi z ta koszulka DIOS? co to za skrot?
0
chyba okolo 20. liczyc do wafla
1
ciezko sie bedzie odzwyczaic od obecnej forumly. wg mnie to najlepsza opcja pod wzgledem sportowym.
2
Roberto zjada Rafinhe na sniadanie i to Rafinhe z sipernia 2015
0
dla mnie tyz. naingolan tez zajebisty
0
byl karny. trafil noge, nie w pilke.
3
Komentarz usunięty
0
ktos wie jak wyglada sytuacja kartkowa poszczegolnych druzyn w LM? tzn kto ma 2 lub 1 zolta kartke w LM?
0
ktos wie jak wyglada nasza sytuacja z zoltymi karttkami w lidze mistrzow?
0
trzebabylo sie wykartkowac n jutro a nie ryzykowac
12
niepowolanie Saula to kompromitacja Sfinksa. To trener za bardzo przywiazany do nazwisk. No kurwa mac. Jak mozna nie powolac Saula. przeciez to jak strzelenie sobie samobuja.
0
nie zaklamuj rzeczywistosci. nigdy nie gral lepiej od swojego partnera w defensywie. max to gral rowno z nim. ja wiem ze to wychowanek i serce chcialoby zeby gral ale prawda jest okrutna. bartra to przecietniak. jakby byl taki dobry to ktorys z3 trenerow by na niego postawil albo go ktos wykupis stad. a tak to przed nim sa: Javier - 1,50 w kapeluszu, Rudy palacy przecietniak, pechowy Verma. a bywalo ze byl przed nim i Adriano
0
przed kontuzja gral gorzej od Roberto w obecnej formie. po kontuzji lepiej nie bedzie. ale znajac zycie lucho da ma pograc
0
Arda? to ze strzelil ostatnio bramke nie oznacza ze jego dotychczasowa dyspozycja w Barsie jest co najwyzej przecietna
1
wg mnie to drewniak do ntej potegi
0
4
wiem al nie powiemn. dziekujemy ci krystyno
0
1
dobrze ze na Real bedzie gotowy. moze teraz kryske polamie...
0
0
nie pisz bo jeszcze wezme to do siebie