0

zapewniliby sobie chociaz z 25% zysku z przyszlego transferu

0

Liczylem ze wskoczy do pierwszego skladu:/ neistety nie podola zadaniu. sprzedac poki ktos chce zaplacici

0

dostac za nich te 30 baniek i ebdzie dobrze

0

Oblak - Juanfran, Godin, Pique, Marcelo/ F. Luis - Busi - Saul - Rakitic/ Modric - Messi - Suarez - Ronaldo

0

oby tylko nie wykrecil jakiegos babola nasz Marc.

1

Roberto za Alvesa to ejst wg ciebie norma tak? zadne zaskoczenie:)

3

Roberto za Rakitica albo Inieste i git

0

1

iniesta sam straty

1

o co chodzi z ta koszulka DIOS? co to za skrot?

0

chyba okolo 20. liczyc do wafla

1

ciezko sie bedzie odzwyczaic od obecnej forumly. wg mnie to najlepsza opcja pod wzgledem sportowym.

2

Roberto zjada Rafinhe na sniadanie i to Rafinhe z sipernia 2015

0

dla mnie tyz. naingolan tez zajebisty

0

byl karny. trafil noge, nie w pilke.

3

Komentarz usunięty

0

ktos wie jak wyglada sytuacja kartkowa poszczegolnych druzyn w LM? tzn kto ma 2 lub 1 zolta kartke w LM?

0

ktos wie jak wyglada nasza sytuacja z zoltymi karttkami w lidze mistrzow?

0

trzebabylo sie wykartkowac n jutro a nie ryzykowac

12

niepowolanie Saula to kompromitacja Sfinksa. To trener za bardzo przywiazany do nazwisk. No kurwa mac. Jak mozna nie powolac Saula. przeciez to jak strzelenie sobie samobuja.

0

nie zaklamuj rzeczywistosci. nigdy nie gral lepiej od swojego partnera w defensywie. max to gral rowno z nim. ja wiem ze to wychowanek i serce chcialoby zeby gral ale prawda jest okrutna. bartra to przecietniak. jakby byl taki dobry to ktorys z3 trenerow by na niego postawil albo go ktos wykupis stad. a tak to przed nim sa: Javier - 1,50 w kapeluszu, Rudy palacy przecietniak, pechowy Verma. a bywalo ze byl przed nim i Adriano

0

przed kontuzja gral gorzej od Roberto w obecnej formie. po kontuzji lepiej nie bedzie. ale znajac zycie lucho da ma pograc

0

Arda? to ze strzelil ostatnio bramke nie oznacza ze jego dotychczasowa dyspozycja w Barsie jest co najwyzej przecietna

1

wg mnie to drewniak do ntej potegi

0

4

wiem al nie powiemn. dziekujemy ci krystyno

0

1

dobrze ze na Real bedzie gotowy. moze teraz kryske polamie...

0

0

nie pisz bo jeszcze wezme to do siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?