rottmistrz
Dołączył/a: grudzień 2014
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
cujoze gral ciezka
1
Mathieu i Iniesta najgorsi. A rudy to juz przechodzi samego siebie. A i za[pomnialbym o Pikecie.
0
MtS
Alvers - Pique - Masche- Alba
Busi
Rakitic Iniesta(Sergi R)
Sandro(Iniesta) Suarez - Neymar
jedyna mozliwosc. Roberto czy Sandro
0
Komentarz usunięty
0
0
a Bravo to kto? napastnik?
4
konkurencji mu brakuje?
6
nie sa liderem. wychodzi na to ze wystarczylo im to ze sa nad nami
0
czy eleven mozna ogladac na zywo w player.pl przez smart TV?
0
i Arda oczyweiscie
0
Komentarz usunięty
0
tak czy tak twoj argument to inwalida. twierdzenie ze bartra jest lepszy od javiera bo javier mial byc lepszy od busiego to jakis kabaret
0
a co ja mam wpsolnego z katalonskimi mediami? moja opinian jest jednoznaczna. Masche zjada Bartre na stoperze, a Busi zjada Masche na dp.
1
nie osmieszaj sie. Mascherano zjada Bartre na sniadanie.
0
to ze trener dal dupska po calosci nie ulega watpliwosci. slepa wiara w Roberto jest niezrozumiala. Samper zjada Roberto na sniadanie. w kazdym meczu jakim gral Samper gral zawsze bardzo dobrze. Roberto co najwyzej przecietnie. Nie wiem czemu trener tego nie dostrzega. Jestem w stanie postawicduza czesc swojego m,ajatku ze Samper osiagnie wiecej w futbolu.
0
blad Ter Stegena to byl wielblad. on nie musial wychodzic, nikt go nie atakowal. pilka leciala na szesnastke. ale Marc chyba chcial troszeczke przygwiazdorzyc. udalo mu sie.
0
zawodnikiem meczu byl aduriz
2
niestety ale trzeba to powiedziec. ten mecz przegral trener:/ w takim meczu wstawic 3 rezerwowych do pomocy i 2 stoperow ktorzy nie sa ze soba zgrani to kryminal. Bartra fatalny, Roberto to jest chyba najgorszy zawodnik barcelony ostatniej dekady.
0
Bravo
Alves - Pique - Masche/ Verma - Adriano
Sergio B.
Rakitic/Rafa - Iniesta
Messi - Suarez - Pedro
taki bedzie sklad. Jaki kurwa Bartra jaki Roberto. Te gazety to sa smieszne. To ja siedzac w Polsce lepiej wiem kto zagra?
2
Samper bije roberto na glowe
0
To ja bedac kilka tysiecy km od Kataloni wiem ze powinien wystawic Bartre z Pique, Mashe, Sergio i Inieste w pomocy,. a ten smieszny trenerek tego nie wie?
2
nie osmieszaj sie
1
na kupowanie, nie sprzedawanie mędrku
0
na ktorym programie na weeb tv to idzie?
0
gral... ale w liverpoolu