0

cujoze gral ciezka

1

Mathieu i Iniesta najgorsi. A rudy to juz przechodzi samego siebie. A i za[pomnialbym o Pikecie.

0

MtS
Alvers - Pique - Masche- Alba
Busi
Rakitic Iniesta(Sergi R)
Sandro(Iniesta) Suarez - Neymar

jedyna mozliwosc. Roberto czy Sandro

0

Komentarz usunięty

0

0

a Bravo to kto? napastnik?

4

konkurencji mu brakuje?

6

nie sa liderem. wychodzi na to ze wystarczylo im to ze sa nad nami

0

czy eleven mozna ogladac na zywo w player.pl przez smart TV?

0

i Arda oczyweiscie

0

Komentarz usunięty

0

tak czy tak twoj argument to inwalida. twierdzenie ze bartra jest lepszy od javiera bo javier mial byc lepszy od busiego to jakis kabaret

0

a co ja mam wpsolnego z katalonskimi mediami? moja opinian jest jednoznaczna. Masche zjada Bartre na stoperze, a Busi zjada Masche na dp.

1

nie osmieszaj sie. Mascherano zjada Bartre na sniadanie.

0

to ze trener dal dupska po calosci nie ulega watpliwosci. slepa wiara w Roberto jest niezrozumiala. Samper zjada Roberto na sniadanie. w kazdym meczu jakim gral Samper gral zawsze bardzo dobrze. Roberto co najwyzej przecietnie. Nie wiem czemu trener tego nie dostrzega. Jestem w stanie postawicduza czesc swojego m,ajatku ze Samper osiagnie wiecej w futbolu.

0

blad Ter Stegena to byl wielblad. on nie musial wychodzic, nikt go nie atakowal. pilka leciala na szesnastke. ale Marc chyba chcial troszeczke przygwiazdorzyc. udalo mu sie.

0

zawodnikiem meczu byl aduriz

2

niestety ale trzeba to powiedziec. ten mecz przegral trener:/ w takim meczu wstawic 3 rezerwowych do pomocy i 2 stoperow ktorzy nie sa ze soba zgrani to kryminal. Bartra fatalny, Roberto to jest chyba najgorszy zawodnik barcelony ostatniej dekady.

0

Bravo
Alves - Pique - Masche/ Verma - Adriano
Sergio B.
Rakitic/Rafa - Iniesta
Messi - Suarez - Pedro

taki bedzie sklad. Jaki kurwa Bartra jaki Roberto. Te gazety to sa smieszne. To ja siedzac w Polsce lepiej wiem kto zagra?

2

Samper bije roberto na glowe

0

To ja bedac kilka tysiecy km od Kataloni wiem ze powinien wystawic Bartre z Pique, Mashe, Sergio i Inieste w pomocy,. a ten smieszny trenerek tego nie wie?

2

nie osmieszaj sie

1

na kupowanie, nie sprzedawanie mędrku

0

na ktorym programie na weeb tv to idzie?

0

gral... ale w liverpoolu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?