2

Messi
Neymar
Suarez/ Ronaldo

jak Lewy to i Muller moglby byc

1

nie jest doceniany bo jest najslabszy z calej 5 obroncow. Verma z Piketem albo z Masche i ogien

0

Pique lub Masche zamiast slabego Bartry, Alba za ja nie musze nic udowadniac Adriano Busi w srodku pola

0

0

pewnie tak, ale jest mega brzydki i jeszcze za duzy dodatkowo

0

a ty niby sie nie interesujesz ubiorem?> zakladasz dzien w dzien worek kartofli i zabierdalasz do roboty? chcialas byc zabawna ale ci nie wyszlo. nara

0

tyle pieniedzy a ubrac sie nie potrafi:)

0

da ktos linka do wysokiej jakosci meczu z realem z polskim komentarzem?

0

paniska poratujcie linkiem do meczu z pl komentarzem

0

nie sadze :):):)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

weeb tv 20zl za meisiac wszystkie telewizje

0

jak wyglada klasyfikacja strzelcow lm 2015/16?

0

jak wygladal klasyfikacja strzelcow lm 2015/16?

0

czy Adama Traore jest kontuzjowany? patrze ze 2 mecz z rzedu nie ma go w kadrze AV, a nie wiem jak wczesniej.

2

Samper nie gral na swojej pozycji

0

i bardzo dobrze zrobil. podatki w obecnej europie to jest kurwa zlodziejstwo. jak mozna zabierac komus 50% dochodow. w niektorych najbogatsi musza placicic nawet 70%. to jest nic innego jak rabunek.

0

to chyba ogladalismy innego Busiego. Od razu bylo widac ze to jest pilkarz ktory osiagnie wiele. Gumbau ma problem z bieganiem.

1

nawet ich nie porownuj. montoya jak dostawal szanse to gral zawsze albo srednio albo ponizej sredniej. Samper jak gral to gral albo srednio albo glownie powyzej sredniej

0

-Barta...haha dobry zart
-kto?
-roberto na sr pomocy
-ter stegen jest w tym sezonie mierny ale oczywiscie to wina bravo

0

kaucje mozna wplacac przed goloszeniem wyroku jak ktos jest na sankach

0

drewna niech siedza na lawie. a najlepiej to na trybunach

0

bez urazy ale tylko idiota moze chciec przedluzyc z nim kontrakt. mamy alvesa, roberto, vidala i douglasa. co prawda na lewej nie mamy rezerwowego ale zamiast tracic pieniadze na adriano mozna go sprzedac pogonic douglasa moze i alvesa i sprowadzic jakiegos realnego konkurenta dla alby

0

jak strzelil 2 fartowne bramki tez byl slaby. slaby byl jak barcelona go kupowala i jest slaby teraz. to ze ktos strzelil 2 bramki nie znaczy ze jest super grajkiem. co z tego ze strzelil 2 bramki jak wiele innych zajebal. wiele akcji zle rozprowadzil. itp itd...

0

sluchaj jak cie dupa boli to przestan praktykowac to co praktukujesz

0

ale kurwa nie byl na spalonym. co on sie nie orientuje gdzie stoi? jak sa obroncy ustawieni? to gdzie ma glowe? z reszta do spalonego to troche brakowalo. co to za tlumaczenie w ogole.

0

ta taktyka nie zadziala. lepiej jakby gral alves a roberto w srodku. masche na stoperze a nie ten dreniwka rudy.

0

w koncu. Marc w tym sezonie broni jak nieudacznik

1

co to sie podzialo z Samperem ze tak go zdegradowali?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?