rottmistrz
Dołączył/a: grudzień 2014
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Messi
Neymar
Suarez/ Ronaldo
jak Lewy to i Muller moglby byc
1
nie jest doceniany bo jest najslabszy z calej 5 obroncow. Verma z Piketem albo z Masche i ogien
0
Pique lub Masche zamiast slabego Bartry, Alba za ja nie musze nic udowadniac Adriano Busi w srodku pola
0
0
pewnie tak, ale jest mega brzydki i jeszcze za duzy dodatkowo
0
a ty niby sie nie interesujesz ubiorem?> zakladasz dzien w dzien worek kartofli i zabierdalasz do roboty? chcialas byc zabawna ale ci nie wyszlo. nara
0
tyle pieniedzy a ubrac sie nie potrafi:)
0
da ktos linka do wysokiej jakosci meczu z realem z polskim komentarzem?
0
paniska poratujcie linkiem do meczu z pl komentarzem
0
nie sadze :):):)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
weeb tv 20zl za meisiac wszystkie telewizje
0
jak wyglada klasyfikacja strzelcow lm 2015/16?
0
jak wygladal klasyfikacja strzelcow lm 2015/16?
0
czy Adama Traore jest kontuzjowany? patrze ze 2 mecz z rzedu nie ma go w kadrze AV, a nie wiem jak wczesniej.
2
Samper nie gral na swojej pozycji
0
i bardzo dobrze zrobil. podatki w obecnej europie to jest kurwa zlodziejstwo. jak mozna zabierac komus 50% dochodow. w niektorych najbogatsi musza placicic nawet 70%. to jest nic innego jak rabunek.
0
to chyba ogladalismy innego Busiego. Od razu bylo widac ze to jest pilkarz ktory osiagnie wiele. Gumbau ma problem z bieganiem.
1
nawet ich nie porownuj. montoya jak dostawal szanse to gral zawsze albo srednio albo ponizej sredniej. Samper jak gral to gral albo srednio albo glownie powyzej sredniej
0
-Barta...haha dobry zart
-kto?
-roberto na sr pomocy
-ter stegen jest w tym sezonie mierny ale oczywiscie to wina bravo
0
kaucje mozna wplacac przed goloszeniem wyroku jak ktos jest na sankach
0
drewna niech siedza na lawie. a najlepiej to na trybunach
0
bez urazy ale tylko idiota moze chciec przedluzyc z nim kontrakt. mamy alvesa, roberto, vidala i douglasa. co prawda na lewej nie mamy rezerwowego ale zamiast tracic pieniadze na adriano mozna go sprzedac pogonic douglasa moze i alvesa i sprowadzic jakiegos realnego konkurenta dla alby
0
jak strzelil 2 fartowne bramki tez byl slaby. slaby byl jak barcelona go kupowala i jest slaby teraz. to ze ktos strzelil 2 bramki nie znaczy ze jest super grajkiem. co z tego ze strzelil 2 bramki jak wiele innych zajebal. wiele akcji zle rozprowadzil. itp itd...
0
sluchaj jak cie dupa boli to przestan praktykowac to co praktukujesz
0
ale kurwa nie byl na spalonym. co on sie nie orientuje gdzie stoi? jak sa obroncy ustawieni? to gdzie ma glowe? z reszta do spalonego to troche brakowalo. co to za tlumaczenie w ogole.
0
ta taktyka nie zadziala. lepiej jakby gral alves a roberto w srodku. masche na stoperze a nie ten dreniwka rudy.
0
w koncu. Marc w tym sezonie broni jak nieudacznik
1
co to sie podzialo z Samperem ze tak go zdegradowali?