rottmistrz
Dołączył/a: grudzień 2014
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pamietam, ale Arda dzisiaj po prostu przeszedl samego siebie. Zero niczego. Po Suarezeie przynajmniej bylo widac walke, zaangazowanie. A po Ardzie tego widac nie bylo. Oby jego forma rosła, bo wiązalem z nim duze nadzieje.
1
Arda jest dzisiaj zenujacy
0
wystawil by Vidal albo Adriano a nie pajacowal z roberto.
0
la liga w player.pl za 11zl na miesiac eleveny. gorzej z liga mistrzow i cdr:/
1
Komentarz usunięty
0
gdyby trenerem nie byl del Bosque na mistrzostwach Sergi bylby podstawowym zawodnikiem. Weicej daje druzynei niz Fabregas.
0
tu waznym czynnikiem jest wlasnie wiek wiec sie otrzasbnij sie
3
Keirsson, Henriqe czy jak mu tam, Douglas, a teraz ten. To chyab jakis deal
26
Roberto z 7? Z najnizsza ocena wsrod pomocnikow? Wy chyba sobie zartujecie. Sergio to byla sila napedowa naszych akcji ofensywnych, rajdy, zaangazoanie. Co Takiego Rakitic zagral ze byl lepszy? to jakas kpina
2
Komentarz usunięty
0
6? Puy, Pique Busi Messi Pedro Valdes Iniesta Xavi do tego Alba
0
12 baniek.Brac i zacierac rece.
0
tyle co munir. chlocpze zaminlkni
0
a kto robi z nich bogow?
0
za duzo zmiennych
0
Atlético
Zenit
Manchester City
Bayern
Barcelona
PSG
Real Madryt
Wolfsburg
real jak zwykle fart.w kolejnej rundzie zapewne biali beda mieli Zenit albo Wolsburg
0
jakies linki panowie?
0
kontrakt mu sie spryciarzu konczy wiec niby na ile maja go wypozyczyc?
0
Zalowalem ze Valdes odchodzi ale musze powiedziec, ze Bravo to wyzszy poziom od Victora. Pewniejszy, mniej elektryczny, popelnia mniej bledow, juz czlowiek nie drzy przy kazdym dosrodkowaniu. I przynajmniej nie kopie po autach. Utarlo sie sie Valdes byl dobry w grze nogami. Bravo w tym elemencie tez jest lepszy. Jak pisalem wyzej nie kopie po autach a i z obroncami tez rozegra.
0
2
gdzies zauwazyl niby porownanie?
2
op niczym nie zapomniales bo napisales ze w ost meczu fazy grupowej. raczej nie pomyslales. boom
0
Dobry pomysl. Juz widze jak Messi rzuca pilke na lewe skrzydlo a atam Marco dosrodkowuje do suareza/ Messiego
0
w pomoc ktorys z mlodzikow i bedzie git.
2
nie gral na zadnym bardzo dobrym poziomie, co najwyzej gral przecietnie. Bez zadnego blysku co najwyzej solidnie a i przytrafialy mu sie wpadki. Nie zaklamujmy rzeczywistosci. Byc moze potrzebuje chlopak regularnej gry by sie przelamac tak jak to zrobil Roberto ale do tej pory nie poakzal absolutnie nic ponad przecietnosc.
0
Roberto nie bylo spryciarzu na lawce
0
nie moze grac w lm bystrzaku
1
Henry do brazylijczykow nie ma podejscia. Suarez raczej daje wiecej druzynie w postaci asyst. A Messi to Messi:)
0
jakis obszerny skrocik? najlepiej z pl komenatzraem?
0
ale Veratti moglby przyjsc i grac obok:) Iniesta Ardfa Veratti na dwie pozycje a w obwodzie Roberto:) Rakitica choc doceniam jego gre mogloby sie by opylic za 30-40 baniek jakby kto dal