0

@hazo428 nieee tam. każdy spodziewał się straconego sezonu a szybko wracamy na dobry kurs. z dumą jutro przybijałbym piątki kibicom realu w pracy xD

16

Ojjjjjj sentymantalnie by było gdyby skończyło sie 0:5. Tak czy siak to co Xavi zrobił z drużyną w takim czasie jest niesamowite.

0

Chyba to samo co np. Iniesta czy Robben

0

Skąd wiesz ze Braida zostanie? Cos przeoczyłem?

0

Opuściłem całe CA ale finał chce obejrzeć. Wie ktoś kiedy i o której naszego czasu?

0

Ok przejdę się do sportowego. Dzięki za odp

7

"Szanse po 50% z lekka przewaga..." - piękne zdanie

0

Wiadomo od kiedy będzie można kupować w sklepach nowe koszulki barcy?

1

Normalnie się popłakałem...

2

Zobaczyłem tytuł nie patrząc na zdjęcie i mowię wtf? O co tu biega... xD

4

Ciekawe skad maja te wszystkie informacje... Mathieu? :P

5

Eee Real to dno :)

0

W dupce. Pilkarz gra zle to sie cisnie gra dobrze to sie chwali. Normalna kolej rzeczy "czlowieku myslacy"

0

Nie ma na to szans ale tak jak zauwazyles suarez dlugo nie gral. W następnym sezonie za to moze sie udac ale wiadomo ze na to sklada sie wiele czynnikow kontuzje itp

0

PSG

0

A co zrobił? Nie mogłem obejrzec meczu

0

Nie wiem po co... kartek nie anuluja.

0

Dokładnie. Mam podobne zdanie na ten temat. Moze troche to dziwne bo pilka to popularny sport chyba najbardziej na świecie ale to nie jest niemożliwe

0

Chyba nie rozumiesz co napisalem. Iniesta czy xavi tez sa starzy a co chwile maja zmieniane umowy

0

Ile xavi zarabia teraz i czy wiadomo ile moze zarabiac u arabow?

1

A czemu ma miec mniejsza pensje? Bo nie jest wychowankiem? Iniesta xavi gowno graja a przedluzaja i podnosza im stawki az milo

0

No dobra ale u nas nie zagra varmalen (czy jak to się tam pisze) wiec tez nie jest za rozowo

0

Nie duzo ci trzeba :P

0

To ja mam jeszcze inna kwestie. Kiedy tito byl chory zastepowal go... sory nie pamiętam. Ale gdyby wygral lige mistrzow a tito by zyl choc w danym momencie bylby zastepowany komu bylby zaliczony?

0

No chyba zwariowalas!!!

10

Wedlug mnie to ludzie przesadzaja. Gosc ma tez swoje sprawy a nie jacys sobie stana na srodku jezdni i ten ma sie zatrzymac rzucic wszystko i sie nimi zajac

0

Tak otworzmy szkolki i inwestujmy miliony dla 'jednego' dzieciaka. Sorry ale troche smieszna wypowiedz :P

0

Gdzie widziales ta akcje? Bo ja w skrocie w zwolnionym tempie ąale nigdzie nie moge ogarnac takiego normalnego widoku z lotu ptaka

0

Ale w zimowym chyba bo mamy zakaz... czy cos mnie ominelo :P

0

Nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?