0

Bijta sie :D

0

A w finale manita :D

0

Dzisiaj manita

0

Dokładnie. Z przeczytanymi artykulami tez powinna byc poprawka

30

Ponawiam bo zadnego odzewu nie bylo

DO REDAKCJI:
Wersja mobilna jest naprawde ok ale jedna rzecz bardzo mnie irytuje, nie wiem jak innych uzytkownikow. Mianowicie chodzi o komentarze. Nie potrzebne jest klikanie we "wszystkie komentarze" zeby sie one otworzyly. Komentarze sa w duzej mierze tez czescia artykulow i wygodniej jest po prostu zejsc nizej tak jak bylo wczesniej i czytac je wszystkie niz widziec tylko dwa i klikac w celu dalszego czytania. Mysle ze praktycznie kazdy je czyta i będzie to wygodniejsze. Jest szansa ze to zmienicie?

0

Aha

0

Ze sie nie sprawdza? ;P

0

Manita ;)

0

Wiec sie wyrowna :P

0

Dystansu Tato

0

Musisz kupic Iphona :D

0

Tzn. Dwie manity?

0

Dziala

0

Manita bedzie!!! :D

34

DO REDAKCJI:
Wersja mobilna jest naprawde ok ale jedna rzecz bardzo mnie irytuje, nie wiem jak innych uzytkownikow. Mianowicie chodzi o komentarze. Nie potrzebne jest klikanie we "wszystkie komentarze" zeby sie one otworzyly. Komentarze sa w duzej mierze tez czescia artykulow i wygodniej jest po prostu zejsc nizej tak jak bylo wczesniej i czytac je wszystkie niz widziec tylko dwa i klikac w celu dalszego czytania. Mysle ze praktycznie kazdy je czyta i będzie to wygodniejsze. Jest szansa ze to zmienicie?

0

Bo mial raka, umarl i teraz go trzeba go wychwalac pod niebiosa...

20

Czyli jak przegrana to wina le a jak wygrana to niekoniecznie. Logika nieziemska :)

1

Dobry meczyk dzisiaj. Neymar z jakim spokojem

1

Ale pieprzycie. Dostal tyle to dostal. Co was to? Gdyby to byl messi tez chcielibyscie jak najmniejszy wymiar kary pomimo danego czynu. Zluzujcie porty

0

Hahaha jakby chinczycy robili :D

0

Martino gowno zrobil. Sam o tym zreszta mowil

0

Tak tak zaden trener z zewnątrz tylko taki z dna barcelony... nie mowie ze trzeba zwolnic le ale ludzie z zewnątrz ktorym pozwoli sie robic swoje by się przydali

0

Tak, tylko ty :/

0

Sezonowcow... to slowo jest chyba zbyt naduzywane.
ps. Barca od dluszego czasu gra tak ze twoich sezonowcow dawno by nie było

0

Smieszy mnie juz te gadanie o DNA Barcy. Ludzie a co to jakas rodzina? Musi miec ktos przeszlosc zwiazana z Barcelona zeby tu byc. Jakies takie komunistyczne podejscie zamykanie sie na wszystko inne z mysla ze bedzie jak za Guardioli

0

Tez bez przegiec... z obunoznoscia przegioles a co do wolnych porownywalnie. Nie widze tu jakiegos skoku jakosci u Leo w tym aspekcie. Reszta ok no i oczywiście Messi go przewyzsza chociaz nie wzrostem :P

1

Heh a wiesz ze masz racje. To bez sensu :D

0

A z wiekiem kazdy ma jakis spadek. Po prostu smiac sie chce

0

Ale glupota. Czyli trzeba miec 1,90 i miec cialo Ronaldo zeby grac na wysokim poziomie? Messiemu niczego nie brakuje wrozbici z fusow

0

Niezle niezle. Messi ma jaja w takim razie. Chociaz widac ze chce wygrywac po takiej postawie a nie pieprzenie o wyciaganiu wnioskow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?