0

Przeciez na stronie allgoals.pl nie da sie zarejestrowac. Probowalem dwa razy i już chyba tydzien czekam az mi wysla na meila wiadomosc zeby sie zarejestrowac. Wie ktos co z tym zrobic?

0

Gdyby był mecz do ściągniecia (a napewno bedzie) to prosil bym także o zwykłą wersję (nie HD) jeśli się da. Z góry dzięki

0

Sklad ManU tez zastanwiajacy. Brak Berbatova, za to jest Fabio...

0

Puyol pewnie sie zmieni z Abidalem w razie czego

0

arczi-barca

Wiedziałem to już pare dni temu. Jak gralismy z Realem to wytypowala ze Real ma grac w finale wiec sie juz w ogole tym nie przejmuje ;P

0

A w ogole to mam pytanie do administratorow czemu nie zostaly te mecze umieszczone do pobrania na tej stronie? Inne mecze są a tych z ligi mistrzow nie ma.

0

marcin1899

Dzieki bardzo ale nie ma gdzies z polskim komentatorem?

0

Czy sa gdzies dwa mecze polfinalowe z Realem w LM do pobrania?

0

ramzi

Dzieki, konto na chomiku mam jednak slaba ta wersja jest. Nie ma ktoś może z lepszą jakością? Przpomne ze chodzi mi o polfinalowe mecze z realem w LM

0

Troche nie na temat. Czy byly do sciagniecie oba mecze polfinalowe z realem? Szukalem ale nie moge znalezc. Z gory dzieki za pomoc.

0



Chociaz teraz znalazlem filmik gdzie widac ze go dotknal, tak wiec juz sam nie wiem. Moze i mowi prawde...

0

Bingoo

Wężu? Bujaj sie kalapusie. Po prostu pokazalem co nasz Alves gada i robi z siebie posmiewisko. Wszyscy fotomontaz zrobili, nie badzcie smieszni. I kibicuje Barcy ale staram sie byc obiektywny w pewnych sprawach.

0

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=34458

Szczerze to troche mnie to denerwuje. Widac bylo ze go nie dotknal na powtorkach a dalej klamie... I nie mowcie ze to fotomontarz byl bo to napewno nieprawda.

0

Poza tematem trafil mi sie final LM z Manchesterem- wygralem 2:1 w dogrywce. Moze sie sprawdzi... ;P

0

pssscho

To ja pisalem ;P Po prostu Sanchez naprawde zwrocil moja uwage i uwazam ze byl by najlepszy. Jednak sadze ze pewnie Rossi do nas trafi, za duzo sie o tym juz mowi po prostu. Szkoda ale zobaczymy jak sie spisze dopiero po fakcie

0

Kali.

No to mnie dobiles, nie kumam czemu go sobie tak odpuszczamy a Rossi mnie po prostu nie przekonuje, tyle.

0

Oby to plota byla. Wole Sancheza

0

Swoją drogą klitschko jest już bardzo znany na naszej stronie ;P

0

Oj kurcze boja sie wydac troche kasy. Ja bym chcial Sancheza i jeszcze by zostalo kasy na obronce. Chociaz to moga byc ploty wiec nie wiadomo jak bedzie...

0

Czy jest mozliwosc przetlumaczenia artykulu ktory podal alex27?

0

sev3nd4ys

Smiesza mnie takie rzeczy "a tu Iniesta ktory nie umie strzelac z dystansu" i filmik. To tak jak z Messim i CR7. Jak sie mowi o wolnych to zaraz ktos daje filmik ze strzalem z wolnego i ironiczny podpis "tu Messi ktory nie umie strzelac wolnych". Pewnie ze umie tyle ze chodzi o to ze nie w takim stopniu jak CR7 a wy pokazecie kilka filmikow i to juz oznacza ze jest lepszy. Podobnie jest z iniesta, sam nawet pisal w ksiazce ze zawsze mowiono ze nie ma silnego uderzenia- i tak wlasnie najwidoczniej jest. Chociaz przyznac musze ze ma wiele ladnych bramek z za pola karnego (glupio nie wspomniec o czym mowi kazdy, czyli bramka z Chelsea) ale bez przesady...

A i jestem kibicem Barcy. Co do wzmianki Messi vs. CR7 to uwazam ze Messi jest lepszy ale akurat nie w jesli chodzi o wolne

0

Moze ty i klitschko troche racji masz ale Messi jest slusznie uwazany za najlepszego, poza tym nie lubie jak ktos wyjezdza ze statystykami. A nawiasem mowiac mam nadzieje ze Messi zdobedzie Puchar Świata bo glupio by troche bylo gdyby najlepszy pilkarz nie mial tego na koncie

0

A co do wieku Messiego to chyba mozna mu juz zaczac liczyc ze ma 24. W koncu zostal mu do tego czasu lekko ponad miesiac ;P

0

Taaa klitschko juz tu sobie renome wyrobil, co go widze to klotnie... Ogolnie tez nie sadze zeby Messi zwolnil. Z drugiej strony mowicie ze porownywanie dawnych pilkarzy do wspolczesnych jest bezsensu ale np. kiedy pojawi sie news o maradonie to polowa pisze ze juz go przerosl ( oczywiscie w sensie gry ;) ) No ja tam nie wiem, Messi jest obecnie najlepszy (no powiedzmy ze razem z CR7 zeby nie bylo ze jestem zaslepiony, chodz uwazam ze Messi jest lepszy oczywiscie) i mysle ze sie jeszcze rozwinie, ma czas a porownywania zawsze byly, sa i beda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?