5

Maluchem tez pojezdzisz ale nie tak jak porshe - taki przyklad. Pozdrawiam

0

Moze w kazdym

0

Moze gdyby nauczyl sie strzelac karne...

5

Komentarz usunięty

0

Dzisiaj manita

0

No tak na to patrzac masz troche racji jednak tak czy siak ktos tam byl (bartra) pozycja byla pilnowana i pilki nie odebral ale wiem o co ci chodzi

0

A moze po prostu powiem ze jestem zartownisiem. Będzie szybciej i prosciej :D

0

No jeden zly mecz na 10 mistrzowskich jest strasznym prognostykiem. Kurde nie zasne :/

0

A nie prawda. Ja typuje 5:0 w następnym meczu... dla city :D

0

Dokładnie i pod zadnym pozorem nie mowic o jakims błędzie podczas meczu.

0

Ciebie tez bym sprzedal do bialych

0

Po prostu patrze i widze. Wiara nie ma z tym nic wspólnego. Tak jak mowie chcial wybic pilke ale przy drugim kopniaku sie rozpedzil

0

Przy akcji z balem nie dogonil go bartra a nie alves

5

Niestety ale tak jak pisalem po meczu LE jednak nie zna sie na trenowaniu. Najlepiej zwolnic go jeszcze w tym sezonie zeby cos ugrac. To wuefista...

0

On chcial wykopac ta pilke ewentualnie przy drugim kopnieciu go lekko ponioslo

0

Mowie ci jak prawdziwy kibic prawdziwemu kibicowi. LE to wuefista

0

Trzeba zwolnic LE po tym sezonie. On sie kompletnie nie zna na trenowaniu...

0

Jezeli wam tak trudno dostrzec ze cos dziala zle to ok. Dla mnie jezeli jakas opcja jest to powinna funkcjonowac - proste i logiczne

3

Sam sobie odpowiesz czy ci pomoc? Ok pomoge... mmasz tam napisane o "nieprzeczytanych newsach" wiec jak przeczytam to powinno sie odznaczyc. Chce powiadomienia bo od razu mozna zerknac czy cos jest nowego czy nie a jezeli jest inaczej tzn. Ze nie dziala ta funkcja poprawnie

2

Do Roxi Mnie wkurza ze nie odznacza sie przeczytany artykul tylko trzeba to robic recznie a nie raz juz o tym ja i inni wspominali na forum

0

Mowisz ze stawiac hajs xD

0

Jak juz to pisze zaslepiencu barcelony

0

Nie jest. Jakby bylo to bym to napisal

0

Nie ma nic do poprawy. Będzie manita co mecz

0

Sezon czy dwa temu pamiętam ze mial taki okres ze co wolny to albo gol albo obijal slupki i poprzeczki :P

0

No ale co mial plakac bo przegrali? Bywa a urodziny to urodziny czy tez inna impreza. To tak jakbys mial nie swietowac jakbys mial zly dzień w pracy

0

Ja to w sumie malo co o tym wiem. Po prostu zorganizowal impreze czy jakies burdy byly?

0

Tak

0

Nic by w sumie nie robil a mialby hajs ;P

0

Pewnie ze tak. Niech wybierze co dla niego najlepsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?