samek_barca
Dołączył/a: styczeń 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Maluchem tez pojezdzisz ale nie tak jak porshe - taki przyklad. Pozdrawiam
0
Moze w kazdym
0
Moze gdyby nauczyl sie strzelac karne...
5
Komentarz usunięty
0
Dzisiaj manita
0
No tak na to patrzac masz troche racji jednak tak czy siak ktos tam byl (bartra) pozycja byla pilnowana i pilki nie odebral ale wiem o co ci chodzi
0
A moze po prostu powiem ze jestem zartownisiem. Będzie szybciej i prosciej :D
0
No jeden zly mecz na 10 mistrzowskich jest strasznym prognostykiem. Kurde nie zasne :/
0
A nie prawda. Ja typuje 5:0 w następnym meczu... dla city :D
0
Dokładnie i pod zadnym pozorem nie mowic o jakims błędzie podczas meczu.
0
Ciebie tez bym sprzedal do bialych
0
Po prostu patrze i widze. Wiara nie ma z tym nic wspólnego. Tak jak mowie chcial wybic pilke ale przy drugim kopniaku sie rozpedzil
0
Przy akcji z balem nie dogonil go bartra a nie alves
5
Niestety ale tak jak pisalem po meczu LE jednak nie zna sie na trenowaniu. Najlepiej zwolnic go jeszcze w tym sezonie zeby cos ugrac. To wuefista...
0
On chcial wykopac ta pilke ewentualnie przy drugim kopnieciu go lekko ponioslo
0
Mowie ci jak prawdziwy kibic prawdziwemu kibicowi. LE to wuefista
0
Trzeba zwolnic LE po tym sezonie. On sie kompletnie nie zna na trenowaniu...
0
Jezeli wam tak trudno dostrzec ze cos dziala zle to ok. Dla mnie jezeli jakas opcja jest to powinna funkcjonowac - proste i logiczne
3
Sam sobie odpowiesz czy ci pomoc? Ok pomoge... mmasz tam napisane o "nieprzeczytanych newsach" wiec jak przeczytam to powinno sie odznaczyc. Chce powiadomienia bo od razu mozna zerknac czy cos jest nowego czy nie a jezeli jest inaczej tzn. Ze nie dziala ta funkcja poprawnie
2
Do Roxi Mnie wkurza ze nie odznacza sie przeczytany artykul tylko trzeba to robic recznie a nie raz juz o tym ja i inni wspominali na forum
0
Mowisz ze stawiac hajs xD
0
Jak juz to pisze zaslepiencu barcelony
0
Nie jest. Jakby bylo to bym to napisal
0
Nie ma nic do poprawy. Będzie manita co mecz
0
Sezon czy dwa temu pamiętam ze mial taki okres ze co wolny to albo gol albo obijal slupki i poprzeczki :P
0
No ale co mial plakac bo przegrali? Bywa a urodziny to urodziny czy tez inna impreza. To tak jakbys mial nie swietowac jakbys mial zly dzień w pracy
0
Ja to w sumie malo co o tym wiem. Po prostu zorganizowal impreze czy jakies burdy byly?
0
Tak
0
Nic by w sumie nie robil a mialby hajs ;P
0
Pewnie ze tak. Niech wybierze co dla niego najlepsze