0

Co takiego powiedzial fabregas ze kazdy cos o tym wspomina? Jest jakis artykul o tym bo szukalem w archiwum ale nie moge znalezc

0

No troche jednak ma bo on go na 9 stawial

0

No w sumie to malo xD ale wiem o co ci chodzi. Tak juz jest po prostu ze mnie tez malo obchodzi zwykly kowalski...

0

O kim jest tu mowa?

0

"lubieć" to na pewno nie musimy

0

Na pewno cie wyslucha

0

Czas odnosnie terminow meczy chodzi zle juz od jakiegos czasu

0

Mozna by rzec ze masz 100% racji i podzieliam twoje zdanie. Z drugiej strony czy gdybysmy byli na "ich" miejscu nie robilibysmy bledow czy nie podejmowali decyzji ktore z boku wydawały by sie irracjonalne? Moim zdaniem zawsze mozna znalezc jakies ale a patrzac stojac obok wynalezc wiele błędów ktorych nie rozumiemy. Zawsze jednak można o tym podebatowac ;P

4

mi tam zrobily "smaka" :P

0

oj czlowieku ty nic nie rozumiesz. chodzi mi o usprawiedliwianie go. co ja wiem o sporcie? odpowiem ironicznie - malo.
Burak - Ktoś bez wychowania lub ogłady, niechętny do współpracy, wieśniak (slownik). To slowo tu bardzo dobrze pasuje. Welington dal sie sprowokowac? Gosc cienki i slaby psychicznie. Messi prowokuje rywala? Cham i cwaniaczek. Tak to mozna okreslic. Emocje, instynkty? Zawladnely tez Leo bo zachowal sie tak jak nie nalezy sie zachowac na sportowca z taka renoma.
Nie, nie ma to nic wspolnego ze sportowym zachowaniem ew. ze sportem gdzie takiego zachowania byc nie powinno. tyle

0

Święty Messiah...

0

Jezeli Welington to miekka fajka to Messi jest burakiem i chamem nie umiejacym sie zachowac tak jak NA NIEGO przystalo

0

Ciekawy jestem czy w koncu ter stegen bedzie podstawowym. Od poczatku na niego licze ale chyba Luis bardziej stawiac bedzie na bravo. Tak to przynajmniej na razie wyglada

0

Ludzie sa bardzo przewidywalni... Wiedzialem ze ktos cos w tym stylu napisze. Caly czas jest ich porownywanie. Jak juz tak sie zachwycacie wygladem partnerki Messiego i szukacie plusow na jego korzysc caly czas no to co do wygladu z CR on przegrywa - tak, mozna to ocenic a gdybym byl gejem pewnie ocenilbym to jakos dosadniej gadajac jeszcze o roznych niuansach :P

0

Jesli juz tak chcecie parzec to Messi jest za to brzydszy od CR :P zawsze sa jakies plusy i minusy

0

no wiesz ja nie bylem do niego tak ogolnie przekonany jak do nas przechodzil i w sumie dalej mam mieszane uczucia. trzeba liczyc na to ze bedzie lepiej bo jesli nie to mamy prerabane :P a tak w ogole to licze na bartre

0

Tak samo spiwaja jak kibice barcelony w wielu przypadkach. Dziwi mnie ze chce sie wam zwracac na to uwage. Czubki sa i tam i tu i jeszcze gdzie indziej natomiast za normalnymi trzeba się troche porozgladac. Proste

1

No wczoraj naprade średnio to wygladalo. Mysle jednak ze to wypadek przy pracy bo poprzednie mecze nie wskazywaly na cos takiego. Zobaczymy co przyniosa kolejne spotkania

1

Ja tez zawsze trzese portkami czy nie pojdzie tu na mnie jakis hejt.

1

Biedaczki......

0

to ja tez napisze zeby nie bylo: Neymar Rakitic Sandro Pedro Messi

1

Bez sensu jest to stwierdzenie bo Barca jest na kolejnym portalu. Jak juz wszystko chcesz do tego porownywac to co powiesz o reklamach na koszulkach, przekretow z Neymarem itp? Wiecej niz klub? Tak, wiecej, ale nie z takich powodow. Dowiedz sie czemu takie hasło jest uzywane zamiast doszukiwac sie Czegos w Niczym

0

W sumie masz racje. Nie powinny byc brane pod uwage w rekordach... oraz nie powinny byc brane podczas przechodzenia klubu to kolejnej rundy LM. Sorry moj blad ;)

0

Gosc ma 23 lata i problemy natury psychologicznej (czyt. syndrom boskiego messiego) :D

0

Och tylko jednego? Rzeczywiscie. W takim razie te okropne bramki CR powiny zostac cofniete a nasz Leo byc znowu na piedestale ze swoim rekordem ;)

2

Prosze cie... Jezeli profile klubu swiadcza o slowach "wiecej niz klub" to takich klubow mamy od groma

0

A ile Messi strzelil na pusta? CR mial szczescie i chwala mu za to ze dane szanse wykorzystal. Ja mam tylko nadzieje ze Leo uda sie pobic ten rekord...
Hipokryzji mowie NIE ;P

0

A co ma to stwierdzenie do stworzenia profilu na vine?

0

Ja od poczatku licze na Stegena i mam nadzieje ze tak bedzie. Nie ujmujac nic Bravo oczywiscie

0

Jak na razie Enrique pokazuje ze nie było lepszego wyboru. Wypowiedzi ma naprawde szczere i mocne. Jesli o to chodzi to Guardiole przebija ktorego wypowiedzi byly zawsze wywazone a czasem nadmiernie wywazone kiedy nie bylo takiej potrzeby. LE ma jaja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?