samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mozna go z Suarezem zamienic :D
1
Wykrzyczal Mascherano jak Szpaku :D
2
Ktore z tych dzieci to dzieci Munira? :D
1
Dani oryginalnie jak zwykle
1
Pique tez meeega mecz w 2 polowie 2 setki zablokowal itd ;)) wogole wszyscy super balujemy rok w rok Campeones !!!!
1
Szkoda mi moich dziadkow i wnukow nie zobacza Leo na zywo :D
0
Perez pewnie zone nap.. teraz :Ddd
1
Jest i czerwo :D
3
Podziwiam nasza druzyne :)
1
117 minuta a Iniesta robi szpagat :D
2
Sedzia pewnie mysli jak sie dobrze najebac po meczu
0
Ale nerwy ~~~~~~~~
30
czas na ostatnie abracadabra w tym sezonie dawaj Lucho vamos Barca!
1
Najlepsza to byla gierka w sapera na informatyce :D
27
Po tym jak fifa zmazala JESUS z opaski Neya nic nie jest mnie w stanie juz zadziwic.
No chyba ze w Europie zacznie sie budowac oddzielne trybuny super VIP dla uchodzcow
1
Wykopalem artykul z fioletowej w ktorej pisalo ze prezesi sa ze soba blisko i beda mieli okazje sie zobaczyc wiec wywnioskowalem ze to facet :P
Edit: Wowczas prezesem byl Valdano wiec w sumie mialem racje :)
5
Getafe spada a w jego miejsce do LL wchodzi Leganes. Klub z przedmiesc Madrytu.
Prezesem jest wielki przyjaciel naszego kochanego Florka takze zajma godne miejsce Getafe :D
1
Rayo 3-1 :)
Wie ktos na ktora przelozyli mecz MU?
3
Alves xD
1
Alba zaczyna imprezke :D
4
Zaraz Arda kebsy wyciagnie :D
3
Kontuzja chyba. Mam ich na kuponie wiec baluje z naszymi i sledze mecz jednoczesnie ;D
7
Jeden z pillarzy Levante schodzi z placzem a Paco Jemez i trybuny owacja na stojaco nawet pilkarze podbiegli pocieszac fajna chwila dlatego miedzy innymi lubie ten zespol
1
Pique trzezwieje :D
1
Golazo Rayo ;)
2
Na 1 pietrze pewnie daja Messiemu sok cytrynowy :D
0
Pokrecilem wszytko :)
Komentarz do usuniecia
42
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13254234_1580699308889467_7245247498970938927_n.jpg?oh=ed4bb9326985a5046d14439c48172694&oe=579E3406
:DDD
1
Alba jest idealny dla Leo gdy jest w formie to praktycznie co mecz dostaje 1-2 setki od naszego czarodzieja :)
PS: Eksperci od statystyk poda mi ktos z was top10 asystentow Laliga w historii? Z gory dziekuje :)
6
Tak juz na chlodno to trzeba dziekowac Bogu ze wsrod tych kiboli nie bylo jakiegos swira ktory tak latwo mogl cos zrobic komus z naszych pilkarzy. Co to za srodki bezpieczenstwa? Z 4 stron caly stadion wchodzi sobie na boisko nawet male dzieci biegajace na murawie widzialem :D