4

Mozna go z Suarezem zamienic :D

1

Wykrzyczal Mascherano jak Szpaku :D

2

Ktore z tych dzieci to dzieci Munira? :D

1

Dani oryginalnie jak zwykle

1

Pique tez meeega mecz w 2 polowie 2 setki zablokowal itd ;)) wogole wszyscy super balujemy rok w rok Campeones !!!!

1

Szkoda mi moich dziadkow i wnukow nie zobacza Leo na zywo :D

0

Perez pewnie zone nap.. teraz :Ddd

1

Jest i czerwo :D

3

Podziwiam nasza druzyne :)

1

117 minuta a Iniesta robi szpagat :D

2

Sedzia pewnie mysli jak sie dobrze najebac po meczu

0

Ale nerwy ~~~~~~~~

30

czas na ostatnie abracadabra w tym sezonie dawaj Lucho vamos Barca!

1

Najlepsza to byla gierka w sapera na informatyce :D

27

Po tym jak fifa zmazala JESUS z opaski Neya nic nie jest mnie w stanie juz zadziwic.
No chyba ze w Europie zacznie sie budowac oddzielne trybuny super VIP dla uchodzcow

1

Wykopalem artykul z fioletowej w ktorej pisalo ze prezesi sa ze soba blisko i beda mieli okazje sie zobaczyc wiec wywnioskowalem ze to facet :P

Edit: Wowczas prezesem byl Valdano wiec w sumie mialem racje :)

5

Getafe spada a w jego miejsce do LL wchodzi Leganes. Klub z przedmiesc Madrytu.
Prezesem jest wielki przyjaciel naszego kochanego Florka takze zajma godne miejsce Getafe :D

1

Rayo 3-1 :)

Wie ktos na ktora przelozyli mecz MU?

3

Alves xD

1

Alba zaczyna imprezke :D

4

Zaraz Arda kebsy wyciagnie :D

3

Kontuzja chyba. Mam ich na kuponie wiec baluje z naszymi i sledze mecz jednoczesnie ;D

7

Jeden z pillarzy Levante schodzi z placzem a Paco Jemez i trybuny owacja na stojaco nawet pilkarze podbiegli pocieszac fajna chwila dlatego miedzy innymi lubie ten zespol

1

Pique trzezwieje :D

1

Golazo Rayo ;)

2

Na 1 pietrze pewnie daja Messiemu sok cytrynowy :D

0

Pokrecilem wszytko :)
Komentarz do usuniecia

1

Alba jest idealny dla Leo gdy jest w formie to praktycznie co mecz dostaje 1-2 setki od naszego czarodzieja :)
PS: Eksperci od statystyk poda mi ktos z was top10 asystentow Laliga w historii? Z gory dziekuje :)

6

Tak juz na chlodno to trzeba dziekowac Bogu ze wsrod tych kiboli nie bylo jakiegos swira ktory tak latwo mogl cos zrobic komus z naszych pilkarzy. Co to za srodki bezpieczenstwa? Z 4 stron caly stadion wchodzi sobie na boisko nawet male dzieci biegajace na murawie widzialem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?