2

1

Za rok bedzie ze Perez pamietaj :P

1

Zobaczcie podczas zabawy w szatni co robi Suarez xD

2

Ciekawe u kogo dzisiaj nasi mistrzowie beda balowac :D Wyobrazacie sobie co Alves wyrabia na takich fetach? :D

2

Zostal jeszcze Athletic i Sevilla na czeku i mozna powiedziec ze to najlepsza sobota w tym roku :D (poki co)

2

W szatni pewnie juz melanz ;D

1

Kibice Granady tancza z naszymi :Dddddd

2

Pique juz pewnie mysli o siatce :D

4

Pijemy! Visca el Barca!

6

Perez juz wyslal list z gratulacjami.
Oczywiscie na koszt odbiorcy :D

1

Alves jak swiruje :D

6

Grzmot w 2 polowie pewnie nie wyjdzie z pola karnego depor ;D

1

Swoja droga nasza defensywa gra kapitalnie srodel pola zdominowany

1

Suarez dawaj jeszcze kilka :D

1

MSN jak ja ich uwielbiam :D vamoos!!!

3

Nie ma to jak trafic 5 spotkan z kursami srednio 1.8 i wypasc z ostatnim 1.3 :/
Wicelider Austrii Rapid grajac u siebie nie wygral z nie grajacym juz o nic 8 druzyna ligi.
Nie wygral to malo powiedziane goscie siedzieli na 30 metrze u siebie walneli bramke zupelnie z ch.. o dowiezli 1-1.
Lepiej w koncowkach sezonow wogole odpuscic te stawki

1

Klopp xDDDDDDD

2

Jesli LFC tak bedzie grac z Sevilla to zajebisty final sie szykuje :)

1

Wiem ale mialem Huaweia pod reka kiedy patrzylem :Dd

1

Gracze The Bus wygladaja jak telefony komorkowe z tym Yokohama na koszulkach :D

Ale LFC cisnie vamos

2

Ile spotkan DENISA Suareza widziales w tym sezonie?
tak jak kolega wyzej wspomnial tragiczny komentarz zupelnie bez sensu

2

Wstep do psychoanalizy nie czytalem wciagajaca jest?

1

Ostatnio widzialem.jakas opcje "opiekun konta tj wybierasz kogos ze znajomych kto dostanie twoje haslo itd jesli cos.ci sie.stanie.

Swiat tak bardzo zglupial ze teraz ludzie sobie facebooka zapisuja w testamencie :)

1

I to jest najlepsze. Kibice Barcy i Osasuny przyjaznia sie od bardzo dawna tak jak real z getafe np. a i tak daja z siebie wszystko w meczach z nami nie tak jak te dzi..

1

Babysitting 2 :D

1

Niee trafil w pilke hahahah

2

Leo nawet po rykoszecie ma bajeczne podania :D

1

Ale bomba Ivan

7

Tesknilem za Rudym ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?