samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://vine.co/v/i2YKPaH0gJD
1
Za rok bedzie ze Perez pamietaj :P
1
Zobaczcie podczas zabawy w szatni co robi Suarez xD
2
Ciekawe u kogo dzisiaj nasi mistrzowie beda balowac :D Wyobrazacie sobie co Alves wyrabia na takich fetach? :D
2
Zostal jeszcze Athletic i Sevilla na czeku i mozna powiedziec ze to najlepsza sobota w tym roku :D (poki co)
2
W szatni pewnie juz melanz ;D
1
Kibice Granady tancza z naszymi :Dddddd
2
Pique juz pewnie mysli o siatce :D
4
Pijemy! Visca el Barca!
6
Perez juz wyslal list z gratulacjami.
Oczywiscie na koszt odbiorcy :D
1
Alves jak swiruje :D
6
Grzmot w 2 polowie pewnie nie wyjdzie z pola karnego depor ;D
1
Swoja droga nasza defensywa gra kapitalnie srodel pola zdominowany
1
Suarez dawaj jeszcze kilka :D
1
MSN jak ja ich uwielbiam :D vamoos!!!
3
Nie ma to jak trafic 5 spotkan z kursami srednio 1.8 i wypasc z ostatnim 1.3 :/
Wicelider Austrii Rapid grajac u siebie nie wygral z nie grajacym juz o nic 8 druzyna ligi.
Nie wygral to malo powiedziane goscie siedzieli na 30 metrze u siebie walneli bramke zupelnie z ch.. o dowiezli 1-1.
Lepiej w koncowkach sezonow wogole odpuscic te stawki
1
Klopp xDDDDDDD
2
Jesli LFC tak bedzie grac z Sevilla to zajebisty final sie szykuje :)
1
Wiem ale mialem Huaweia pod reka kiedy patrzylem :Dd
1
Gracze The Bus wygladaja jak telefony komorkowe z tym Yokohama na koszulkach :D
Ale LFC cisnie vamos
1
http://mobile.phonebunch.com/compare-phones/lg_optimus_l9_ii-1055-vs-lg_l65_dual-1466/
Prosze ;)
2
Ile spotkan DENISA Suareza widziales w tym sezonie?
tak jak kolega wyzej wspomnial tragiczny komentarz zupelnie bez sensu
2
Wstep do psychoanalizy nie czytalem wciagajaca jest?
1
Ostatnio widzialem.jakas opcje "opiekun konta tj wybierasz kogos ze znajomych kto dostanie twoje haslo itd jesli cos.ci sie.stanie.
Swiat tak bardzo zglupial ze teraz ludzie sobie facebooka zapisuja w testamencie :)
1
I to jest najlepsze. Kibice Barcy i Osasuny przyjaznia sie od bardzo dawna tak jak real z getafe np. a i tak daja z siebie wszystko w meczach z nami nie tak jak te dzi..
1
Babysitting 2 :D
1
Niee trafil w pilke hahahah
2
Leo nawet po rykoszecie ma bajeczne podania :D
1
Ale bomba Ivan
7
Tesknilem za Rudym ;D