samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jest i strzal !
0
Jaki agent xDddd
0
:D
3
Perez pewnie siedzi i naciska na guzik a pilka robi sie ciezsza kiedy gra City....
1
Gdyby te nudy nie byly tak wkurwiajace to mozna by sobie sciagnac i przed spaniem wlaczac.
Ekonomia na tabletki usypiajace...
2
Wzruszyl mnie ;(
1
FIFA 09 ,Hitman 2 i Blood Money najlepsze gry ktore gralem :P
1
Rok temu tez duzo ludzi mowilo ze woli real w finale a pamietasz co tu sie dzialo po meczu? :P
1
Duzo ludzi pisze ze woli hiszpanski final a ja czekam (w nadziei :p) az smiechy i memy pojda w swiat jesli im sie noga powinie wtedy to juz bedzie fajnie :D
Jak ktos ma problemy z transmisja to wejdzcie przed meczem mnostwo sopcastow i ACE sie pojawia w HD
http://gooool.org/online/51138-real-madrid-manchester-siti-smotret-onlayn-04052016.html
1
Widze ze dyskusja nt stylu gry Atleti jeszcze trwa :)
Paradoksalnie Atleti sprzed 2 sezonow gralo ladniej niz teraz a i tak weszli do finalu i znowu walcza o LL. Odstawiajac zachowanie Diego (grajac w juniorach dostawalem zawalu z lawki w waznych meczach wiec w pewnym sensie rozumiem te szalenstwo czlowieka ktory w pare lat z druzyny sredniej zrobil bardzo mocna ekipe)
to calym sercem kibicuje rojiblancos bo zasluzyli sobie na ten puchar 2 lata temu.
Z PSV i z nami byli lepsi a z Bayernem pewnie zostal im w pamieci gol z 95 minuty dlatego tak sie meczyli wczoraj.
Co do drugiego finalisty to wszyscy juz szykuja madryckie derby co do tego nie bylbym taki pewien to jest LM i nie wiemy jak dzisiaj wyjda obie ekipy :P
Jeden gol City z roznego albo z du.. i smietankowi sa udupieni bo to nie jest obrona Rayo.
Tak czy inaczej milego dnia zycze i do wieczora :)))
52
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlf1/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/13138999_496797930510451_2597928373753983792_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=36d03d34ecc2b5a772891855aba92cf8&oe=579A5847
1
Najgorszy mecz jaki w zyciu widzialem to 2 sezony temu puchar katalonii :D
4
Jeden gol i worek pewnie peknie. OBY! :)
0
Aha :D
1
Zwyciestwo City 2.93. Zaszalalem i pol wyplaty poszlo na kupon :D
1
15 espanyol 37
16 Rayo Vallecano 35
17 Granada 33
*18 Sporting Gijon 32
*19 Getafe 32
espanyol ma Seville Barce i Eibar wiec moze damy rade ich zepchnac w dol :P
6
Co prawda ten 3 karny to wogole szalenstwo ale tam w 2 polowie po strzale Alby czy nie reka wybil pilke obronca Gijon?
Spalony Luisa? Serio az tak kontrowersyjny? ;) Przypomni mi ktos z kim w 1 rundzie na SB gral real i po podaniu Isco ze spalonego strzelili i zgarneli 3 pkt?
5
Spojrzcie na twittera eL Jarka :D
4
Ciekawe co czuje taki Grzmot siedzacy przed TV i ogladajacy jak cala druzyna Barcy robi wszystko (a nie musi!) zeby to Luis strzelal :)
W dodatku najlepszy pilkarz swiata nawet jak oddaje 3 karne to i tak jest MVP :D
Miesiac temu byla statystyka ze Leo idzie po zyciowy rekord bramek w takim tempie a mimo tego oddaje wszystko (oprocz wolnych) :D
VeB!
4
No i biale ludziki zniknely z naszej strony :)))
1
Ale lament ;D Co prawda z gry zadowolony nie jestem ale poczekam z ocena do konca spotkania.
I Bomba ktora juz kilka razy przeczytalem dzis. MSN niechetnie do siebie podaje ;) co jak co ale tu przesadziliscie ;D
2
Malaga w sumie niezle gra :P
0
2022
0
Komentarz usunięty
2
Tradycyjnie Ja z moimi ruskimi streamami :D
Lapcie Sopci i ACE na Atleti
http://gooool.org/online/50805-atletiko-malaga-smotret-onlayn-23042016.html
1
Komentarz usunięty
1
No i?
9
Jak prowadzili 2-0 to byli zajebisci a jak przegrali to frajerzy :)
Wielu ludzi mowi ze powinni byli sie zamknac i liczyc na dowiezienie wyniku ale to nie zawsze jest gwarancja ze mur bedzie szczelny to jest 16 druzyna LL nie zapominajcie o tym :)
Brawo Rayo za walke czas na Atleti i w koncu BARCA!
3
Perez juz otwiera sejf
2
Ciekaw jestem jak Paco by sobie poradzil z takim CFC albo Atleti :D
Szczelna obrona i ofensywna gra z przodu ciekawie by to wygladalo ;)