1

Jest i strzal !

0

Jaki agent xDddd

0

:D

3

Perez pewnie siedzi i naciska na guzik a pilka robi sie ciezsza kiedy gra City....

1

Gdyby te nudy nie byly tak wkurwiajace to mozna by sobie sciagnac i przed spaniem wlaczac.
Ekonomia na tabletki usypiajace...

2

Wzruszyl mnie ;(

1

FIFA 09 ,Hitman 2 i Blood Money najlepsze gry ktore gralem :P

1

Rok temu tez duzo ludzi mowilo ze woli real w finale a pamietasz co tu sie dzialo po meczu? :P

1

Duzo ludzi pisze ze woli hiszpanski final a ja czekam (w nadziei :p) az smiechy i memy pojda w swiat jesli im sie noga powinie wtedy to juz bedzie fajnie :D

Jak ktos ma problemy z transmisja to wejdzcie przed meczem mnostwo sopcastow i ACE sie pojawia w HD
http://gooool.org/online/51138-real-madrid-manchester-siti-smotret-onlayn-04052016.html

1

Widze ze dyskusja nt stylu gry Atleti jeszcze trwa :)
Paradoksalnie Atleti sprzed 2 sezonow gralo ladniej niz teraz a i tak weszli do finalu i znowu walcza o LL. Odstawiajac zachowanie Diego (grajac w juniorach dostawalem zawalu z lawki w waznych meczach wiec w pewnym sensie rozumiem te szalenstwo czlowieka ktory w pare lat z druzyny sredniej zrobil bardzo mocna ekipe)
to calym sercem kibicuje rojiblancos bo zasluzyli sobie na ten puchar 2 lata temu.
Z PSV i z nami byli lepsi a z Bayernem pewnie zostal im w pamieci gol z 95 minuty dlatego tak sie meczyli wczoraj.
Co do drugiego finalisty to wszyscy juz szykuja madryckie derby co do tego nie bylbym taki pewien to jest LM i nie wiemy jak dzisiaj wyjda obie ekipy :P
Jeden gol City z roznego albo z du.. i smietankowi sa udupieni bo to nie jest obrona Rayo.
Tak czy inaczej milego dnia zycze i do wieczora :)))

1

Najgorszy mecz jaki w zyciu widzialem to 2 sezony temu puchar katalonii :D

4

Jeden gol i worek pewnie peknie. OBY! :)

0

Aha :D

1

Zwyciestwo City 2.93. Zaszalalem i pol wyplaty poszlo na kupon :D

1

15 espanyol 37
16 Rayo Vallecano 35
17 Granada 33
*18 Sporting Gijon 32
*19 Getafe 32

espanyol ma Seville Barce i Eibar wiec moze damy rade ich zepchnac w dol :P

6

Co prawda ten 3 karny to wogole szalenstwo ale tam w 2 polowie po strzale Alby czy nie reka wybil pilke obronca Gijon?
Spalony Luisa? Serio az tak kontrowersyjny? ;) Przypomni mi ktos z kim w 1 rundzie na SB gral real i po podaniu Isco ze spalonego strzelili i zgarneli 3 pkt?

5

Spojrzcie na twittera eL Jarka :D

4

Ciekawe co czuje taki Grzmot siedzacy przed TV i ogladajacy jak cala druzyna Barcy robi wszystko (a nie musi!) zeby to Luis strzelal :)
W dodatku najlepszy pilkarz swiata nawet jak oddaje 3 karne to i tak jest MVP :D

Miesiac temu byla statystyka ze Leo idzie po zyciowy rekord bramek w takim tempie a mimo tego oddaje wszystko (oprocz wolnych) :D

VeB!

4

No i biale ludziki zniknely z naszej strony :)))

1

Ale lament ;D Co prawda z gry zadowolony nie jestem ale poczekam z ocena do konca spotkania.
I Bomba ktora juz kilka razy przeczytalem dzis. MSN niechetnie do siebie podaje ;) co jak co ale tu przesadziliscie ;D

2

Malaga w sumie niezle gra :P

0

2022

0

Komentarz usunięty

2

Tradycyjnie Ja z moimi ruskimi streamami :D
Lapcie Sopci i ACE na Atleti
http://gooool.org/online/50805-atletiko-malaga-smotret-onlayn-23042016.html

1

Komentarz usunięty

1

No i?

9

Jak prowadzili 2-0 to byli zajebisci a jak przegrali to frajerzy :)
Wielu ludzi mowi ze powinni byli sie zamknac i liczyc na dowiezienie wyniku ale to nie zawsze jest gwarancja ze mur bedzie szczelny to jest 16 druzyna LL nie zapominajcie o tym :)
Brawo Rayo za walke czas na Atleti i w koncu BARCA!

3

Perez juz otwiera sejf

2

Ciekaw jestem jak Paco by sobie poradzil z takim CFC albo Atleti :D
Szczelna obrona i ofensywna gra z przodu ciekawie by to wygladalo ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?