2

Przed meczem mialem przed oczami 2 zaklady.
VFL zw i over 2.5 - 8
VFL zw i under 2.5 - 12
Brat mi kompa zajal i nie zdazylem dyszki postawic ;) To sie k.. nazywa fart :P

1

SOPCAST do meczu realu
sop://broker.sopcast.com:3912/150000

2

2-0 serio ? :D Haha no to sie nacieszyli po GD :p

4

Jak wszystko moze sie zmienic w rozumowaniu niektorych przez jeden mecz ;)
Przed GD balonik byl tak mocno napompowany ze nasi przez zbytnia pewnosc siebie stracili 3 pkt.
real w oczach swoich kibicow stal sie faworytem LM i co najsmieszniejsze wczoraj czytalem ze chca w polfinale na nas trafic bo jestesmy latwiejsi niz AM :D
Przyznam ze do drugiej polowy wczorajszego meczu myslalem ze zaczyna sie kryzys ale to co zobaczylem w 2 to juz inna bajka;) Jesli nasz zespol CHCE to zycze powodzenia smietankowym w ew. starciu z tymi bestiami :)

1

Wlasnie w takich meczach przydalby sie Nolito. Simeone juz 6 razy z nami przej... oni po prostu znaja na pamiec taktyke MSN dlatego nie potrafimy sie przebic

0

Nasi pilkarze moga zrobic wszystko oprocz strzelenia gola :)

2

ojojojoj

1

bye bye sergio :P

1

masakra

1

Browary juz otwarte? Ktory leci ? :d

1

Zaraz umre ze smiechu ^^

1

Uwielbiam te dni :)))

3

Prawdziwe wojsko zmienia kazdego w momencie kiedy jestes zdany tylko na siebie sam robisz sobie pranie masz ograniczony czas n wszystko a zwykla rozmowa przez telefon jest luksusem.
Jestem po 2 letniej sluzbie I uwierz mi wchodzisz I wychodzisz zupelnie inny ;)

1

Co za meczor Leo :D

4

Jedno z moich ulubionych Swiat :) Wesolego wszystkim ;))

4

Ostatnio w rosji muzulmanka obciela glowe dziecku ktorym sie opiekowala I latala po miescie ze scieta glowa. Po tej akcji nie ma takiego miejsca w miescie zeby nie lataly patrole nawet przed metrem zawsze stoja i sprawdzaja kazdego "ciemnejszego" obywatela.
Po wczorajszej akcji ogladalem w nocy rozmowe z najwazniejszymi politykami i bez patyczkowania sie sugeruja zeby wszytkich uchodzcow po prostu wsadzic w autobusy i deportowac jak najdalej stad;)
Mieszkam tu wiec jestem pewien ze beda to robic nawet jak nie bedzie o tym glosno i wedlug mnie to najlepsze rozwiazanie zeby czlowiek mogl spokojnie chodzic po miescie;)

PS: tutaj nikt nie dostaje zasilku za nic "chcesz tu mieszkac pracuj" ;))

9

Co do Grzmota to pare dni temu byl u ziomow w Maroku pewnie przysnal troche na sloneczku :p

0

Doping na SB swietny chcialbym posluchac ich przy wyniku 1-1,:p

1

Pytanie : Iniesta po ostatnim GD strzelal jakies bramki? Jak nie to chyba sie skusze I postawie na gol z realem on ostatnio tylko I'm laduje ;p

8

Kurs na krola strzelcow LM po dzisiejszym losowaniu :

Grzmot 1.08
Messi 22
Suarez 22
Neymar 158 (!)
Muller 22
Lewy 10.4

1

W sumie to zeby wygrac LM trzeba wygrac z najlepszymi idziemy po historyczne I nieosiagalne trofeum jesli sie uda to nie bedzie pierdzielenia ze latwo bylo ;)
A jak juz przegrac to wole z Alteti niz z innym zespolem.
Visca el Barca

1

Jesli miniemy Atleti to gramy z PSG/City?
Jak tak to druga para real-Bayern tez bedzie zajebisty;)

4

Bedzie baaardzo ciezko drugi mecz gramy na wyjezdzie tak wiec trzeba spiac tylki zeby nie bylo powtorki z 2014 fo

1

Barca- Atleti ;(((((

1

Bayern - Benfica:)))

1

Hahahahhaa real :D

0

Pierwsza kula Vfl

1

Gianluca nam kibicuje tak wiec smietankowi beda weszyc spisek jesli I'm Bayern wpadnie :p

1

Zammbrotta ;)).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?