samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przed meczem mialem przed oczami 2 zaklady.
VFL zw i over 2.5 - 8
VFL zw i under 2.5 - 12
Brat mi kompa zajal i nie zdazylem dyszki postawic ;) To sie k.. nazywa fart :P
1
SOPCAST do meczu realu
sop://broker.sopcast.com:3912/150000
1
http://soccer365.ru/live/match-real-madrid-volfsburg-smotret-onlayn/
2
2-0 serio ? :D Haha no to sie nacieszyli po GD :p
4
Jak wszystko moze sie zmienic w rozumowaniu niektorych przez jeden mecz ;)
Przed GD balonik byl tak mocno napompowany ze nasi przez zbytnia pewnosc siebie stracili 3 pkt.
real w oczach swoich kibicow stal sie faworytem LM i co najsmieszniejsze wczoraj czytalem ze chca w polfinale na nas trafic bo jestesmy latwiejsi niz AM :D
Przyznam ze do drugiej polowy wczorajszego meczu myslalem ze zaczyna sie kryzys ale to co zobaczylem w 2 to juz inna bajka;) Jesli nasz zespol CHCE to zycze powodzenia smietankowym w ew. starciu z tymi bestiami :)
1
Wlasnie w takich meczach przydalby sie Nolito. Simeone juz 6 razy z nami przej... oni po prostu znaja na pamiec taktyke MSN dlatego nie potrafimy sie przebic
0
Nasi pilkarze moga zrobic wszystko oprocz strzelenia gola :)
2
ojojojoj
1
bye bye sergio :P
1
masakra
1
Browary juz otwarte? Ktory leci ? :d
1
Zaraz umre ze smiechu ^^
1
Uwielbiam te dni :)))
3
Prawdziwe wojsko zmienia kazdego w momencie kiedy jestes zdany tylko na siebie sam robisz sobie pranie masz ograniczony czas n wszystko a zwykla rozmowa przez telefon jest luksusem.
Jestem po 2 letniej sluzbie I uwierz mi wchodzisz I wychodzisz zupelnie inny ;)
1
Co za meczor Leo :D
4
Jedno z moich ulubionych Swiat :) Wesolego wszystkim ;))
4
Ostatnio w rosji muzulmanka obciela glowe dziecku ktorym sie opiekowala I latala po miescie ze scieta glowa. Po tej akcji nie ma takiego miejsca w miescie zeby nie lataly patrole nawet przed metrem zawsze stoja i sprawdzaja kazdego "ciemnejszego" obywatela.
Po wczorajszej akcji ogladalem w nocy rozmowe z najwazniejszymi politykami i bez patyczkowania sie sugeruja zeby wszytkich uchodzcow po prostu wsadzic w autobusy i deportowac jak najdalej stad;)
Mieszkam tu wiec jestem pewien ze beda to robic nawet jak nie bedzie o tym glosno i wedlug mnie to najlepsze rozwiazanie zeby czlowiek mogl spokojnie chodzic po miescie;)
PS: tutaj nikt nie dostaje zasilku za nic "chcesz tu mieszkac pracuj" ;))
9
Co do Grzmota to pare dni temu byl u ziomow w Maroku pewnie przysnal troche na sloneczku :p
0
Doping na SB swietny chcialbym posluchac ich przy wyniku 1-1,:p
1
Pytanie : Iniesta po ostatnim GD strzelal jakies bramki? Jak nie to chyba sie skusze I postawie na gol z realem on ostatnio tylko I'm laduje ;p
8
Kurs na krola strzelcow LM po dzisiejszym losowaniu :
Grzmot 1.08
Messi 22
Suarez 22
Neymar 158 (!)
Muller 22
Lewy 10.4
1
W sumie to zeby wygrac LM trzeba wygrac z najlepszymi idziemy po historyczne I nieosiagalne trofeum jesli sie uda to nie bedzie pierdzielenia ze latwo bylo ;)
A jak juz przegrac to wole z Alteti niz z innym zespolem.
Visca el Barca
1
Jesli miniemy Atleti to gramy z PSG/City?
Jak tak to druga para real-Bayern tez bedzie zajebisty;)
4
Bedzie baaardzo ciezko drugi mecz gramy na wyjezdzie tak wiec trzeba spiac tylki zeby nie bylo powtorki z 2014 fo
1
Barca- Atleti ;(((((
1
Bayern - Benfica:)))
1
Hahahahhaa real :D
0
Pierwsza kula Vfl
1
Gianluca nam kibicuje tak wiec smietankowi beda weszyc spisek jesli I'm Bayern wpadnie :p
1
Zammbrotta ;)).