samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na facebooku pisze ze Messi odchodzi do Arsenalu... hahaha:D:D:D
0
a ten w 2007 zakonczyl uwaznie popatrz zanim cos wklejasz))
0
On juz zakonczyl kariere ))
0
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10483282_840747405944855_449842799049925247_n.jpg
Udal sie do Messiego zeby pokazac ten tatuaz :D Jak on musi go kochac:D
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=53714&kom=ok
0
AS juz sie na prezentacje szykuje
0
James w Realu -80 M Suarez u nas 80 M. Zobaczymy kto byl wart tylu pieniedzy
1
Proponuje ci z calej sily walnac glowa w monitor od razu ci ulzy a przy okazji nam )))
0
tez o nim slyszalem po tej bramie z przewroty... No ale gdzie my bysmy go upchali?
0
http://ekstraklasa.net/mundial-2014-carles-puyol-wreczy-puchar-najlepszej-druzynie-swiata,artykul.html?material_id=53ac73d2bb9d3a221a402c48 ??
2
Pieknie by bylo widziec Puyola ktory wrecza puchar Messiemu )))
9
Di Maria : "Mogę umrzeć, byleby zagrać w tym meczu. Koledzy z zespołu mnie potrzebują. Zamierzam dokonać cudu"
0
Zastanawiajace jest ze jakis tydzien temu Barcelona oglasza ze Alexis zostaje tydzien pozniej sprzedaja go i na koniec okazuje sie ze od marca to bylo juz ustalone... Po kieg ch*** klamali ze nie sprzedaja go?
1
Oby tylko Atletico trzymalo forme))oczywiscie zaraz po nas w tabeli
2
jednego jestem pewien...beda 2 piekne polfinaly))
0
Neymar odpadl i wszyscy przekreslaja Brazylie ... ciekawie za 3 dni bedzie jesli Brazylia wygra ilez to znawcow sie pojawi )))
0
"niderlandow" belgii i holandii??
0
czytalem dzisiaj wypowiedz Hamesa ktory stwierdzil ze woli Real od Barcy ))
1
nie udalo ci sie
3
Pisza ze Simeone dostal oferty z Hiszpanii i Argentyny na stanowisko trenera...ciekawie by bylo ))
0
przydalby im sie ten swir z meksyku xDD
1
pamietacie jak chelsea z trenerem ktorego nawet nazwiska nie pamietam wygrala lm? zawodnicy wzieli druzyne w swoje rece a w argentynie messi wzial wszystko w swoje..
2
a na bramie tiago )))
6
Komentarz z rm.pl "Kibice barcelony wiedza ze w tym sezonie sa na poziomie zerowym i musza sie pocieszac tym ze Messi ma 4 bramki na Mundialu" haha:D
5
Argentyna wiedziala co robi stawiajac pomnik Messiemu...w pojedynke wygrywa wszystkie mecze w grupie
1
38 meczy 109 goli o_O ktos wie jaki jest rekord??
0
Warto polaczyc kadry w ktorych Suarez placze i te kiedy jest wk... i gryzie rywali :D
0
Buffona nikt nie mogl z Juve wyciagnac nawet jak do 2 ligi spadli )))
0
buffon! co za koles
2
troche mi ta 1 polowa przypomina wczorajszy meksyk z chorwatami....w 2 polowie urugwaj huknie ze 3 gole )))