0

Na facebooku pisze ze Messi odchodzi do Arsenalu... hahaha:D:D:D

0

a ten w 2007 zakonczyl uwaznie popatrz zanim cos wklejasz))

0

On juz zakonczyl kariere ))

0

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10483282_840747405944855_449842799049925247_n.jpg
Udal sie do Messiego zeby pokazac ten tatuaz :D Jak on musi go kochac:D

0

AS juz sie na prezentacje szykuje

0

James w Realu -80 M Suarez u nas 80 M. Zobaczymy kto byl wart tylu pieniedzy

1

Proponuje ci z calej sily walnac glowa w monitor od razu ci ulzy a przy okazji nam )))

0

tez o nim slyszalem po tej bramie z przewroty... No ale gdzie my bysmy go upchali?

2

Pieknie by bylo widziec Puyola ktory wrecza puchar Messiemu )))

9

Di Maria : "Mogę umrzeć, by­le­by za­grać w tym meczu. Ko­le­dzy z ze­spo­łu mnie po­trze­bu­ją. Za­mie­rzam do­ko­nać cudu"

0

Zastanawiajace jest ze jakis tydzien temu Barcelona oglasza ze Alexis zostaje tydzien pozniej sprzedaja go i na koniec okazuje sie ze od marca to bylo juz ustalone... Po kieg ch*** klamali ze nie sprzedaja go?

1

Oby tylko Atletico trzymalo forme))oczywiscie zaraz po nas w tabeli

2

jednego jestem pewien...beda 2 piekne polfinaly))

0

Neymar odpadl i wszyscy przekreslaja Brazylie ... ciekawie za 3 dni bedzie jesli Brazylia wygra ilez to znawcow sie pojawi )))

0

"niderlandow" belgii i holandii??

0

czytalem dzisiaj wypowiedz Hamesa ktory stwierdzil ze woli Real od Barcy ))

1

nie udalo ci sie

3

Pisza ze Simeone dostal oferty z Hiszpanii i Argentyny na stanowisko trenera...ciekawie by bylo ))

0

przydalby im sie ten swir z meksyku xDD

1

pamietacie jak chelsea z trenerem ktorego nawet nazwiska nie pamietam wygrala lm? zawodnicy wzieli druzyne w swoje rece a w argentynie messi wzial wszystko w swoje..

2

a na bramie tiago )))

6

Komentarz z rm.pl "Kibice barcelony wiedza ze w tym sezonie sa na poziomie zerowym i musza sie pocieszac tym ze Messi ma 4 bramki na Mundialu" haha:D

5

Argentyna wiedziala co robi stawiajac pomnik Messiemu...w pojedynke wygrywa wszystkie mecze w grupie

1

38 meczy 109 goli o_O ktos wie jaki jest rekord??

0

Warto polaczyc kadry w ktorych Suarez placze i te kiedy jest wk... i gryzie rywali :D

0

Buffona nikt nie mogl z Juve wyciagnac nawet jak do 2 ligi spadli )))

0

buffon! co za koles

2

troche mi ta 1 polowa przypomina wczorajszy meksyk z chorwatami....w 2 polowie urugwaj huknie ze 3 gole )))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?