0

Z tej katastrofalnej ligi brazylijskiej do Europy przychodzili baaaaaardzo wielcy pilkarze )) Co czywiscie nie zmienia faktu ze jjako kibic jestem przeciwny temu transferowi

0

Prezgrana MU moze zle wplynac na ew. przyjscie Cuardado...beda jeszcze bardziej zdesperowani zeby go sciagnac

0

Na pewno nie bez powodu tak nagle go zdjeli...Czytalem jeszcze ze BVB przyjela od Atletico oferte za Reusa. Pozostaje czekac )))

0

Cuardado wykreslony z jutrzejszego skladu :D

0

A ja to jestem pewny ze gdyby bylo na odwrot nuikt z nas by nie chcial zeby Legia oddala swoje miejsce w LM ))) No coz dzisiaj liczylem na nieco milsze decyzje ale przynajmniej z druzyna moze Luis trenowac chlop sie przynajmniej z naszymi rozluzni ))

0

Za wystawienie zawodnika ktorego sie nie zglasza?

0

zaraz zaraz jesli kara Legii zostala nieslusznie przyznana to jak waszym zdaniem powinien wygladac ten przepis??? jakies pomysly?

0

Mi to tam wyglada na powtorke z zeszlego spotkania Sevilla-Real i nastepnego dnia na okladkach "BACCA BACCA" :D

0

kupiony zostal za 70 + 10 za jakies tam warunki

0

oj Perez Perez na co ty te 80 baniek wydales :D

0

Ciekawe jak sie Ramsey czuje :D zabil Bin Ladena, Stev'a Jobsa, Kadaffiego, Whitney Houston no to mu jeszcze Robin doszedl :D

0

Atletico 5-1 ))) Pamietam jak w zime dyskutowalismy o tym ze zadyszke zlapia najpozniej w marcu )))

0

Neymar po kontuzji Suarea nie ma w pierwszych meczach...znowu pozostaje nam wierzyc w Messiego bo Pedro to po prostu rzopa!

0

0

Podobno dziecko bedzie mial...No to go pocieszyla jak obiecala :D

0

to lajki za debilizm

5

zniknij...

3

Dlaczegio w klubie nie popracuja nad masa miesniowa Neymara? Mysle ze nie bylby to duzy problem a wyszloby na +dla wszystkich

0

niech z Suarezem sprobuje )))

0

Ludzie przeciez ten czlowiek dopiero co przyszedl do klubu nie ma co go oceniac po 2 sparingach poza tym nasi dopiero co wrocili z wakacji zaczekajmy na sezon potem krytykujmy....Jezeli u nas jest katastrofa to wyobrazcie sobie co tam w madrycie sie dzieje )))

1

Ciekawe co bedzie z Jese po tych trasferach Realu...gosc ma naprawde talent i go zepsuje na lawie

0

Prosze o wybaczenie nie zauwazylem artykulu na ten temat :))

0

http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Ibrahimovic-nazwal-Xaviego-klaunem,wid,16788604,wiadomosc.html?ticaid=1132d2
Biedny czlowiek nigdy nie pogodzil sie z tym ze go wyj... z druzyny ))) Zeby chociaz w polowie osiagnal to co nasz General )))

2

Tak tak...w najgorszym sezonie swojego zycia zaraz za krolem strzelcow (z 3-miesieczna przerwa) vicemistrz swiata (gdyby nie on to z grupy by nie wyszli) .... Nie rozumiem tej nagonki na Leo i krytyki a potem mowicie ze na rm.pl dzieci i debile...

1

messi pewnie sobie przypomnial 2006 rok i to do czego doszedl od tamtych por )))

1

ciekawe jak messi z etoo zagraj ))) niby towarzyski mecz ale zrobic cos musza)))

1

jest i dziadek :D

0

nic sie nie zmienili )))

0

Naprawde???A mama i tata nie powiedzieli ci dziecko ze pora spac?? puknij sie w leb kretynie jak nie wiesz komu odpowiadasz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?