samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tej katastrofalnej ligi brazylijskiej do Europy przychodzili baaaaaardzo wielcy pilkarze )) Co czywiscie nie zmienia faktu ze jjako kibic jestem przeciwny temu transferowi
0
Prezgrana MU moze zle wplynac na ew. przyjscie Cuardado...beda jeszcze bardziej zdesperowani zeby go sciagnac
0
Na pewno nie bez powodu tak nagle go zdjeli...Czytalem jeszcze ze BVB przyjela od Atletico oferte za Reusa. Pozostaje czekac )))
0
Cuardado wykreslony z jutrzejszego skladu :D
0
http://babol.pl/kat,1025465,title,Co-za-radosc-Kapitalny-gol-Szczesnego,wid,16808565,wiadomosc.html?ticaid=51343a
haha :D
0
A ja to jestem pewny ze gdyby bylo na odwrot nuikt z nas by nie chcial zeby Legia oddala swoje miejsce w LM ))) No coz dzisiaj liczylem na nieco milsze decyzje ale przynajmniej z druzyna moze Luis trenowac chlop sie przynajmniej z naszymi rozluzni ))
0
Za wystawienie zawodnika ktorego sie nie zglasza?
0
zaraz zaraz jesli kara Legii zostala nieslusznie przyznana to jak waszym zdaniem powinien wygladac ten przepis??? jakies pomysly?
0
Mi to tam wyglada na powtorke z zeszlego spotkania Sevilla-Real i nastepnego dnia na okladkach "BACCA BACCA" :D
0
kupiony zostal za 70 + 10 za jakies tam warunki
0
oj Perez Perez na co ty te 80 baniek wydales :D
0
Ciekawe jak sie Ramsey czuje :D zabil Bin Ladena, Stev'a Jobsa, Kadaffiego, Whitney Houston no to mu jeszcze Robin doszedl :D
0
Atletico 5-1 ))) Pamietam jak w zime dyskutowalismy o tym ze zadyszke zlapia najpozniej w marcu )))
0
Neymar po kontuzji Suarea nie ma w pierwszych meczach...znowu pozostaje nam wierzyc w Messiego bo Pedro to po prostu rzopa!
0
http://allsport-live.net/eng/tv.php?channel=78823
tutaj elegancko leci...
0
Podobno dziecko bedzie mial...No to go pocieszyla jak obiecala :D
0
to lajki za debilizm
5
zniknij...
3
Dlaczegio w klubie nie popracuja nad masa miesniowa Neymara? Mysle ze nie bylby to duzy problem a wyszloby na +dla wszystkich
0
niech z Suarezem sprobuje )))
0
Ludzie przeciez ten czlowiek dopiero co przyszedl do klubu nie ma co go oceniac po 2 sparingach poza tym nasi dopiero co wrocili z wakacji zaczekajmy na sezon potem krytykujmy....Jezeli u nas jest katastrofa to wyobrazcie sobie co tam w madrycie sie dzieje )))
1
Ciekawe co bedzie z Jese po tych trasferach Realu...gosc ma naprawde talent i go zepsuje na lawie
0
Prosze o wybaczenie nie zauwazylem artykulu na ten temat :))
0
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Ibrahimovic-nazwal-Xaviego-klaunem,wid,16788604,wiadomosc.html?ticaid=1132d2
Biedny czlowiek nigdy nie pogodzil sie z tym ze go wyj... z druzyny ))) Zeby chociaz w polowie osiagnal to co nasz General )))
2
Tak tak...w najgorszym sezonie swojego zycia zaraz za krolem strzelcow (z 3-miesieczna przerwa) vicemistrz swiata (gdyby nie on to z grupy by nie wyszli) .... Nie rozumiem tej nagonki na Leo i krytyki a potem mowicie ze na rm.pl dzieci i debile...
1
messi pewnie sobie przypomnial 2006 rok i to do czego doszedl od tamtych por )))
1
ciekawe jak messi z etoo zagraj ))) niby towarzyski mecz ale zrobic cos musza)))
1
jest i dziadek :D
0
nic sie nie zmienili )))
0
Naprawde???A mama i tata nie powiedzieli ci dziecko ze pora spac?? puknij sie w leb kretynie jak nie wiesz komu odpowiadasz