samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tegoroczny Mundial udowodnil tez ze z Europy graja Niemcy Holandia a potem dluugo dlugo nikt )
3
Repra i druzyna to dwa rozne miejsca ) przyklad Costa (w klubie super tutaj gowno)
0
Jeszcze beda prosic zeby wrocil jesli zacznie grac tak jak ostatnio)))
0
jak dla mnie to ty jestes jakims sfrustrowanym schizofrenikiem kolego idz sie leczyc...
0
ludzieeee do gali ZP jeszcze baaardzo duzo czasu zaczekajmy w spokoju na rozwoj wydarzen )))
9
Nie znam lepszego polskiego serwisu niz fcbarca.com. sa glupie komentarze ale patrzac na ilosc uzytkownikow to niewiele. Rozni sie ta stronka tym ze gadamy o wszytskim.jesli ci sie nie podoba to po co tu zagladasz? Twierdzisz ze nazywanie ronaldo penaldo to glupstwo a sam probujesz udowodnic ze Messi to symulant...
0
Jaka nienawisc w oczach xD
0
Tom i Jerry tez by tu pasowalo hehehe xD
0
Im szybciej ten rekord pobije tym lepiej zejdzie z niego presja. Postawcie sie na jego miejscu pobil wiele rekordow ale ten jest chyba najwieksza "zdobycza" ))
0
Ja pamietam ze moje 1 El Clasico bylo pierwszym R10 )) tego dnia pokochalem i Ronniego i Barce )))
0
Moze dla ciebie glupie ale ja np nie wiedzialem ze to dotyczy wszystkich sekcji chyba mam do tego prawo no nie? A co do wyzywania jesli ktos mnie obraza nie pozostane mu dluzny. Pozdrawiam
1
0
Mam jedno pytanie zakaz dotyczy Barcy B? Jesli nie to mozemy kupic do B i sprowadzic do nas nikt nie poczulby sie pokrzywdzony xD
0
Ja jeszcze przeczytalem ze zima Vidala chca sciagnac chca sciagnac...zlepek gwiazd im sie zrobi i beda angielakim realem
0
Najlepsza na swiecie xD niedlugo przed zasnieciem bedhzie mozna poczytac xD
1
Kurs 3.25 za zwyciestwo naszych na GD a moze cala miesieczna pensje postawic?)))
0
Osobiscie nie wierze w to ze Qatar plci 30 mln i juz. Na pewno pod stolem takze sypie sie kasa oni nie sa glupi
0
Cristiano: "Ancelotti uwaza, ze jestem najlepszym pilkarzem, ktorego trenowal w karierze? Trener ma zawsze racje"
Cristiano: "Gratulacje dla bramkarza Bulgarow za obrone pierwszego karnego. Przy drugim raczka niestety za krotka"
0
Outsider LM xD hahaha jesli wytrzymaa wyobrazcie sobie tytuly jutro
0
Calderon zaraz eksploduje xD brawo naprawde jestem pod wrazeniem
0
Pele byl najlepszy w swoich czasach Messi w swoich ale gdyby zamienili sie miejscami to twoim zdaniem jak by to wygladalo?)
1
Tak naprawde nikt nie wie jak bedzie ) ale dostaniemy tym meczem duzo odpowiedzi na nekajace nas pytania )
0
Ja tam jestem spokojny o ten mecz jesli nasi zechca zmiota ich. (Pozostaje kwestia checi :p)
2
Za miesiac zobaczymy te ich ciaglasc )))
0
Tytul marci najlepszy hahaha xD
0
Kiedys napisalem ze Messi nie ma techniki i nic z niego mie bedzie :D po prostu ogladajac R10 nie widzialem lepszego pilkarza od niego :D a tu prosze stal sie nie tylko najlepszy na swiecie ale i w historii )))
1
No masz racje Lucho noe ufa mlpdym... hahahaha czy ty obecnie jestes w 2014 roku?
1
Munir jest podroba Pedro? Nie za wczesnie na takie sugestie?
1
Jesli bylyby ograniczenia np minimum 3 mies. Rejestracja nie sadze )
1
Co byscie powiedzieli na to zeby w trakcie meczow aktywowac czat na naszwj stronce zeby nie trzeba bylo odswiezac strony? Jak juz mowilem wczesniej relacja live tutaj idzie najlepsza no i plymmiej by sie gadalo ))