samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Da ktos jakis normalny link???
0
Edit:Dziwisz sie? Nasz cudowny Pedro ma szanse strzelenia 72 bramki w 226 meczu jak mozna go nie wystawic po co Sandro ?
0
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/1517460_10152965424729305_6231593329545650785_n.jpg?oh=c7f73ce5039845a250f7372894e18b5d&oe=54F75318&__gda__=1425401160_d0be43c196ec48b952b4d267901b846c
U mnie otwiera ))
0
a po analizie ... https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/1517460_10152965424729305_6231593329545650785_n.jpg?oh=c7f73ce5039845a250f7372894e18b5d&oe=54F75318&__gda__=1425401160_d0be43c196ec48b952b4d267901b846c
0
W Asistencias w pierwszej 15 jest tylko Messi :O
3
Tymczasem pilkarze Cornelli czy jak im tam wrocili z pracy i przygotowuja sie do meczu :D
0
Zapomniales o Bojanie xDD
0
No Busi no party...
0
Nie trzeba byc tylko wychowankiem zeby grac w Barcelonie. Tu musi byc ktos drugi dzieki komu oni graja nie widze innego powodu. Jak moze zawodowy pilkarz grajacy w jednej z najlepszych druzyn swiata grac niezaleznie od formy wtedy kiedy sa lepsi?
0
To pytanie powinno pasc w Katalonskiej wersji "Milionerzy" (oczywiscie pyt. za milion) :D
1
Juz niedlugo artykul : "MU interesuje sie Songiem" :D
1
Najwiecej pieniedzy wygralem na porazkach Realu wiec czemu nie?)) Chce jeszcze City i Bayern dodac
0
Kurs na ta cala Cornellie 44 :O
1
Dzien po publikacji 23 kandydatow Blatter wraca do Mundialu. Nie rozumiem tej burzy jaka trwa wokol tego jeb... MVP jakby to bylo jakies wyroznienie 100-lecia.
1
Nie ma Busiego I Pedro ? Szok! :O
18
"Teraz zmieniłbym kilku zawodników, ale łatwo jest mówić po meczu."
My to wiedzielismy przed meczem :D
0
Noo swietny artykul rzeczywiscie 1/3 sezonu nawet nie zagrana przegralismy GD i juz 10 milionow przyczyn a to ze Messi kontuzja a to ze zespol stary...jutro pewnie bedzie ze podroz do Madrytu byla wyczerpujaca dlatego nie biegali w 2 polowie :/
Ja tez nie jestem zadowolony z decyzji Lucho ale litosci rok temu Real klepnelismy a i tak gowno wyszlo na koniec. W tym skladzie jesli dokonamy kilku zmian (Busi,Pique,Alves,Iniesta) to srednia nie pojdzie jakos super w dol a efekty moze dac wielkie a wtedy juz Barca nie bedzie "stara" wtedy bedzie "Wielka Barca" "Wielki Lucho".
1
Na zdjeciu Ney z wujkami :D
0
Ulzylo ci?
0
Ale walnal :O
0
Jestem pewny ze Montoya i Sandro wypna dupy odejda zrobia kariere a potem bedzie klepanie sie w leb ze tych tez trzeba bylo zostawic. Przez te granie po znajomosci to tylko gowno i chaos sie robi bo kto z mlodziakow zechce kontynuowac seniorska kariere przyklejonym do lawki?
0
Mathieu na chwile obecna jest najlepszym obronca wiec nie rozumiem po co go wymieniles. Zrobil chyba najmniej bledow w tych wszystkich spotkaniach
5
Wolalbym na chwile obecna Masche i Songa na lawie niz Busiego. Koles polecial do Anglii zlapal wiatr i np. dzisiaj z City niszczyl w srodku. Zastanawiajace jest tylko jedno dlaczego Masche po tak kapitalnym ostatnim meczu leci na SO a Busi po kontuzji dostaje caly mecz :/ Mowilo sie ze kto jest lepszy ten gra ale w rzeczywistosci to niewazne kto i jak Busi i Pedritto sritto musza grac. Dlaczego nie zabral Sandro? Co ten chlopak musi jeszcze zrobic zeby grac wiecej od tego darmozjada?
Nie boli porazka a styl i to ze doskonale sobie zdajemy sprawe ze moglismy ich dobic i jeszcze jedna manite na SB urzadzic..
0
Moze ktos to normalnie przetlumaczyc? (Status Neya)
Deus sabe de todas as coisas ... Vamo que Vamo !
0
Deja Vu :D
0
Hahaha myslalem ze nie bede sie smial dzisiaj ale ostatnie zdanie mnie rozwalilo xDDD
0
Ancelotti vs. Lucho 10-0 :/ Rozjechali nas i fizycznie i taktycznie...
Pedro? Ten oszolom mial nas uratowac? Drugi wazny sprawdzian w dupe ale gorsze jest to ze to bylo 10% Barcelony. Pozostaje wierzyc w cuda (czyt. Suarez)
VeB
3
MVP meczu to Carlo Ancelotti. Gratulacje dla Realu wygrali i fizycznie i taktycznie :/
Drugi sprawdzian sezonu w dupe nie pozostaje nic innego tylko wierzyc w cuda (czyt. Suarez)
VeB
0
Zycze wszystkim udanego wieczoru :)))
Visca el Barca!!!
0
Lucho to Lucho :D