0

Da ktos jakis normalny link???

0

Edit:Dziwisz sie? Nasz cudowny Pedro ma szanse strzelenia 72 bramki w 226 meczu jak mozna go nie wystawic po co Sandro ?

0

W Asistencias w pierwszej 15 jest tylko Messi :O

3

Tymczasem pilkarze Cornelli czy jak im tam wrocili z pracy i przygotowuja sie do meczu :D

0

Zapomniales o Bojanie xDD

0

No Busi no party...

0

Nie trzeba byc tylko wychowankiem zeby grac w Barcelonie. Tu musi byc ktos drugi dzieki komu oni graja nie widze innego powodu. Jak moze zawodowy pilkarz grajacy w jednej z najlepszych druzyn swiata grac niezaleznie od formy wtedy kiedy sa lepsi?

0

To pytanie powinno pasc w Katalonskiej wersji "Milionerzy" (oczywiscie pyt. za milion) :D

1

Juz niedlugo artykul : "MU interesuje sie Songiem" :D

1

Najwiecej pieniedzy wygralem na porazkach Realu wiec czemu nie?)) Chce jeszcze City i Bayern dodac

0

Kurs na ta cala Cornellie 44 :O

1

Dzien po publikacji 23 kandydatow Blat­te­r wraca do Mundialu. Nie rozumiem tej burzy jaka trwa wokol tego jeb... MVP jakby to bylo jakies wyroznienie 100-lecia.

1

Nie ma Busiego I Pedro ? Szok! :O

18

"Te­raz zmie­niłbym kil­ku za­wod­ni­ków, ale łatwo jest mó­wić po me­czu."
My to wiedzielismy przed meczem :D

0

Noo swietny artykul rzeczywiscie 1/3 sezonu nawet nie zagrana przegralismy GD i juz 10 milionow przyczyn a to ze Messi kontuzja a to ze zespol stary...jutro pewnie bedzie ze podroz do Madrytu byla wyczerpujaca dlatego nie biegali w 2 polowie :/
Ja tez nie jestem zadowolony z decyzji Lucho ale litosci rok temu Real klepnelismy a i tak gowno wyszlo na koniec. W tym skladzie jesli dokonamy kilku zmian (Busi,Pique,Alves,Iniesta) to srednia nie pojdzie jakos super w dol a efekty moze dac wielkie a wtedy juz Barca nie bedzie "stara" wtedy bedzie "Wielka Barca" "Wielki Lucho".

1

Na zdjeciu Ney z wujkami :D

0

Ulzylo ci?

0

Ale walnal :O

0

Jestem pewny ze Montoya i Sandro wypna dupy odejda zrobia kariere a potem bedzie klepanie sie w leb ze tych tez trzeba bylo zostawic. Przez te granie po znajomosci to tylko gowno i chaos sie robi bo kto z mlodziakow zechce kontynuowac seniorska kariere przyklejonym do lawki?

0

Mathieu na chwile obecna jest najlepszym obronca wiec nie rozumiem po co go wymieniles. Zrobil chyba najmniej bledow w tych wszystkich spotkaniach

5

Wolalbym na chwile obecna Masche i Songa na lawie niz Busiego. Koles polecial do Anglii zlapal wiatr i np. dzisiaj z City niszczyl w srodku. Zastanawiajace jest tylko jedno dlaczego Masche po tak kapitalnym ostatnim meczu leci na SO a Busi po kontuzji dostaje caly mecz :/ Mowilo sie ze kto jest lepszy ten gra ale w rzeczywistosci to niewazne kto i jak Busi i Pedritto sritto musza grac. Dlaczego nie zabral Sandro? Co ten chlopak musi jeszcze zrobic zeby grac wiecej od tego darmozjada?
Nie boli porazka a styl i to ze doskonale sobie zdajemy sprawe ze moglismy ich dobic i jeszcze jedna manite na SB urzadzic..

0

Moze ktos to normalnie przetlumaczyc? (Status Neya)
Deus sabe de todas as coisas ... Vamo que Vamo !

0

Deja Vu :D

0

Hahaha myslalem ze nie bede sie smial dzisiaj ale ostatnie zdanie mnie rozwalilo xDDD

0

Ancelotti vs. Lucho 10-0 :/ Rozjechali nas i fizycznie i taktycznie...
Pedro? Ten oszolom mial nas uratowac? Drugi wazny sprawdzian w dupe ale gorsze jest to ze to bylo 10% Barcelony. Pozostaje wierzyc w cuda (czyt. Suarez)
VeB

3

MVP meczu to Carlo Ancelotti. Gratulacje dla Realu wygrali i fizycznie i taktycznie :/
Drugi sprawdzian sezonu w dupe nie pozostaje nic innego tylko wierzyc w cuda (czyt. Suarez)
VeB

0

Zycze wszystkim udanego wieczoru :)))
Visca el Barca!!!

0

Lucho to Lucho :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?