samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nic dziwnego srodek tygodnia wszyscy w pracy ))
3
2 dni temu snieg byl :D
0
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Suarez-poplakalem-sie,wid,16973633,wiadomosc.html?ticaid=113a92 :D
0
Ja jakos nie widze nic dziwnego w tym ze trener pyta swojego najlepszego gracza czy chce odpoczac czy nie
0
Ciekawe ile razy w miesiacu zmienia fryzure )))
0
http://www.marca.com/imagenes/2014/03/23/en/football/real_madrid/1395601298_extras_mosaico_noticia_2_g_0.jpg
15
samo306 0
54 minuty temu
Problemem jest ta 1 bramka i zaloze sie ze jesli strzela ze 3 w drugiej polowie to wiekszosc hejterow powie "Dobry mecz wazne 3 pkt.".
A nie mowilem? :D
0
Problemem jest ta 1 bramka i zaloze sie ze jesli strzela ze 3 w drugiej polowie to wiekszosc hejterow powie "Dobry mecz wazne 3 pkt.".
1
Real probuje sie oszczedzac i o malo psikusa nie dostal no coz Levante moze cos zrobic jesli zechce
0
ajjj bylem blisko :D
0
zaraz brama bedzie rozny :D
0
Ogladam na ruskim kanale i komentator mowi ze Chicharito zaczal padac w momencie wybicia pilki ma ktos powtorke? :)
0
Najpierw dotknal pilki ale ok...
0
http://only-tv.org/ntv-futbol.html
0
Kurs na Levante 18 remis 8 :D
0
Busiego wybrali kosztem Messiego :D
0
Douglas bedzie nasza najlepsza bronia na bialych dobry ruch Lucho niech go oszczedza z Eibarem...xD
0
fangol.pl/view/73240/najszybszy-pilkarz-w-fifie-15
ktos ogladal tego goscia?
0
teoretycznie to Real i Atl. maja gorzej praktycznie od poczatku trzeba walczyc potem mecz z nami nast. Valencia
0
tzn ew. cwiercfinal bedziemy z Realem albo Alteti?
2
Real mowi ze walka bedzie super a bedzie tak ze busa postawia i kontra tylko )))
0
my tak mowimy Leo Leo a nasze dzieci beda gadaly Tiago Tiago xD
0
jaja sobie robi a ty na serio )))
0
gdyby Pique mial takie znajomosci to nikt by sie nie dowiedzial co tam zaszlo mysle ze chca hajs zbic nie wiedza jak
0
a wdg. mnie Antonella ladniejsza ))) noo jeszcze ta byla Neya tez byla sliczna ale zamienil na jakas babunie xd
0
Blondyna obok Luisa to zona jego?)))
0
mialem go za przecietniaka w tle R10 )))) bedzie co dzieciom opowiadac :)
0
uzasadnienie nominacji najlepsze :) koke zap... 3 razy wiecej od niego
0
dziwi brak Roberto :(
0
ciekawe w jakim jez. do siebie gadaja ))