0

Widocznie panie Corleone wody mieli calkiem sporo :D

0

Tez probuje sie domyslec za co ten gest :D

1

Ronaldo schodzi a tu karny dla Portugalii :D Wyobrazcie sobie mine jak kamera go pokazala :D

1

Pogba 2-0 )) brawo :D

0

Ronaldo znowu na ziemi :D

0

Mandanda ale to wyjal o_O...

1

Polski arbiter dzisiaj sie nie nabiera :D

2

w sumie maja racje sledze ten mecz i Francja zupelnie odciela mu podajacych to ten drepcze z prawej do lewej i ch... z tego wychodzi

0

o jak tam w szatni nie zmeczyliscie sie?

1

Francja cisnie Ronaldo sie wk... a Benzema sp... 1 na 1 ))

0

Benzema hahaha:D

0

Portugalczycy jacys obrazeni na Cristiano juz 2 raz mu nie podali w polu karnym :D

0

0

Ronaldo zaczyna...pad>>rece>>usmiech

0

Francuzi jak cisna :D

1

Swoja droga dzisiaj sedziowie z Polski we Francji )))

0

Francja - Port. 1-0 Benzema

0

A Rudy na lawie :D

7

Troche obiektywizmu...naprawde sadzisz ze Busi zasluguje na top 23? gdyby bylo top 230 no to mozna by sie przyczepic :D

1

jak juz wspomnialem jeszcze 3 miechy przed nami i mnostwo meczow moze byc tak ze CR7 sie zablokuje i Leo zacznie ladowac moze na odwrot itd...

0

Mamy replay z R10 i Lio....tyle ze w rym wypadku ciezko bedzie przerosnac mistrza xD

0

Mialem napisac ze jest bezcenny a tu LOL xD tyle kilometrow a myali te same )))

0

Wyprzedziles mnie ))

0

Dobre hehe dajcie na cytat tygodnia xD codziennie uslyszymy cos ciekawego na ich temat :D

0

ogladal ktos U-21? Jak Delu i Roberto zagrali?

3

Przedsprzedaz ksiazki z naszymi nazwiskami ruszyla :D

0

hahaha dobre xDD

0

ciekawe ile razy dziennie w internecie pisze sie slowo Messi :)

0

Rudego krytykowalem wiec na razie wstrzymuje sie z Vermaelenem a co do Del Bosque trenerem jest wybitnym ale nie potrafi sobie poradzic z tym bajzlem powinien byl po Mundialu odejsc

0

Zobaczymy jak Ameryka Pld. Poradzi sobie w Europie ))) juz nie moge sie doczekac nast. Mundialu (mieszkam w Rosji) swoja droga zapraszam cules za 4 lata mozna zjazd jakis zrobic xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?