samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widocznie panie Corleone wody mieli calkiem sporo :D
0
Tez probuje sie domyslec za co ten gest :D
1
Ronaldo schodzi a tu karny dla Portugalii :D Wyobrazcie sobie mine jak kamera go pokazala :D
1
Pogba 2-0 )) brawo :D
0
Ronaldo znowu na ziemi :D
0
Mandanda ale to wyjal o_O...
1
Polski arbiter dzisiaj sie nie nabiera :D
2
w sumie maja racje sledze ten mecz i Francja zupelnie odciela mu podajacych to ten drepcze z prawej do lewej i ch... z tego wychodzi
0
o jak tam w szatni nie zmeczyliscie sie?
1
Francja cisnie Ronaldo sie wk... a Benzema sp... 1 na 1 ))
0
Benzema hahaha:D
0
Portugalczycy jacys obrazeni na Cristiano juz 2 raz mu nie podali w polu karnym :D
0
http://only-tv.org/football-2.html
0
Ronaldo zaczyna...pad>>rece>>usmiech
0
Francuzi jak cisna :D
1
Swoja droga dzisiaj sedziowie z Polski we Francji )))
0
Francja - Port. 1-0 Benzema
0
A Rudy na lawie :D
7
Troche obiektywizmu...naprawde sadzisz ze Busi zasluguje na top 23? gdyby bylo top 230 no to mozna by sie przyczepic :D
1
jak juz wspomnialem jeszcze 3 miechy przed nami i mnostwo meczow moze byc tak ze CR7 sie zablokuje i Leo zacznie ladowac moze na odwrot itd...
0
Mamy replay z R10 i Lio....tyle ze w rym wypadku ciezko bedzie przerosnac mistrza xD
0
Mialem napisac ze jest bezcenny a tu LOL xD tyle kilometrow a myali te same )))
0
Wyprzedziles mnie ))
0
Dobre hehe dajcie na cytat tygodnia xD codziennie uslyszymy cos ciekawego na ich temat :D
0
ogladal ktos U-21? Jak Delu i Roberto zagrali?
3
Przedsprzedaz ksiazki z naszymi nazwiskami ruszyla :D
0
hahaha dobre xDD
0
ciekawe ile razy dziennie w internecie pisze sie slowo Messi :)
0
Rudego krytykowalem wiec na razie wstrzymuje sie z Vermaelenem a co do Del Bosque trenerem jest wybitnym ale nie potrafi sobie poradzic z tym bajzlem powinien byl po Mundialu odejsc
0
Zobaczymy jak Ameryka Pld. Poradzi sobie w Europie ))) juz nie moge sie doczekac nast. Mundialu (mieszkam w Rosji) swoja droga zapraszam cules za 4 lata mozna zjazd jakis zrobic xDD