samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Zaraz na korytarzu Simeone z ziomami dorwie sedziow :D
0
no to niech zbanuja ile mozna wchodzisz zeby poczytac podyskutowac a co drugi komentarz jakis link......
0
CZEMU NIKT NIE BANUJE TEGO KRETYNA??????????
0
Aniu dziekuje ) :D
0
za zwyciestwo w meczu
0
Kurs na Atletico 3.80 ))) Chyba sie skusze i 100 postawie :D
0
Orientuje sie ktos co z Jese?
0
Ciekawy ruch bialasow ze Maryski nie powolali...Perez wypial dupeczke za odrzucenie kontraktu ))) Zobaczycie bedzie jak z Robbenem odejdzie i rozwinie skrzydla
0
Oglada kto PSG? graja do d...... )
0
to sie nazywa "profesjonalizm" w wieku 22 lat..
0
swoja droga orientuje sie ktos dlaczego zerwal z poprzednia?? Na mundialu serduszka jakies pokazywal :D Swoja droga baluje jak swir...oby nie skonczyl jak R10
0
http://babol.pl/gid,16831746,gpage,2,img,16831774,kat,121034,title,Nowa-milosc-Neymara,galeria.html
Ona mu wyleczy kontuzje
2
Teraz to jestesmy przyzwyczajeni do jego gry bramek itd ale w niedalekiej przyszlosci pomyslimy sobie : kurde ile bym da zeby jeszcze raz zobaczyc jego mecz ))) nawet jak truchta po boisku )))
2
Zdajecie sobie sprawe w jakich czasach zyjemy? :D Na wlasne oczy widzimy jak nasz Messi pisze historie ))) Bedzie co wnukom opowiadac
0
Zobaczymy co zarzad zrobi w te 10 dni...
2
Gnoje... jak mozna byc az takim sk...? Ile rodzin juz z biedy wyciagneli dali dom prace i wArunki do zycia? Debilizm na swiecie sie szerzy cholernie im dluzej zyjemy tym ludzie corsz glupsi
1
Na stronie realu 300 komentow tutaj juz ponad 500 odnosnie meczu))) bo my cules kochamy futbol nawet jak graja biale przescieradla xD
0
Hehe real dostal to z czego slynie czyli graja graja fuksem strzela i ciagna jakos)))) gdyby nie toni i di maria to oni sami by sobie te brame strzelili )
11
Wszyscy wiedzielismy ze przeciwnik nie jest wymagajacy ale dostalismy to co chcielismy ))
1 pogrom
2 Messi ( wreszcie sie cieszyl)
3 Neymar ( dal ostrzezenie najlepszym)
4 obrona ( w koncu MUR)
5 srodek pola czyli Ivan Rakitic (tu chyba komentowac nie trzeba)
6 mlodziez )))
0
Kocham ta druzyne :D dawno sie tak z bramki nie cieszylem
0
http://babol.pl/kat,1025465,title,Stal-sie-posmiewiskiem-internetu-Wszystko-przez-ptaka,wid,16820468,wiadomosc.html?ticaid=51349c
bleeeeeeeeee :D
2
po meczu jesli bedzie mi sie baaaardzo nudzilo policze ile dzisiaj padlo komentarzy "ma ktos linka?" :D chyba padl rekord..
0
No i wez tu zrozum :D
1
Pilkarze sie smieja a Lucho ma mine jakby ich zaraz zmasakrowac mial :D
1
jacy oni szczesliwi :D
0
obstawiam ostatnia 2 Suarez > Messi
0
Oto efekt uboczny piwa Estrella :D
0
sciagnij sopcasta
0
Po prostu od przyplywu pieniedzy po.... sie w glowach niektorym. Jak moze jeden pilkarz kosztowac 100 mln...
0
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Man-Utd-chce-wydac-100-mln-funtow-na-Di-Marie,wid,16821101,wiadomosc.html?ticaid=113499 Jesli to prawda to zglupieli do reszty )))