8

Zaraz na korytarzu Simeone z ziomami dorwie sedziow :D

0

no to niech zbanuja ile mozna wchodzisz zeby poczytac podyskutowac a co drugi komentarz jakis link......

0

CZEMU NIKT NIE BANUJE TEGO KRETYNA??????????

0

Aniu dziekuje ) :D

0

za zwyciestwo w meczu

0

Kurs na Atletico 3.80 ))) Chyba sie skusze i 100 postawie :D

0

Orientuje sie ktos co z Jese?

0

Ciekawy ruch bialasow ze Maryski nie powolali...Perez wypial dupeczke za odrzucenie kontraktu ))) Zobaczycie bedzie jak z Robbenem odejdzie i rozwinie skrzydla

0

Oglada kto PSG? graja do d...... )

0

to sie nazywa "profesjonalizm" w wieku 22 lat..

0

swoja droga orientuje sie ktos dlaczego zerwal z poprzednia?? Na mundialu serduszka jakies pokazywal :D Swoja droga baluje jak swir...oby nie skonczyl jak R10

2

Teraz to jestesmy przyzwyczajeni do jego gry bramek itd ale w niedalekiej przyszlosci pomyslimy sobie : kurde ile bym da zeby jeszcze raz zobaczyc jego mecz ))) nawet jak truchta po boisku )))

2

Zdajecie sobie sprawe w jakich czasach zyjemy? :D Na wlasne oczy widzimy jak nasz Messi pisze historie ))) Bedzie co wnukom opowiadac

0

Zobaczymy co zarzad zrobi w te 10 dni...

2

Gnoje... jak mozna byc az takim sk...? Ile rodzin juz z biedy wyciagneli dali dom prace i wArunki do zycia? Debilizm na swiecie sie szerzy cholernie im dluzej zyjemy tym ludzie corsz glupsi

1

Na stronie realu 300 komentow tutaj juz ponad 500 odnosnie meczu))) bo my cules kochamy futbol nawet jak graja biale przescieradla xD

0

Hehe real dostal to z czego slynie czyli graja graja fuksem strzela i ciagna jakos)))) gdyby nie toni i di maria to oni sami by sobie te brame strzelili )

11

Wszyscy wiedzielismy ze przeciwnik nie jest wymagajacy ale dostalismy to co chcielismy ))
1 pogrom
2 Messi ( wreszcie sie cieszyl)
3 Neymar ( dal ostrzezenie najlepszym)
4 obrona ( w koncu MUR)
5 srodek pola czyli Ivan Rakitic (tu chyba komentowac nie trzeba)
6 mlodziez )))

0

Kocham ta druzyne :D dawno sie tak z bramki nie cieszylem

2

po meczu jesli bedzie mi sie baaaardzo nudzilo policze ile dzisiaj padlo komentarzy "ma ktos linka?" :D chyba padl rekord..

0

No i wez tu zrozum :D

1

Pilkarze sie smieja a Lucho ma mine jakby ich zaraz zmasakrowac mial :D

1

jacy oni szczesliwi :D

0

obstawiam ostatnia 2 Suarez > Messi

0

Oto efekt uboczny piwa Estrella :D

0

sciagnij sopcasta

0

Po prostu od przyplywu pieniedzy po.... sie w glowach niektorym. Jak moze jeden pilkarz kosztowac 100 mln...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?