10

0

nie ale chcialem na remis sie skusic 18 chyba dawal :D

3

Zgadzam sie wczoraj wszyscy patrzylismy na Messiego ))) A Alba zap... jak szalony :D

1

Elche zycze spadku...zero ambicji

3

Lio zaklepal sobie wszystkie okladki na jutro ))))

2

Messi-Ney-Suarez i Munir to bedzie niesmiertelna ofensywa )))

0

Dokladnie to chcialem napisac ))) Ilez o ludzi go sprzedawalo ))

0

Tyton musi zapalic :D

0

Dawno nie widzialem Messiego z takim dryblingiem ))) Rakitic bosko wogole wszyscy na + nawet Masche )))

0

Cristiano rozwalil telewizor :D

0

Zupelnie jak Argentyna-Szwajcaria....

0

Czy tylko ja pomyslalem ze takie sytuacje beda jak tego kota zobaczylem??

7

Sedzia przyjechal zaraz po seansie Niezniszczalnych :D

2

Co za antyfutbol Elche....rzygac sie chce....

0

0

Kto w koncu ten worek otworzy? :)))))

0

ciekawe o ktorej dzis serwery padna xd

0

Nie zrozumiales aluzji kolego.... mamy caly dzien gadac o Barcelonie???? Nasi wstali...nasi poszli do kibla...nasi na treningu...nasi wyszli z treningu.... czlowieku zaleta tej strony jest to ze dyskutujemy o WSZYSTKIM co sie w danym momencie dzieje

1

"Dziekuje matkom moich pilkarzy za to ze urodzily dzieci z takimi jajami" :D Nigdy tego nie zapomne ))))

0

wyspy komodo nie ogladalem ale Zenit St. P.2 - Solaris Moswa skonczyl sie 11-0 :D

19

Przeciez mial kontuzje dlatego tak sie zachowal :D

0

niee Koke mnie interesuje :D

0


Jestem w szoku :D

0

Wie ktos gdzie mozna sprawdzic ile przebiegli poszczegolni zawodnicy wczoraj km??

0

A na dobranoc genialny komentarz z rm.pl xD "gadacie głupoty Real mógł wygrac nie pamietacie o karnym z poprzedniego meczu było by prawdopodobnie 2-1 a i w dzisiejszym meczu powinno cos wpasc było by pewnie z 1/1 albo 2/2 i wtedy my bysmy sie cieszyli to tylko pilka bez spiny i przestancie na boga i tym Di maria bo juz sie chce zygac nie bedzie w Realu i tyle nie on pierwszy i nie ostatni czekam na poniedzialek i start ligi a superpuchar najmniej wazny Hala Madrid !!!"

0

Juz nie moge doczekac sie startu ))) w tym sezonie obiecalem sobie ze nie opuszcze zadnego meczu mam nadzieje z

0

Ja to w tym sezonie bardIej boje sie Atletio o ile w zeszlym sezonie diego costa ladowal to teraz mandzukic z griezzmanem i koke za nimi sa jeszcze bardziej grozniejsi...a jesli chodzi o real to sami sie zeszmacili zrobili replay sprzed 10 lat naladowali gwiazd i niezbyt ciekawie to wyglada )))

0

Czy moze ktos mi powiedziec ile koke przebiegl dzisiaj?

0

Zawsze jak real przej.. cos mamy ogromny przyplyw ich sfrustrowanych hala dzieci xD

0

Odpowiem na twoje pytanie tak : Atletico to druzyna ktora nie ma supernazwisk kondycyjnie tez nie wytrzymuja tak jak bialasy i my ale walcza cala 11 jak nikt na swiecie i to jest piekne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?