samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
0
nie ale chcialem na remis sie skusic 18 chyba dawal :D
3
Zgadzam sie wczoraj wszyscy patrzylismy na Messiego ))) A Alba zap... jak szalony :D
1
Elche zycze spadku...zero ambicji
3
Lio zaklepal sobie wszystkie okladki na jutro ))))
2
Messi-Ney-Suarez i Munir to bedzie niesmiertelna ofensywa )))
0
Dokladnie to chcialem napisac ))) Ilez o ludzi go sprzedawalo ))
0
Tyton musi zapalic :D
0
Dawno nie widzialem Messiego z takim dryblingiem ))) Rakitic bosko wogole wszyscy na + nawet Masche )))
0
Cristiano rozwalil telewizor :D
0
Zupelnie jak Argentyna-Szwajcaria....
0
Czy tylko ja pomyslalem ze takie sytuacje beda jak tego kota zobaczylem??
7
Sedzia przyjechal zaraz po seansie Niezniszczalnych :D
2
Co za antyfutbol Elche....rzygac sie chce....
0
0
Kto w koncu ten worek otworzy? :)))))
0
ciekawe o ktorej dzis serwery padna xd
0
Nie zrozumiales aluzji kolego.... mamy caly dzien gadac o Barcelonie???? Nasi wstali...nasi poszli do kibla...nasi na treningu...nasi wyszli z treningu.... czlowieku zaleta tej strony jest to ze dyskutujemy o WSZYSTKIM co sie w danym momencie dzieje
1
"Dziekuje matkom moich pilkarzy za to ze urodzily dzieci z takimi jajami" :D Nigdy tego nie zapomne ))))
0
wyspy komodo nie ogladalem ale Zenit St. P.2 - Solaris Moswa skonczyl sie 11-0 :D
19
Przeciez mial kontuzje dlatego tak sie zachowal :D
0
niee Koke mnie interesuje :D
0
Jestem w szoku :D
0
Wie ktos gdzie mozna sprawdzic ile przebiegli poszczegolni zawodnicy wczoraj km??
0
A na dobranoc genialny komentarz z rm.pl xD "gadacie głupoty Real mógł wygrac nie pamietacie o karnym z poprzedniego meczu było by prawdopodobnie 2-1 a i w dzisiejszym meczu powinno cos wpasc było by pewnie z 1/1 albo 2/2 i wtedy my bysmy sie cieszyli to tylko pilka bez spiny i przestancie na boga i tym Di maria bo juz sie chce zygac nie bedzie w Realu i tyle nie on pierwszy i nie ostatni czekam na poniedzialek i start ligi a superpuchar najmniej wazny Hala Madrid !!!"
0
Juz nie moge doczekac sie startu ))) w tym sezonie obiecalem sobie ze nie opuszcze zadnego meczu mam nadzieje z
0
Ja to w tym sezonie bardIej boje sie Atletio o ile w zeszlym sezonie diego costa ladowal to teraz mandzukic z griezzmanem i koke za nimi sa jeszcze bardziej grozniejsi...a jesli chodzi o real to sami sie zeszmacili zrobili replay sprzed 10 lat naladowali gwiazd i niezbyt ciekawie to wyglada )))
0
Czy moze ktos mi powiedziec ile koke przebiegl dzisiaj?
0
Zawsze jak real przej.. cos mamy ogromny przyplyw ich sfrustrowanych hala dzieci xD
0
Odpowiem na twoje pytanie tak : Atletico to druzyna ktora nie ma supernazwisk kondycyjnie tez nie wytrzymuja tak jak bialasy i my ale walcza cala 11 jak nikt na swiecie i to jest piekne