samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
odlicza z kuponu kurs na ten mecz jesli to nie byl poj. lupon
0
Sandro niedlugo stanie sie najlepszym rezerwowym swiata ...
0
o ile wiem dopiero za 2 tyg zaczyna sie sprzedaz teraz jest przedpsrzedaz
0
Katalonczycy zrezygnowali z referendum
0
Mamy? Wlasnie pokazujesz swoj poziom intelektu cymbale idz do dojtora pomoze ci wyjdz na ulice i tam cwaniakuj zamiast spiny szukac gimbusie
0
Ney strzelil 197 gola w karierze przy 100 asystach )))
0
widzisz probujesz blysnac czyms fantastycznym ale ci sie nie udaje wez jeszcze bucha moze w koncu ci sie uda
0
Bardzo boli prawda?
0
w Madrycie -7 zapowiadaja pod koniec pazdziernika...lekarze radza cieplo sie ubierac
0
trwa licytacja...
0
Ney Sandro Munir Alen Dongou Adama...alez mamy przyszlosc)))
0
Przed nami wielki mecz a wy tu gadacie ze Messi powinien wejsc zeby statystyke poprawic ....
0
"Kilerow dwoch" hehe xD
0
Ciekawe na kim sie skupia obroncy bialych na GD xD Suarez wielka niewiadoma dla nich Messi to Messi no i szalejacy Ney ktory w tym sezonie laduje i w klubie i w reprezentacji.swoja droga jesli tak do grudnia pociagnie to zamknie 3 na gali )))
0
Data urodzenia 22.02.2001... nawet nie musze ci juz odp. )))
7
to samo pisza na waszej zabojczej stronie z zabojcza szata i jakze zabojcza redakcja....
3
wszedles po to zeby powiedziec haha? to tylko pokazuje twoj poziom.
0
ze wzgl. logisticznych? mozesz podac jakis przylad ? Wedlug mnie to wlasnie przy tych grubszych nagrodach nie mowia im wczesniej...ale jak jest naprawde tego nigdy sie nie dowiemy pozostaje tylko dyskusja))
2
wyobrazam sobie Cra pewny ze zaraz wyczytaja jego nazwisko juz przygotowywal swoj moment wzruszenia a tu bęc!
1
predzej Suarez ugryzie Messiego niz Monchi wygryzie Zubiego )))
0
jest jeszcze jedna ciekawa rzecz otoz wrzutki Daniego moga zadzialac jak Suarez wroci nie mowie tego jako jego zwolennik )))
0
Nie jestem polakiem a ciesze sie bardziej niz pewna liczba pesymistow ))) I co z tego ze to byl pojedynczy mecz?
4
Szpaku - 'Zadzwońcie do znajomych, powiedzcie sąsiadom, co się dzieje"
1
trzeba zmienic kilka slow xD
http://img6.demotywatoryfb.pl//uploads/201008/1283246254_by_sebaraul_600.jpg
11
Suarez biegnacy do kibla w 30 min., Messi nie trafia karnego, Polska wygrywa z Niemcami smieszny weekend :D
0
Ogladalem mecz zagral do dupy i stracili druga brame to zwial xD
0
http://i107.photobucket.com/albums/m300/elissandre/The%20Big%20Bus/render4.jpg
hehehe :D
0
Udana sobota wszyscy sie ciesza :D Hala Dzieci no smialo wy tez sie cieszcie dzisiaj wam wolno xD
1
http://www.bild.de/sport/fussball/nationalmannschaft/peinlich-pleite-nach-neuer-patzer-38115402.bild.html
"wstydliwa porazka...cos tam cos tam :D"
0
Patrzac na to jak futbol sie rozwija to stwierdzam ze Honolulu MS 2022/ xDDD