samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://all-tv.org/ntv-futbol.html
Link na Bayern jesli ktos bedzie ogladal :)
0
Wzieli lekcje u Siemone :)
1
Pepe vs Ramos 1-0
2
Podali mu na 11 metr i ladnie w rog z pierwszej strzelil
2
Az sie zdziwilem ze zamiast pucharu na logo nie ma butelki wodki :))
1
Kolejna mamuske dla syna zalatwil :)
0
Co sie dzieje w tym klubie :/ Szkoda mi Martina mam nadzieje ze ucieknie z tego klubu jak najszybciej i za rok pokaze wielkiego palca w strone tych kretynow zarzadzajacych tym wszystkim
0
Masz cos z glowa nie tak jesli myslisz ze to reklama. A reszte na privie ci napisze bo bana nie chce dostac
0
www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=55319
Niedlugo zostanie posmiertnie odznaczony :)
0
A ja polecam haunted house xD
7
Bartomeu chce odzyskac hajs zeby w 2016 kupic Jorge Ciro Fucile Perdomo z Santosu i oglosic go nastepca Douglasa
1
Laporta :D
2
Wedlug mnie zdecydowanie Sandro wiecej robi jak wchodzi na 15 minut niz ten oszolom w 90.
11
Co to ku... ma znaczyc "prosze zeby nas nie upokorzyli"? To jest wlasnie trener bez jaj nie ma to jak zmotywowac druzyne
0
"grali" a nie "gral"
0
Ancelotti :Rano zapytano mnie o wypowiedź pana Blattera i muszę sprostować swoje słowa, bo on nie powiedział tego, o czym mi mówiono. On mówił o Złotej Piłce za mundial i tutaj się z nim zgadzam Akcja "Messi fu" ciag dalszy :)
3
Nie radze ogladac xD
1
Miejmy nadzieje ze Adama jeszcze bedzie gral w gym sezonie bo troche bo serce to ma jak Rocky skubaniec
1
O k.... Hahaha co za troll xD
1
Campeones! Vamos! Mamy to..brawo Lucho
Superpuchar Katalonii !!!
1
Messi I Ney pewnie niezla beke mieli dzisiaj
0
Jeb... Jak to wyjal :O
0
Hailovic a"la Messi
1
Znowu kogos powalil xD
1
Ale dzik z tego Adamy xD
5
Smieszny mecz nawet.
0
Celowal w kamere xD
0
Przy ew. remisie karne czy dogrywka?
0
Adama jak mniejsza wersja Pogby xD
4
Widzicie ile emocji wywoluje nasza Barca? Tydzien temu euforia w sobote wscieklosc dzisiaj zanudzamy sie na smierc ;)