0

http://all-tv.org/ntv-futbol.html
Link na Bayern jesli ktos bedzie ogladal :)

0

Wzieli lekcje u Siemone :)

1

Pepe vs Ramos 1-0

2

Podali mu na 11 metr i ladnie w rog z pierwszej strzelil

2

Az sie zdziwilem ze zamiast pucharu na logo nie ma butelki wodki :))

1

Kolejna mamuske dla syna zalatwil :)

0

Co sie dzieje w tym klubie :/ Szkoda mi Martina mam nadzieje ze ucieknie z tego klubu jak najszybciej i za rok pokaze wielkiego palca w strone tych kretynow zarzadzajacych tym wszystkim

0

Masz cos z glowa nie tak jesli myslisz ze to reklama. A reszte na privie ci napisze bo bana nie chce dostac

0

www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=55319
Niedlugo zostanie posmiertnie odznaczony :)

0

A ja polecam haunted house xD

7

Bartomeu chce odzyskac hajs zeby w 2016 kupic Jorge Ciro Fucile Perdomo z Santosu i oglosic go nastepca Douglasa

1

Laporta :D

2

Wedlug mnie zdecydowanie Sandro wiecej robi jak wchodzi na 15 minut niz ten oszolom w 90.

11

Co to ku... ma znaczyc "prosze zeby nas nie upokorzyli"? To jest wlasnie trener bez jaj nie ma to jak zmotywowac druzyne

0

"grali" a nie "gral"

0

Ancelotti :Rano zapytano mnie o wypowiedź pana Blattera i muszę sprostować swoje słowa, bo on nie powiedział tego, o czym mi mówiono. On mówił o Złotej Piłce za mundial i tutaj się z nim zgadzam Akcja "Messi fu" ciag dalszy :)

3

Nie radze ogladac xD

1

Miejmy nadzieje ze Adama jeszcze bedzie gral w gym sezonie bo troche bo serce to ma jak Rocky skubaniec

1

O k.... Hahaha co za troll xD

1

Campeones! Vamos! Mamy to..brawo Lucho
Superpuchar Katalonii !!!

1

Messi I Ney pewnie niezla beke mieli dzisiaj

0

Jeb... Jak to wyjal :O

0

Hailovic a"la Messi

1

Znowu kogos powalil xD

1

Ale dzik z tego Adamy xD

5

Smieszny mecz nawet.

0

Celowal w kamere xD

0

Przy ew. remisie karne czy dogrywka?

0

Adama jak mniejsza wersja Pogby xD

4

Widzicie ile emocji wywoluje nasza Barca? Tydzien temu euforia w sobote wscieklosc dzisiaj zanudzamy sie na smierc ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?