15

" Mozna nie lubic Barcy,kibicowac Ronaldo, chodzic na kazdy mecz Realu i krzyczec Hala Madrid ale nie kochac Messiego to czysta glupota" :D

0

Fajnie sie ubrali nasi przed meczem :)) Link na mecz :

http://soccer365.ru/stream/1867075/

1


hahaha jeb*em :D:D:D

0

Miejmy nadzieje na duzo goli dzisiaj trzeba sie odegrac za przegrane kupony na reprezentacjach xD

0

"Nie można za­po­mi­nać o Pe­dro, Mu­ni­rze i San­dro...”
Niezle niezle zwlaszcza ze Sandro ostatni raz zagral w meczu z Espanyolem o megapuchar Katalonii

3

No to Sandro na dobre wylecial ze skladu.

0

Nie ma zadnej oficjalnej wiadomosci o Vermaelenie na treningu dzis byli wszyscy wiec skad te wiadomosci o kontuzji...

2

Widze ze HD sie zlecialo dzisiaj widocznie wczoraj bol tylka byl za duzy zeby cos napisac ;)

1

Gdyby Barca strzelila Realowi na 2-0 to mogla byc manita...Gdyby Barca strzelila Celcie jedna ze 123 sytuacji bylaby manita...Te gdybanie jest niedorzeczne gralismy z czolowka tabeli rozje.... ich i to sie liczy!

0

Haha co za gosc xDD

0

95% glosow na Messiego 5 na Suareza xDD Jak dla mnie Messi na 10 zasluguje a Ney na 9 bo to jak zapie.. w drugiej polowie z Alba na tej lewej to bylo kosmiczne

0

Dziwnie by bylo zdobywac wlasna nagrode :D

0

Zapomniales dodac gola glowa po dosrodkowaniu z wolnego ;)

0

Ja zawsze ci sugeruje zebys nie ogladala meczow ;)

2

Jedyne co mnie razilo w oczy to wspolpraca Neya z Luisem ktorej wogole nie bylo :/
W 1 polowie pamietam niepotrzebnie ze dwa razy Suarez podal do Lio a w 2 Ney sie odwdziedzal tym samym. Cieszy fakt ze pomocnicy w koncu ruszyli tylki (gol i asysta).
Mam nadzieje ze sie w koncu przelamia nasi gracze ;)
VeB

1

Nie wiem z czego jestescie zadowoleni ja tam widze kolejny mecz w ktorym Lionel Messi ratuje nam d.u.p.e.!

8

"Jesli ZP nie dostanie CR to odbierajacy ta nagrode powinien sie spalic ze wstydu"

3

Ramos gol zycia w kamere :D

3

Co 3 pytanie to Messi... Czy naprawde nie ma tam zadnego redaktora ktory boi sie spytac dlaczego mowi jedno robi drugie? Odnosze wrazenie ze Katalonscy reporterzy sa jakos spokrewnieni z zarzadem bo juz 3 miesiace gramy a i tak ciagle te glaby zadaja te same pytania :/

5

Pewnie w kontraktach maja taka klauzule "co tydzien chwalic klub,trenera i mowic jak mocno kochasz Leo..."
A co do jego gry mam jakies glupie wrazenie ze bedzie z nim identycznie jak z Cesciem czyli : przyszedl>>wystawiany na innej pozycji gral slabo>>odszedl>>wystawiany na swojej pozycji odzyl...

0

Na swiecie jest tyle miliardow ludzi a tej 2 nikt nie moze od 10 lat przebic jeszcze zdazysz zatesknic za tym "zjawiskiem"

0

Jesli zagraja na maks to Argentyna powinna juz w pierwszej polowie sie z nimi rozprawic ;) Ciekawe kto zagra na stronie CR'a Lio czy Di Maria :))

0

1

O :) Koles sie skompromitowal :))

0

Dobry asystent i problemy taktyczne moglyby sie rozwiazac :)

2

Gdyby tak sie przyjrzec tej wypowiedzi to byla skierowana do wszystkich pilkarzy pozujacych w gaciach

0

I dlatego na 9ce sie ustawial zeby dobrze sie przygladal :)

0

Puyol bardziej by pasowal moim zdaniem

0

Jak co wieczor zaczyna sie wielka debata o Zlota Pilke. Ile razy mozna pisac to samo?
'CR zdobyl wszystko" "Messi gra lepiej" "CR strzela same pustaki" "Messi pociagnal Argentyne" itd...

0

Ciekawe ilu ludzi na miejscu CR'a zrezygnowalaby z tej kasy za pozowanie w gaciach :)
I wogole co ma zycie pozaboiskowe do ZP? Nie cierpie Cristiano ale pewni siebie i bezczelni Niemcy sa jeszcze gorsi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?