samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
" Mozna nie lubic Barcy,kibicowac Ronaldo, chodzic na kazdy mecz Realu i krzyczec Hala Madrid ale nie kochac Messiego to czysta glupota" :D
0
Fajnie sie ubrali nasi przed meczem :)) Link na mecz :
http://soccer365.ru/stream/1867075/
1
hahaha jeb*em :D:D:D
0
Miejmy nadzieje na duzo goli dzisiaj trzeba sie odegrac za przegrane kupony na reprezentacjach xD
0
"Nie można zapominać o Pedro, Munirze i Sandro...”
Niezle niezle zwlaszcza ze Sandro ostatni raz zagral w meczu z Espanyolem o megapuchar Katalonii
3
No to Sandro na dobre wylecial ze skladu.
0
Nie ma zadnej oficjalnej wiadomosci o Vermaelenie na treningu dzis byli wszyscy wiec skad te wiadomosci o kontuzji...
2
Widze ze HD sie zlecialo dzisiaj widocznie wczoraj bol tylka byl za duzy zeby cos napisac ;)
1
Gdyby Barca strzelila Realowi na 2-0 to mogla byc manita...Gdyby Barca strzelila Celcie jedna ze 123 sytuacji bylaby manita...Te gdybanie jest niedorzeczne gralismy z czolowka tabeli rozje.... ich i to sie liczy!
0
Haha co za gosc xDD
0
95% glosow na Messiego 5 na Suareza xDD Jak dla mnie Messi na 10 zasluguje a Ney na 9 bo to jak zapie.. w drugiej polowie z Alba na tej lewej to bylo kosmiczne
0
Dziwnie by bylo zdobywac wlasna nagrode :D
0
Zapomniales dodac gola glowa po dosrodkowaniu z wolnego ;)
0
Ja zawsze ci sugeruje zebys nie ogladala meczow ;)
2
Jedyne co mnie razilo w oczy to wspolpraca Neya z Luisem ktorej wogole nie bylo :/
W 1 polowie pamietam niepotrzebnie ze dwa razy Suarez podal do Lio a w 2 Ney sie odwdziedzal tym samym. Cieszy fakt ze pomocnicy w koncu ruszyli tylki (gol i asysta).
Mam nadzieje ze sie w koncu przelamia nasi gracze ;)
VeB
1
Nie wiem z czego jestescie zadowoleni ja tam widze kolejny mecz w ktorym Lionel Messi ratuje nam d.u.p.e.!
8
"Jesli ZP nie dostanie CR to odbierajacy ta nagrode powinien sie spalic ze wstydu"
3
Ramos gol zycia w kamere :D
3
Co 3 pytanie to Messi... Czy naprawde nie ma tam zadnego redaktora ktory boi sie spytac dlaczego mowi jedno robi drugie? Odnosze wrazenie ze Katalonscy reporterzy sa jakos spokrewnieni z zarzadem bo juz 3 miesiace gramy a i tak ciagle te glaby zadaja te same pytania :/
5
Pewnie w kontraktach maja taka klauzule "co tydzien chwalic klub,trenera i mowic jak mocno kochasz Leo..."
A co do jego gry mam jakies glupie wrazenie ze bedzie z nim identycznie jak z Cesciem czyli : przyszedl>>wystawiany na innej pozycji gral slabo>>odszedl>>wystawiany na swojej pozycji odzyl...
0
Na swiecie jest tyle miliardow ludzi a tej 2 nikt nie moze od 10 lat przebic jeszcze zdazysz zatesknic za tym "zjawiskiem"
0
Jesli zagraja na maks to Argentyna powinna juz w pierwszej polowie sie z nimi rozprawic ;) Ciekawe kto zagra na stronie CR'a Lio czy Di Maria :))
0
https://vine.co/v/O50PMAMBuIj
1
O :) Koles sie skompromitowal :))
0
Dobry asystent i problemy taktyczne moglyby sie rozwiazac :)
2
Gdyby tak sie przyjrzec tej wypowiedzi to byla skierowana do wszystkich pilkarzy pozujacych w gaciach
0
I dlatego na 9ce sie ustawial zeby dobrze sie przygladal :)
0
Puyol bardziej by pasowal moim zdaniem
0
Jak co wieczor zaczyna sie wielka debata o Zlota Pilke. Ile razy mozna pisac to samo?
'CR zdobyl wszystko" "Messi gra lepiej" "CR strzela same pustaki" "Messi pociagnal Argentyne" itd...
0
Ciekawe ilu ludzi na miejscu CR'a zrezygnowalaby z tej kasy za pozowanie w gaciach :)
I wogole co ma zycie pozaboiskowe do ZP? Nie cierpie Cristiano ale pewni siebie i bezczelni Niemcy sa jeszcze gorsi