samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzisiejsze kursy na mecz Realu :D
0-0 : 60
0-1 :150
0-2 : 250
1-2 : 200
0
Najwiecej takich koszulek kupia przedszkolaki ;) Nawet smiac sie czlowiekowi nie chce ale mysle ze cules nie pozwola na ten debilny pomysl jako kibic wole chodzic w starych strojach niz w tych...Swiat idzie do przodu a nasz zarzad pchnie Barce do tylu ile sie da . Jednego jestem pewien : do wyborow nie dotrwaja
0
Ciekawe czy Suarez bedzie w 11 roku ;)
0
Douglas znalazl sie w raju zapier... sobie po Katalonii audiakiem i ma loze vip po co ma udzielac jakichs wywiadow?
4
https://www.facebook.com/video.php?v=760271170785084&set=vb.338233632988842&type=2&theater
2
Najpiekniejszy gol nie dostal nawet nominacji wiec dla mnie nie ma znaczenia kto dostanie ta nagrode.
1
Ten Borbalan to naprawde swir :D W protokole pomeczowym zaznaczyl ze po bramce w 89 minucie Messi zostal trafiony w glowe i opoznial powrot na wlasna polowe dlatego zolta kartka xDD To tak jakby kogos wyslac do wiezienia za to ze go postrzelili i za wolno jechal do szpitala :D
0
Widac dlugo cie nie bylo
0
No na ich miejscu przypomnialbym sobie jak oni ostatnio zremisowali z Valencia ;)
0
Za dyskusje
0
:D;D
2
Zawsze kiedy wygrywamy nie wiadomo skad zaczynaja pojawiac sie hala dzieciaczki zeby pokazac swoja frustracje.Przypominacie mi takie zielone male stworki z reklam domestosa co z kibla wylaza i zanim nie spusci sie wody nie uciekaja.Dajcie nam spokojnie podzielic sie opiniami wyp... na swojej stronce piszcie co chcecie :/
0
Juz ci lepiej? :) Pozdrawiam ;)
2
Wole miec takie "homo nie wiadomo" niz rozowa szmate z sex shopu i jakies badziewie ze smokami dla 5-latkow ;) Po prostu nie mieli juz czego sie przyczepic :D
0
Ladna gra opiera sie tylko na duzej ilosci bramek?
2
Nie jestem zadowolony ze stylu ale jak mowilem mecz byl bardzo ciezki nie zapominajmy co Valencia Realowi zgotowala w ostatnim meczu. Brawo za walke do konca co do sedziow to nadal twierdze ze hiszpanscy sedziowe sa najgorsi w Europie a ten pajac ta butelke niech sobie w tylek wsadzi przegrywac nie umieja skur...
1
Masche powinien dostac jakas nagrode bo w tym roku zdecydowanie jest najlepszym DP na swiecie... Co do gry mecz bardzo ciezki Messi dostal podwojne krycie i nie ma juz kto podawac a jak ktos juz wystawi patelnie to ja marnujemy :/ No coz miejmy nadzieje ze Valencia wymieknie w 2 polowie
0
Racja :D U mnie jest inna godzina wiec zawsze sie myle ;))
0
Za 20 minut sklady>szok>hejty czas zaczac xD
1
http://www.atleticopoland.com/news/show/bojka-kibicow-w-tle-ligowego-zwyciestwa
1
Sprzedali caly sklad to teraz maja za swoje
2
Widzieliscie dzisiaj mine Ikera po tych genialnych paradach? :D Ciekawe co w niego wstapilo xDD
0
Chyba 16 w lidze za czasow Pepa
0
Mam Sunderland i Malage na jednym kuponie wiec nadzieja to malo powiedziane :D
0
Patrzylem na statystyke mial chyba 53 mecze 17 goli i 20 asyst jesli sie nie myle ;)
0
Transfermarkt wycenia go na 5 mln. Gdyby Pedro mial odejsc chetnie bym go widzial u nas zwinny jest skubaniec ma 19 lat no i gra jako 9 i OP :)
4
zaśpiewał słynne "Madrid, cabrón, saluda al campeón" (Madryckie świnie pokłońcie się mistrzowi) podczas świętowania mistrzowskiego tytułu w 2005 roku
7
No tyle ze ja nie moge nic zrozumiec jak mozna przeczyc samemu sobie w jednym zdaniu... Najpierw mowi ze to sztab decyduje potem ze to jego decyzja a na koniec twierdzi ze graja ci ktorzy daja z siebie wszystko oprocz Montoyi... Gdzie tu logika?
0
"to po prostu decyzja sztabu szkoleniowego"
"Montoya ma umiejętności, aby grać w Primera i w Barcelonie, jednak to moje decyzje i to mnie boli ze względu na wspaniałą relację, jaka nas łączy."
No to czyja to w koncu decyzja ze Montoya nie gra?"Grają ci, którzy dają z siebie najwięcej na treningach, a niektórzy, tak jak Montoya, nie trafiają do składu nawet mimo tego" Czy ktos cos zrozumial moze ja niepoprawnie czytam?
0
Jakie macie typy na dzisiaj? :)