0

Dzisiejsze kursy na mecz Realu :D
0-0 : 60
0-1 :150
0-2 : 250
1-2 : 200

0

Najwiecej takich koszulek kupia przedszkolaki ;) Nawet smiac sie czlowiekowi nie chce ale mysle ze cules nie pozwola na ten debilny pomysl jako kibic wole chodzic w starych strojach niz w tych...Swiat idzie do przodu a nasz zarzad pchnie Barce do tylu ile sie da . Jednego jestem pewien : do wyborow nie dotrwaja

0

Ciekawe czy Suarez bedzie w 11 roku ;)

0

Douglas znalazl sie w raju zapier... sobie po Katalonii audiakiem i ma loze vip po co ma udzielac jakichs wywiadow?

2

Najpiekniejszy gol nie dostal nawet nominacji wiec dla mnie nie ma znaczenia kto dostanie ta nagrode.

1

Ten Borbalan to naprawde swir :D W protokole pomeczowym zaznaczyl ze po bramce w 89 minucie Messi zostal trafiony w glowe i opoznial powrot na wlasna polowe dlatego zolta kartka xDD To tak jakby kogos wyslac do wiezienia za to ze go postrzelili i za wolno jechal do szpitala :D

0

Widac dlugo cie nie bylo

0

No na ich miejscu przypomnialbym sobie jak oni ostatnio zremisowali z Valencia ;)

0

Za dyskusje

0

:D;D

2

Zawsze kiedy wygrywamy nie wiadomo skad zaczynaja pojawiac sie hala dzieciaczki zeby pokazac swoja frustracje.Przypominacie mi takie zielone male stworki z reklam domestosa co z kibla wylaza i zanim nie spusci sie wody nie uciekaja.Dajcie nam spokojnie podzielic sie opiniami wyp... na swojej stronce piszcie co chcecie :/

0

Juz ci lepiej? :) Pozdrawiam ;)

2

Wole miec takie "homo nie wiadomo" niz rozowa szmate z sex shopu i jakies badziewie ze smokami dla 5-latkow ;) Po prostu nie mieli juz czego sie przyczepic :D

0

Ladna gra opiera sie tylko na duzej ilosci bramek?

2

Nie jestem zadowolony ze stylu ale jak mowilem mecz byl bardzo ciezki nie zapominajmy co Valencia Realowi zgotowala w ostatnim meczu. Brawo za walke do konca co do sedziow to nadal twierdze ze hiszpanscy sedziowe sa najgorsi w Europie a ten pajac ta butelke niech sobie w tylek wsadzi przegrywac nie umieja skur...

1

Masche powinien dostac jakas nagrode bo w tym roku zdecydowanie jest najlepszym DP na swiecie... Co do gry mecz bardzo ciezki Messi dostal podwojne krycie i nie ma juz kto podawac a jak ktos juz wystawi patelnie to ja marnujemy :/ No coz miejmy nadzieje ze Valencia wymieknie w 2 polowie

0

Racja :D U mnie jest inna godzina wiec zawsze sie myle ;))

0

Za 20 minut sklady>szok>hejty czas zaczac xD

1

Sprzedali caly sklad to teraz maja za swoje

2

Widzieliscie dzisiaj mine Ikera po tych genialnych paradach? :D Ciekawe co w niego wstapilo xDD

0

Chyba 16 w lidze za czasow Pepa

0

Mam Sunderland i Malage na jednym kuponie wiec nadzieja to malo powiedziane :D

0

Patrzylem na statystyke mial chyba 53 mecze 17 goli i 20 asyst jesli sie nie myle ;)

0


Transfermarkt wycenia go na 5 mln. Gdyby Pedro mial odejsc chetnie bym go widzial u nas zwinny jest skubaniec ma 19 lat no i gra jako 9 i OP :)

4

zaśpiewał słynne "Madrid, cabrón, saluda al campeón" (Madryckie świnie pokłońcie się mistrzowi) podczas świętowania mistrzowskiego tytułu w 2005 roku

7

No tyle ze ja nie moge nic zrozumiec jak mozna przeczyc samemu sobie w jednym zdaniu... Najpierw mowi ze to sztab decyduje potem ze to jego decyzja a na koniec twierdzi ze graja ci ktorzy daja z siebie wszystko oprocz Montoyi... Gdzie tu logika?

0

"to po pro­stu de­cy­zja szta­bu szko­le­nio­we­go"
"Mon­toya ma umiejętności, aby grać w Pri­me­ra i w Bar­ce­lo­nie, jed­nak to mo­je de­cy­zje i to mnie bo­li ze względu na wspa­niałą re­lację, ja­ka nas łączy."
No to czyja to w koncu decyzja ze Montoya nie gra?"Grają ci, któ­rzy dają z sie­bie naj­więcej na tre­nin­gach, a nie­któ­rzy, tak jak Mon­toya, nie tra­fiają do składu na­wet mi­mo te­go" Czy ktos cos zrozumial moze ja niepoprawnie czytam?

0

Jakie macie typy na dzisiaj? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?