samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Montoya ewidentnie ma przesrane w klubie ale czemu? On takze sie nie wypowiada na ten temat ba nie pamietam jakiegokolwiek wywiadu z nim wiec cos rzeczywiscie jest nie tak tylko co? Moze zgwalcil Bartomeu albo Zubiego? :D
1
Jak to powiedzial ostatnio Lucho powodem nie grania Montoi jest duze zaangazowanie na treningach :)))
1
Zastanawiam sie czasami nad glupota niektorych tutaj uzytkownikow po tym jak widze na ich profilach ile maja lat...mozna czasami sie posmiac z tej calej sytuacji z Douglasem ale zamiast jakos wspierac kolesia caly czas hejt hejt hejt...Zaproponowali mu oczywiscie nie odmowil,jest prawie polowa sezonu a on tylko 2 razy dostal szanse wiec zamiast piep... glupoty napiszcie cos madrego :/ Ja szanuje go za to ze mimo wielu brakow wczoraj widac bylo jak bardzo chce sie pokazac czego efektem byly dziecinne bledy.
Co do meczu to inaczej sie nie moglo skonczyc cieszy powrot Iniesty ;)
0
Alez mnie Munir zawodzi :/ Nawet z 3-ligowcem nie istnieje...
0
Wydaje sie ze trzeba tylko w strone bramki uderzyc :D
1
Alexis znowu swoje zrobil :)
0
Ten Josan bawi sie na tej lewej jak chce )))
3
Ja tam czekam na 1 w tym sezonie gol po rzucie roznym...
0
Szkoda ze nie wpadla zobaczylibysmy co sa w stanie zrobic nasi :D
0
Ogladalem kiedys film z Adamem Sandlerem zobaczyl ze kurs na 200 kilogramowego maratoczyka to 8000 postawil i wygral wiec z Dougim tez moze sie udac :D
2
Lece postawic na bramke Douglasa kurs pewnie ze 3000 bedzie :D
0
Piekny gest od Huesci ))) Juz ich lubie :D
0
Co do PSG to wlasnie remisuja z 15 druzyna ligi :]
0
Po czym to wywnioskowales? Ja mysle ze Adriano zagra z PSG
0
Atletico skubance kupon uratowany :D
0
W drugiej druzynie jest chyba od 2-3 tygodni przedtem nie gral od meczu z Espanyolem :) On jest za dobry na 2 lige a w 1 skladzie nie gra wcale wiec po co ma zostawac?
1
Gratuluje Sandro i Martinowi ze jeszcze tam wytrzymuja...Szczerze mowiac bedac na ich miejscu pokazalbym tylek trenerowi i odszedl :/
0
Oczywiscie znowu nie ma Sandro znowu nie ma Montoyi !!!
Banujcie prosze bardzo ale musze to powiedziec : Caly zarzad Barcy plus ten a'la trener Luis Enrique to banda gnojkow i idiotow :/
0
Barcelona line-up (official): TerStegen - Douglas Bartra Mathieu Adriano - Rakitic Samper Iniesta - Rafinha Munir Pedro
0
Dougi :D
0
24-87
0
Co tam Sevilla..Atletico z jakims Hospitalem tez remisuje a ja postawilem na +2 bramki w meczu :/
0
Duzo ostatnio o Barcy mowi nasz R10 :))) moze chce jeszcze raz zalozyc nasza koszulke? ;))
0
Jedna z kartek dla Isco tez byla bez sensu ;) Kiedys smialem sie z wloskiej pilki z tych korupcji i burdelu ktory sie u nich robil z roku na rok widac to jakas choroba zakazna ;)
3
Zastanawiam sie dlaczego ty tak czesto nawolujesz do swojej choroby. Pewnie 99% uzytkownikow chociaz raz zetknela sie z twoimi grubo mowiac zalami... Masz skandaliczne warunki pracy to ja zmien moze i nie kazdy ma taka chorobe jak ty ale nie mysl ze na tym swiecie tylko tobie sie zyje zle. nie trzeba na publicznej stronie co jakis czas sie wyzalac :/
0
Ostatni mecz z Realem wygrali :D
4
Niemcy roznia sie od reszty tym ze co zdobeda to i tak innym zazdroszcza ;) Mullery Srullery i caly pilkarski swiat jest o kilometry od Messiego i CR'a i od 8 lat nie moga nic z tym poradzic wiec wybuchaja co jakis czas ;)
0
2 mecze u siebie a na wyjazdy jest zakaz
0
Co do kary dla Legii...Czy to oznacza ze jesli jakims cudem Legia zagra w finale to bez swoich kibicow?
0
A na plecach Godzilla zeby u chinoli sie sprzedaly ;)