0

Lucho jak Lenin wyglada :D
Zamiast klepac w dziada moze by postrzelali caly dzien z dystansu :/

5

Pamietam jak w zeszlym roku pisalismy ze Atletico po nowym roku dostanie zadyszki i zostanie Barca i Real a jak sie skonczylo wszyscy wiemy ;))

3

Was?

1

"Według "Daily Express" liderem wyścigu o Reusa jest obecnie Real. Klub z Santiago Bernabeu zamierza aktywować klauzulę odstępnego wynoszącą ok. 19,6 mln funtów. Na Santiago Bernabeu szacują, że szczegóły transferu mogą zostać ustalone w ciągu najbliższych kilku dni."

0

JordiAlba18 masz racje po meczu z PSG chwalilismy go bo wygrala w koncu jakas taktyka ale z Getafe wszystko wrocilo do normy i znowu mialem racje wlaczajac mecz od 2 polowy...w sumie 2 polowe tez powinienem sobie odpuscic szkoda nerwow kiedys z wscieklosci rozwale w koncu ten monitor ;P

0

Co to ma do rzeczy kiedy odpoczywal? Mamy mecz na wyjezdzie o jakim kur.. mac odpoczynku tu mowa? Wszyscy dobrze wiedzieli ze bedzie autobus a ten wzial wystawil najgorszy sklad jaki mogl plus glownego gracza napadu nie wystawil to ma za swoje.

0

Pisze to co widze nie odpowiadaj za wszystkich tylko za siebie ;)
Moj komentarz dotyczyl tych co wlasnie rozumieli na co glosuja a wierz mi caly wieczor dzisiaj na forum siedze bardzo duzo takich idiotow tu pisalo ze Leo zablokowal nam sklad a to ze pilkarze boja sie go (omg!) itd...

1

1 Dziekuje nie wiedzialem
2 Za durnowaty sklad
2a - za zero taktyki
2b - za to ze Ney znowu odpoczywal

7

23 % w ankiecie na Lio hahahaha ooo dzieciaki debilizm sie szerzy...
Droga redakcjo proponuje zreobic malutka zmiane w ankiecie moim zdaniem najgorszym zawodnikiem byl Luis Enrique

1

przedostatnia litera twojego nicka pokazuje iloraz twojej inteligencji...

4

Jeszcze jedno : ci na dole co gadaja ze liga przegrana puknijcie sie w te puste glowki skoro 4 punkty to dla was przegrana liga a potem gadacie ze HD maja kompleksy jak ich bialasy traca punkty...

3

Hahahaha o lol nawet smieszny ten mecz :D Szkoda ze sedzia gwizdnal powinnismy przegrac ten mecz moze cos by sie zmienilo a tak zwala wine na pogode murawe pore itd...
Tak to jest gdy na lawce ma sie Munira ostatnio zostalem skrytykowany ale powiem jeszcze raz. : Sandro jest 10 razy lepszy od Munira i to powinien dzisiaj wejsc na koncowke nie koles ktory pilki przyjac nie umie.
No i jeszcze jedno : Wymeczony Real wygral 20 razy z rzedu teraz sobie odpoczna po nowym roku wyjda i znowu beda mieli swiezy sklad wiec Lucho moze sobie wsadzic w dupe swoje rotacje typu Ney nie gra co 3 mecz.
Blablabla moglbym tak do wieczora ale coz moze swiety mikolaj odwiedzi Lucho i podaruje mu nowy mozg...

0

No druga polowa przed nami wiec mozna wlaczyc meczyk :)

1

"I want to thank all my fans on Facebook and Instagram for following me in everything I do and for the congratulatory messages they sent me when I broke the UEFA Champions League and La Liga records. I send you all a big hug and thanks once again!
- LIO"

0

http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Manchester-City-chce-Messiego-Wylozy-400-mln-euro,wid,17100005,wiadomosc.html?ticaid=113f86
Kryzys na calym swiecie a araby nie wiedza gdzie wsadzic swoje pieniadze ;)
Wyobrazacie sobie mine Zubiego jak 400 melonow zobaczy ?:D

0

No to idz :)))

0

"Proponuje żeby niezapowiedzianą kontrolę antydopingową zrobić w Barsie, to co Messi gra ostatnio to jest podejrzane. Niech mu krew pobiorą mocz kał włosy wszystko jedno na pewno coś wykryją."

Ciekawe co jutro padnie ciekawszego :D

0

Wcale nie :D

2

Fajnie :) Pogadamy po sezonie :)
Visca el Barca

4

Jak co kolejke najpierw gra Real,przychodza Hala Dzieci ciesza sie niesamowicie a tu nastepnego dnia grobowa cisza bo Messi znowu osmiesza pewnego pana na C :D

0

Chwile odpuscili i juz gol :P

0

Remis :D

1

Pol godziny i cos nie idzie bialym...niedlugo zacznie sie kurs plywania

1

Ale ten Ancelotti zajechal Krossa chlopak padnie na murawe niedlugo.Cholernie kusi mnie ten kurs 25 na Almerie Real w koncu musi przegrac no nie? :D

1

Ney np w wieku 22 lat juz z 15 mamusiek dla syna zmienil :D

0

Wolne naleza sie Messiemu i Javierovi :P

0

Nie tylko o rozmowy mi chodzi sojrz np. przy rzutach roznych tez Javier ustawia kolegow. 5 na plecach powinien on nosic a nie ta ciamajda Busquets. Ktos dzisiaj mi odpowiedzial ze Busi gra bardzo dobrze... Odpowiem w stylu Ferdynanda : "Panie co pan pierdzielisz?"

16

Te rozmowy Masche z Lucho w trakcie meczow sa doskonalym dowodem na to ze to on rzadzi na boisku :))) To nie pierwszy raz jak widze ze Masche ustawia naszych przy roznych czy w trakcie meczu :) Szczerze nigdy nie zwracalem uwagi na graczy defensywnych zawsze patrzylem co robi R10 potem Leo itd. ale od 2 sezonow nie moge po prostu nie docenic Javiera naprawde jest to cudowny pilkarz chyba jeden z najlepszych tranferow naszego klubu :)

1

zeby tak kiedys byl artykul "Busquets zegna sie z Barcelona" chyba nie dozyje tych czasow...

26

Najpiekniejszy moment meczu kiedy po Bramce Luisa Messi i Ney przytuleni zaczeli biec w jego strone :)))))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?