samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki jest rekord goli w jednym meczu w Laliga?
1
Pamietam szalone wejscie R10 w pole karne i podanie do Leo w tym 1 meczu z hat-trickiem ;)))))))) Te ruchy jak "wchodzil w bialych" :DIlez bym dal za to zeby jeszcze raz zobaczyc Ronniego u nas w najlepszej wersji ;)))
0
Na wyjazdach nasza czolowka wcale sobie cudownie nie radzi nie wazne ktora to druzyna w tabeli ;))
0
No to co Luis zagra dzis dobry mecz i znowu bedzie super "9" dla tej wiekszosci "znaFcow" po ostatnim meczu? Dzisiaj 1 raz pragne zeby strzelal tylko Suarez bo mam wielka ochote wkleic tu niektore wypowiedzi :/
0
AS umiesci na okladce wszystkich byle nie Leo :DMD I Sport umieszcza na okladce tylko Leo;))))
2
Chyba wszyscy wiemy ktore to zdjecie powinno byc ;)))
6
CR ; "Jestem pewny, że nasza rywalizacja motywuje także Messiego. Ona jest dobra dla niego, dla mnie i dla innych zawodników, którzy chcą się rozwijać. Messi ma cztery Złote Piłki, ja trzy. To wszystko jest dobre dla świata piłki."
0
Zubi jest z nami duchem :D
4
Pewnie nasi geniusze ich wysmieja i za 10 oddadza ;)))
0
Najglupszy zlodziej swiata
0
Z przerwa na wejscie Pedro i "Zaginiona" po reklamach :D
0
Co my zrobimy jak zakonczy kariere ;)))
0
Tak duzo ludzi o nim gada ze nie jestemw stanie przeczytac wszystkie wyp. :)))
4
Ulubiony film CR'a : "W pogoni za szczesciem"Leo : "Zlap mnie jesli potrafisz"
1
hahaha dobre codziennie slyszymy cos nowego :D
0
A na koniec cieszynka w kapielowkach ;)))
1
No to wyobraz go sobie w hokeju jak lata po lodzie :D
1
"Pierwszy rok zawsze jest trudny dla tych, którzy przychodzą do zespołu. Gole na pewno przyjdą, bo jest goleadorem i pokazał to już na przestrzeni całej swojej kariery".Najmadrzejsza wyp. Lucho od pol roku :D
0
http://sport.wp.pl/kat,1041241,title,Dwoch-bramkarzy-zlamalo-rece-W-tym-samym-meczu,wid,17191971,wiadomosc.html?ticaid=114320
0
http://metro.co.uk/2015/01/19/did-dwayne-the-rock-johnson-break-up-cristiano-ronaldo-and-irina-shayk-5027372/
Zdjecie mistrzowskie :D Moze na solo sie CR ustawi? xDD
1
28 spotkan za nami a ja nadal nie mam pojecia w jakim skladzie wyjdziemy na next match :D
0
I tak pojawi sie ktos kto bedzie porownywal do Bale'a naszego magika ;)))
0
Dawno nie widzialem tak glupiego komentarza :)
0
barcanazawsze94 0
20 godzin temu
Dam sobie rękę uciąć, że będziemy się męczyć do ostatniej minuty
Czekam na twoj komentarz barco od zawsze ;))))
3
W 2 polowie cos Luis "chapnie" z Neymarem i nagle pojawia sie wielcy znawcy przyznajac jakie to zajebiste trio mamy:/ Przyznaje cos mu dzisiaj nie idzie ale to nie powod zeby od razu hejtowac ogarnijcie sie i zaczekajcie do konca "trenerzy" za pol grosza
2
Idealnie to okresliles jaki klub tacy kibice :)))
1
Kawka szlug i gowno grajacy Real jest pieknym poczatkiem dnia :)))
1
Nie wiedzialem ze zagladanie na rozne strony jest oznaka wiernosci. U ciebie w przegladarce jest tylko fcbarca.com prawda?;) Do twojej wiadomosci zagladam jeszcze na strone City,MU,Chelsea i Juve ;)))
0
Sensacja w Madrycie!
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=56688
0
Skopiuje sobie twoja wypowiedz