0

Jaki jest rekord goli w jednym meczu w Laliga?

1

Pamietam szalone wejscie R10 w pole karne i podanie do Leo w tym 1 meczu z hat-trickiem ;)))))))) Te ruchy jak "wchodzil w bialych" :DIlez bym dal za to zeby jeszcze raz zobaczyc Ronniego u nas w najlepszej wersji ;)))

0

Na wyjazdach nasza czolowka wcale sobie cudownie nie radzi nie wazne ktora to druzyna w tabeli ;))

0

No to co Luis zagra dzis dobry mecz i znowu bedzie super "9" dla tej wiekszosci "znaFcow" po ostatnim meczu? Dzisiaj 1 raz pragne zeby strzelal tylko Suarez bo mam wielka ochote wkleic tu niektore wypowiedzi :/

0

AS umiesci na okladce wszystkich byle nie Leo :DMD I Sport umieszcza na okladce tylko Leo;))))

2

Chyba wszyscy wiemy ktore to zdjecie powinno byc ;)))

6

CR ; "Jestem pewny, że nasza rywalizacja motywuje także Messiego. Ona jest dobra dla niego, dla mnie i dla innych zawodników, którzy chcą się rozwijać. Messi ma cztery Złote Piłki, ja trzy. To wszystko jest dobre dla świata piłki."

0

Zubi jest z nami duchem :D

4

Pewnie nasi geniusze ich wysmieja i za 10 oddadza ;)))

0

Najglupszy zlodziej swiata

0

Z przerwa na wejscie Pedro i "Zaginiona" po reklamach :D

0

Co my zrobimy jak zakonczy kariere ;)))

0

Tak duzo ludzi o nim gada ze nie jestemw stanie przeczytac wszystkie wyp. :)))

4

Ulubiony film CR'a : "W pogoni za szczesciem"Leo : "Zlap mnie jesli potrafisz"

1

hahaha dobre codziennie slyszymy cos nowego :D

0

A na koniec cieszynka w kapielowkach ;)))

1

No to wyobraz go sobie w hokeju jak lata po lodzie :D

1

"Pierw­szy rok za­wsze jest trud­ny dla tych, któ­rzy przy­chodzą do ze­społu. Go­le na pew­no przyjdą, bo jest go­le­ado­rem i po­ka­zał to już na prze­strze­ni całej swo­jej ka­rie­ry".Najmadrzejsza wyp. Lucho od pol roku :D

0

1

28 spotkan za nami a ja nadal nie mam pojecia w jakim skladzie wyjdziemy na next match :D

0

I tak pojawi sie ktos kto bedzie porownywal do Bale'a naszego magika ;)))

0

Dawno nie widzialem tak glupiego komentarza :)

0

barcanazawsze94 0
20 godzin temu
Dam sobie rękę uciąć, że będziemy się męczyć do ostatniej minuty

Czekam na twoj komentarz barco od zawsze ;))))

3

W 2 polowie cos Luis "chapnie" z Neymarem i nagle pojawia sie wielcy znawcy przyznajac jakie to zajebiste trio mamy:/ Przyznaje cos mu dzisiaj nie idzie ale to nie powod zeby od razu hejtowac ogarnijcie sie i zaczekajcie do konca "trenerzy" za pol grosza

2

Idealnie to okresliles jaki klub tacy kibice :)))

1

Kawka szlug i gowno grajacy Real jest pieknym poczatkiem dnia :)))

1

Nie wiedzialem ze zagladanie na rozne strony jest oznaka wiernosci. U ciebie w przegladarce jest tylko fcbarca.com prawda?;) Do twojej wiadomosci zagladam jeszcze na strone City,MU,Chelsea i Juve ;)))

0

0

Skopiuje sobie twoja wypowiedz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?