samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cieszynki Bale'a mozna pokazywac niegrzecznym dzieciom xD
2
A ja kibicom Realu Madryt zycze zeby w koncu realmadrid.pl zmienil szate i zebyscie znikneli z tego serwisu :))
0
Jesli Marsylia wygra to ciekawie bedzie tez we Francji :
1.Lyon 57 pkt.
2.PSG 56
3.Marsylia 56
5
Dopiero zauwazylem ze na naszej stronce CR dostal nowa ksywke "Ronald" :DDDD
Hahaha uwielbiam ten serwis xD
0
Marseille - Lyon czy Real-Levante na wieczor? :))
7
Jesli z City Leo strzeli hat-tricka to bedzie to 400 gol Leo i tym samym z 11 golami w LM wyjdzie na prowadzenie w tabeli strzelcow :))
11
Zastanawiam sie dlaczego wszyscy jestescie tacy pewny ze wygramy klasyk?
Moi drodzy nie zapominajcie ze El Clasico to zupelnie inny mecz oczywiscie jestesmy faworytami Real gra padake ale na takie mecze budza sie nawet ci ktorzy sa w slabej formie.
Pozwole sobie przypomniec rok temu kiedy jechalismy na SB to oni byli faworytami i mieli zapewnic sobie 7 pkt. przewage i jak sie skonczylo? :)
9
Od pamietnego wyjazdu na Anoeta wygralismy wszystkie mecze na wyjezdzie :D
1
To oni? :D
0
1/8 LM a juz takie mecze:D Bayern znowu grozny PSG szaleje o Realu lepiej sie nie wypowiadac:) Bedzie niezla walka moi drodzy w tym roku miejmy nadzieje i wierzmy ze damy rade:))))
Brawo PSG naprawde zostawili serce na boisku,
0
Co tam Zewlakow ty zobacz lepiej co sie dzieje na Stamford
0
Veratti to jest kocur nie z nami swietnie zagral z Chelsea szalaje widac ze nie boi sie mocnych zespolow
2
Pamietacie ten okres Realu w ktorym wszyscy chcieli na nich trafic w LM ? ;)))
0
16
0
Ale nastroj w Madrycie :D
0
Po Shalke i Levante bedzie 2.00 Barca 2.40-2.50 Real zawsze tak jest :))
0
Jak sadzicie kto(co) sprawil ze zniknela ta nudna klepka do usranej smierci? Czasami zastanawiam sie jak by druzyna wygladala dzisiaj gdyby Martino byl nadal trenerem.
Jeszcze nic konkretnego nie wygralismy ale od 3 lat nie widzialem tego zaangazaowania jak teraz.
1
Williamsa tez nie ma w koncu skompromitowal ich ulubiencow :D
2
No przeciez nie powie ze jest padniety w tym sezonie ogladam wszystkie mecze i naszych i Realu z pewnoscia roznica miedzy tym Kroosem 2014 a dzisiejszym jest dosc spora
0
"Carlo : Kroos nie potrzebuje odpoczynku"
Ciekawe czy Toni tez tak mysli
0
Autobus;) Pozostaje tylko go rozjechac :)
0
Jaki jest rekord hat-trickow w sezonie LaLiga ?:D
2
Moze rekord rekordow? :D
1
hahahahahha :DD Pozdro :D
0
Myle sie czy Leo strzelil dzis 275 bramke w LaLiga?:D
13 meczy przed nami wyobrazcie sobie co bedzie jesli dorzuci 25 :DDD
0
Wpisz NTV + futbol 2 online swietnie sie sprawdzaja ruskie kanaly na androidzie:)
2
Czy tylko ja ustawilem 3 budziki a po pobudce od razu spojrzalem na godzine? :D
11
Jak ja zazdroszcze tych kibicow Athleticowi :/ Niewazne czy Real pojedzie czy jakis inny zespol robia miazge od 1 do ostatniej sekundy. Naprawde wielki szacunek dla tej druzyny maja zapewnione miejsce w LE w lidze pewne utrzymanie a z liderem wyszli i zostawili serce na boisku. Moja uwage zwrocil Williams wczesniej nie ogladalem tego chlopaka ale widac ze bedzie swietnym pilkarzem ciekawe kto 1szy go zgarnie.
Zwykle 8 marca mam ponura mine gdy otwieram portfel pod koniec dnia ale tym razem mozliwe ze pokocham ten dzien :D
"Tommorow we can't fail" :))
PS: Paniom a w szczegolnosci z bordowo-granatowymi sercami zycze wszystkiego najlepszego ;))) VeB.
0
Po meczu z Shalke i Levante ponownie zajrzymy na jego profil:)))))))
0
Kto plakal to plakal prawdziwi kibice spokojnie czekali :)))