0

Az sie morda cieszy kiedy widze Barce na czele tabeli ze 105 strzelonymi i 19 straconymi bramkami :D

3

3.2.1. :D kocham te trio:DDDD

7

Nie zauwazylem nawet jak ten napiety kwiecien zlecial... :)

0

Wiemy wszyscy ze przeciwnik jest bardzo cienki ale nie zapominajcie z jakimi druzynami w tamtym sezonie sie meczylismy moi drodzy ;)))

6

Komentarz usunięty

0

Ciarki mnie przechodza gdy przypominam sobie co przechodzilismy w tym sezonie ;)
Po Anoeta nawet na mysl mi nie przyszlo ze na koniec sezonu bedziemy faworytami we wszystkich rozgrywkach;) Najgorsza jest mysl ze po takim maratonie mozemy zostac z palcem w tylku na koniec nie wiem jak inni ale jesli nam sie uda potrojna korona to bede balowal jakies 10 dni z radosci :D

Visca el Barca ;))

0

"Wresz­cie wia­do­mość, na którą cze­kało wie­lu culés."
:DD

0

Nawet jesli biali ustawiaja sobie losowanie moi drodzy nie zapominajcie ze jesli obejdziemy Bayern to musza jeszcze nas pokonac;) Terminarz maja gorszy niz my tak wiec kondycyjnie tez moga nie wytrzymac. Co do Juve to nie zapominajcie o Del Piero na SB;)

0

Mam wrazenie ze gdy patrzymy na napis Barca - Bayern to obawiamy sie tylko tego lysego pana ktory ta druzyne trenuje ;)

1

Bayern - Real
Barca - Juve
;)

0

hm...teleskop nuklearny ?:D

31

Jak sobie przypominam ile krytykowano Modricia to rece same sie skladaja do braw. Naprawde super pilkarz skromny i waleczny.
Kibicom Realu ktorzy jutro jada na SB radze wziasc lornetki zeby mogli znalezc Cristiano na boisku :D

3

Luis od chwili gdy zobaczylem ile serca wklada w kazdy mecz stal sie zaraz po Leo najbardziej przeze mnie lubianym pilkarzem z obecnych grajacych:)

0

Fajny ten wynik :D

77

Nie wiedzialem ze pulapka ofsajdowa da mi taka radosc:D

2

Tutaj pewnie wygra ten kto pierwszy strzeli. Oby bialasy zagrali w 2 tak jak z nami

8

Moj kolega czlowiek ktory nie lubi pilki noznej powiedzial kiedys ze kiedy slyszy FC Barcelona to na mysl przychodza mu 3 slowa

Pyuol
Ronaldinho
Messi
Dziekujmy Bogu ze ogladalismy ta pierwsza dwojke dali nam wiele radosci i emocji ;)
O Leo oczywiscie nie bede nic mowil wszystko zostalo juz dawno powiedziane.
100 LAT KAPITANIE!!!!!

14

Od 4 miesiecy nie przegralismy na wyjezdzie baa wygralismy wszystko oprocz RSSS a wy i tak chcecie cudow z dupy

6

Ile to juz sezonow meczymy sie z takimi ogorkami teraz na pol gwizdka walimy 4 bramy a i tak narzekaja :)))
Jestescie po prostu niesamowici ;)

1

Najtrudniejsza dla nas jest 1 brama.... potem walimy jak nam sie podoba :D
A teraz czekamy Realu Madryt czekamy :D

1

Ciekawe czy Mathieu juz dostal spowrotem swoja kase ktora dolozyl za trasfer :D

0

Dobrze ze biali tak doj... Granadzie naszych to powinno odpowiednio zmotywowac :)

11

Czasami przegladam sobie strony innych klubow (nie tylko rm.pl) i probuje znalezc cos ciekawego albo podobnego do tej naszej stronki :))) Dyskusja idzie tutaj prawie 24 na dobe praktycznie o wszystkim co sie dzieje w sporcie ciekawego i nie tylko.
Mozemy byc dumni i z tego ze kibicujemy Barcelonie i oczywiscie z tego ze tak ciekawie mijaja nam dni na fcbarca.com ;))
Wesolego Alleluja wszystkim zycze :)

11

Alez straszna byla ta przerwa na reprezentacje... Jeszcze 3 dni :)))))

9

Dougi zgarnie tryplet z Barca potem zawojuje Portugalie i stanie sie najbardziej utytulowanym no name'em w historii :D

0

Henry tez bedzie gral :))

1

Jak dla mnie Puyol trener Xavi asystent wygladaloby ciekawiej :) Juz sobie wyobrazam jak Carles opierd... zespol z linii bocznej :D

0

W czasach R10 tez tak myslano :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?