samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Az sie morda cieszy kiedy widze Barce na czele tabeli ze 105 strzelonymi i 19 straconymi bramkami :D
3
3.2.1. :D kocham te trio:DDDD
7
Nie zauwazylem nawet jak ten napiety kwiecien zlecial... :)
0
Wiemy wszyscy ze przeciwnik jest bardzo cienki ale nie zapominajcie z jakimi druzynami w tamtym sezonie sie meczylismy moi drodzy ;)))
6
Komentarz usunięty
0
Ciarki mnie przechodza gdy przypominam sobie co przechodzilismy w tym sezonie ;)
Po Anoeta nawet na mysl mi nie przyszlo ze na koniec sezonu bedziemy faworytami we wszystkich rozgrywkach;) Najgorsza jest mysl ze po takim maratonie mozemy zostac z palcem w tylku na koniec nie wiem jak inni ale jesli nam sie uda potrojna korona to bede balowal jakies 10 dni z radosci :D
Visca el Barca ;))
0
"Wreszcie wiadomość, na którą czekało wielu culés."
:DD
0
Nawet jesli biali ustawiaja sobie losowanie moi drodzy nie zapominajcie ze jesli obejdziemy Bayern to musza jeszcze nas pokonac;) Terminarz maja gorszy niz my tak wiec kondycyjnie tez moga nie wytrzymac. Co do Juve to nie zapominajcie o Del Piero na SB;)
0
Mam wrazenie ze gdy patrzymy na napis Barca - Bayern to obawiamy sie tylko tego lysego pana ktory ta druzyne trenuje ;)
1
Bayern - Real
Barca - Juve
;)
0
hm...teleskop nuklearny ?:D
31
Jak sobie przypominam ile krytykowano Modricia to rece same sie skladaja do braw. Naprawde super pilkarz skromny i waleczny.
Kibicom Realu ktorzy jutro jada na SB radze wziasc lornetki zeby mogli znalezc Cristiano na boisku :D
3
Luis od chwili gdy zobaczylem ile serca wklada w kazdy mecz stal sie zaraz po Leo najbardziej przeze mnie lubianym pilkarzem z obecnych grajacych:)
0
Fajny ten wynik :D
77
Nie wiedzialem ze pulapka ofsajdowa da mi taka radosc:D
2
Tutaj pewnie wygra ten kto pierwszy strzeli. Oby bialasy zagrali w 2 tak jak z nami
8
Moj kolega czlowiek ktory nie lubi pilki noznej powiedzial kiedys ze kiedy slyszy FC Barcelona to na mysl przychodza mu 3 slowa
Pyuol
Ronaldinho
Messi
Dziekujmy Bogu ze ogladalismy ta pierwsza dwojke dali nam wiele radosci i emocji ;)
O Leo oczywiscie nie bede nic mowil wszystko zostalo juz dawno powiedziane.
100 LAT KAPITANIE!!!!!
14
Od 4 miesiecy nie przegralismy na wyjezdzie baa wygralismy wszystko oprocz RSSS a wy i tak chcecie cudow z dupy
6
Ile to juz sezonow meczymy sie z takimi ogorkami teraz na pol gwizdka walimy 4 bramy a i tak narzekaja :)))
Jestescie po prostu niesamowici ;)
1
Najtrudniejsza dla nas jest 1 brama.... potem walimy jak nam sie podoba :D
A teraz czekamy Realu Madryt czekamy :D
1
Ciekawe czy Mathieu juz dostal spowrotem swoja kase ktora dolozyl za trasfer :D
0
Dobrze ze biali tak doj... Granadzie naszych to powinno odpowiednio zmotywowac :)
11
Czasami przegladam sobie strony innych klubow (nie tylko rm.pl) i probuje znalezc cos ciekawego albo podobnego do tej naszej stronki :))) Dyskusja idzie tutaj prawie 24 na dobe praktycznie o wszystkim co sie dzieje w sporcie ciekawego i nie tylko.
Mozemy byc dumni i z tego ze kibicujemy Barcelonie i oczywiscie z tego ze tak ciekawie mijaja nam dni na fcbarca.com ;))
Wesolego Alleluja wszystkim zycze :)
11
Alez straszna byla ta przerwa na reprezentacje... Jeszcze 3 dni :)))))
9
Dougi zgarnie tryplet z Barca potem zawojuje Portugalie i stanie sie najbardziej utytulowanym no name'em w historii :D
1
http://www.fcbarca.com/54987-messi-moim-idolem-byl-zbigniew-boniek.html
Pamietacie? :D
0
http://www1.skysports.com/football/news/11669/9776370/luis-suarez-fernando-torres-and-thierry-henry-to-star-for-steven-gerrards-xi-against-jamie-carragher
:)))
0
Henry tez bedzie gral :))
1
Jak dla mnie Puyol trener Xavi asystent wygladaloby ciekawiej :) Juz sobie wyobrazam jak Carles opierd... zespol z linii bocznej :D
0
W czasach R10 tez tak myslano :)