1

Wedlug MD Guardiola pyta o Traore...
Jesli nasz genialny zarzad go pusci to nie mam slow

1

Komentarz usunięty

1

7


17 lipca 2015, 22:16
Amerykański senator Blumenthal: ,,Porównanie FIFA do mafii jest obraźliwe dla mafii. W żadnej mafii korupcja nie była tak oczywista, jawna i bezczelna, jak w FIFA."

:)))))))

0

Komentarz usunięty

0

Z wiekiem mu przejdzie :) Cpun Maradona mogl Argentyne prowadzic to Ronnie tez moze wiele zrobic )

1

Magia ;) ciekawe jakim bedzie trenerem bo kiedys wspominal cos o tym ze chce

0

Orientuje sie ktos czy u nas wogole wystepowal jakis Chinczyk ktory jakakolwiek kariere zrobil? 2 miliardy ludu i ani jednej gwiazdy pilkarskiej :)

0

Miec taka kobite i tez byc pilkarzem ) Marzenie ;(

Edit ;)
Jak sie nazywala ta laska co gale Zlotej Pilki prowadza? Nadal jestem w niej zakochany xD

0

Haha w przegladzie pokazali sylwetke Lucho a fioletowa juz pekla xD

40

Jak zwykle jakis news o Dougim i od razu komentarze typu "nic nie robi hajs dostaje". Ja rozumiem od czasu do czasu pozartowac ale to sie juz robi naprawde irytujace jesli jest wsrod was ktos kto uwaza za niesprawiedliwe to ze on jest w Barcie i mysli ze jest lepszy od niego to na co czekacie? Jedzcie na CN pokazcie Lucho swoje umiejetnosci moze wezmie kogos w jego miejsce ;)

0

W sumie to mnie leb boli...dobranoc :DD

0

A ja sobie Gone Girl.obejrze 2 i pol godziny filmu o babie nie polecam tym ktorzy maja teraz panne obok xD

4

Lapcie transmisje z youtobe'a.

0

Komentarz usunięty

0

Wyobrazacie sobie trio Suarez Ney R10 za Luisem Leo vs. Raul Krystek Bale i Zidane w swoich najlepszych dyspozycjach?? Ale bylby kosmos w GD ))

0

Narzekacie na wisnie a on i tak swoje xD

0

Kur.. Nic mi sie nie chce robic zeby przeczekac do meczu ...najchetniej bym zasnal ale w ten sposob nie obejrze meczu :D

0

No to pegazusa znajdz moze na strychu jeszcze jest :D

0

Kiedy jeszcze nie bylo smartfonow wyjmowalem przyciski od klawiatury zeby dobrze mnie budzik rozbudzil takze jesli masz 3310 to probuj xD

0

Jak to kiedys powiedziano pierwszy jest Messi zaraz po nim znowu Messi a na samym koncu....MESSI:D

1

Do meczu 6 h jeszcze nie lepiej wam sie wyspac niz siedziec i myslec o spaniu?:D czasami mi sie zdazalo nie spac i tuz przed meczem jebut i wszystko tracilo sens xD

3

Zupelnie zapomnialem ze minelo 12 lat od trasnferu R10 :) A razem z nim przyszla moja milosc do tego klubu :)))

0

I pomyslec ze po ostatnim meczu ta strona oszalala xD

2

Ciekawe ile bedzie trwac ta pyskowka miedzy zwolennikami jednych i drugich...
Moi drodzy chcemy tego czy nie juz sie stalo a tak wogole to wy wierzycie w to ze Bartek moze spokojnie sprzedac nazwe stadionu a socios beda siedziec spokojnie? Puchary i zla taktyka Joana w tym roku daly mu zwyciestwo wiec jesli cos bedzie znowu nie tak to tak samo jak Rossel wyj.. go ze stolka. Poki co pozostaje nam tylko jedno : siedziec i czekac na rozwoj wydarzen ;)

0

To nie Bartek wygral tylko Perez ustawil ;D

0

Juz niedlugo Pogbagate xD jakos mi sie z pokemonami skojarzylo :D

0

A tak wogole to ta gowniana frekwencja to wstysd po prostu. Po co oni maja karty cules jesli w tak waznym dniu o ktorym wiadomo pol roku nie glosuje nawet 50%?

3

Ktos nizej zaproponowal na nikogo nie podzialalo ja tez sprobuje )

Sam bylem za Joanem i boli ten jeb... Qatar i skandale ale moze przestanmy sie klocic i miejmy nadzieje ze wszystko bedzie ok zamiast peszyc i bawiv sie we wrozki )
Suma sumarum nir zapomnijcie ze w styczniu juz malo nie rozniesli calego zarzada a wiec nawet jesli cos znowu bedzid nie.tak to beda wstepne wyniki..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?