1

Komentarz usunięty

0

Moja jest na avatarze ;)))

7

Haha ale sie zalozyli xD macie odpowiedz co robia tam typy w strojach Realu ;))

1

Byl pion jest poziom jak Bartus wygra to zgadnijcie co bedzie nastepne ;p
Moze bedzie bardziej oryginalnie np skos i samolot na klacie? :D

0

No i gitara ;D.

2

No bo tak!!! :D
Nie draznij ich ;p

5

Czasami mysle ze cu wielbiciele Bartka po prostu maja gdzies co sie dzieje wazne puchary a co tam 300M albo skandale w szkole moga za to sie pochwalic ze tryplet jest xD

6

Hahahaha Bartek chyba czuje ze ma.przej.. :D Pakt z Freixa ?)

0

Ciekawe bardzo ...miliard ludzi przy urnach a niektorzy "socios" twierdza ze prowadzi sie propaganda )))

1

Ciekawe kogo Real zatrudni jak Benitezowi nie wyjdzie xD Wiem ze to tylko sparing ale uwielbiam ten ich chaos na boisku :D

0

0

O co chodzi bo nie rozumiem ;)

0

Oglada ktos Real ? Bale w tym roku wyglada jeszcze straszniej niz w tamtym xDD

4

Saved ;))).

0

Joan balujemy dzsisiaj xD

64

Amerykański senator Blumenthal: ,,Porównanie FIFA do mafii jest obraźliwe dla mafii. W żadnej mafii korupcja nie była tak oczywista, jawna i bezczelna, jak w FIFA."

0

To wiele wyjasnia )))

1

Denerwuja mnie ludzie ktorzy nie sledzili wczorajszej debaty i rozwoju wydarzen a teraz czytaja pare slow i jada po Laporcie. W sumie to ja tez bym nie chcial ani jednego ani drugiego ale fakt faktem ze kiedy przyszedl hicior w postacu Qataru to Benek o malo sie nie zesral ;)

1

W sondzie 38% za Benkiem :)) wy tak serio czy dla jaj?

0

Laporta zle przeprowadzil kampanie on na starcie mial poparcie i niepotrzebnie zmienil taktyke. To nasi mistrzowie uratowali mu tylek bo gdyby druga cz. Sezonu byla taka jak do stycznia to pewnie Freixa mialby nawet wiecej glosow :)

8

Nie wydaje.wam sie czasami ze Bartek jest po prostu marionetka? Wygladal jak maly niewinny baranek jak go atakowali przeciez powinien byl doskonale wiedziec jakie pyt. Padna i oskarzenia jakim trzeba byc idiota zeby sie nie przygotowac? Prezydent klubu ktory nie umie odpowiedziec na zarzuty ;)

0

Moze toast pije jakis ? :D

0

0

Jesli zarzad nie wiedzial to kto to k.. podpisywal? Po co nam zarzad jesli nie maja pojecia co ich prezesik robi?

2

Do momentu z Qatarem jeszcze mialem watpliwosci...Juz chyba lepszy Laporta bo z Bartkiem za duzo juz syfu sie robi z perspektywy pieniedzy... Plus to ze Qatar ma pierwszenstwo o czym sie dzisiaj dowiedzialem. Jednym slowem gownoburza jeszcze bedzie jak wszystko wyjdzie na jaw

0

No i? Podoba ci sie przewijanie strony i ogladanie tego samego x razy?

0

Polecam sie wyspac wakacje niedlugo sie skoncza i do przedszkola bedziesz musial wczesnie wstawac hipokryto

0

No to Bartek ma przesrane )))

8

Drodzy koledzy i kolezanki albo niech wszyscy na twicie sprawdzaja albo niech jedna osoba wkleja te wypowiedzi kazdy wrzuca to samo i czlowiek kurwicy juz dostaje ))

2

Freixa dzisiaj z Benkiem osmieszaja Bartka i Joana )))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?