samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
Moja jest na avatarze ;)))
7
Haha ale sie zalozyli xD macie odpowiedz co robia tam typy w strojach Realu ;))
1
Byl pion jest poziom jak Bartus wygra to zgadnijcie co bedzie nastepne ;p
Moze bedzie bardziej oryginalnie np skos i samolot na klacie? :D
0
No i gitara ;D.
2
No bo tak!!! :D
Nie draznij ich ;p
5
Czasami mysle ze cu wielbiciele Bartka po prostu maja gdzies co sie dzieje wazne puchary a co tam 300M albo skandale w szkole moga za to sie pochwalic ze tryplet jest xD
6
Hahahaha Bartek chyba czuje ze ma.przej.. :D Pakt z Freixa ?)
0
Ciekawe bardzo ...miliard ludzi przy urnach a niektorzy "socios" twierdza ze prowadzi sie propaganda )))
1
Ciekawe kogo Real zatrudni jak Benitezowi nie wyjdzie xD Wiem ze to tylko sparing ale uwielbiam ten ich chaos na boisku :D
0
0
O co chodzi bo nie rozumiem ;)
0
Oglada ktos Real ? Bale w tym roku wyglada jeszcze straszniej niz w tamtym xDD
4
Saved ;))).
0
Joan balujemy dzsisiaj xD
64
Amerykański senator Blumenthal: ,,Porównanie FIFA do mafii jest obraźliwe dla mafii. W żadnej mafii korupcja nie była tak oczywista, jawna i bezczelna, jak w FIFA."
0
To wiele wyjasnia )))
1
Denerwuja mnie ludzie ktorzy nie sledzili wczorajszej debaty i rozwoju wydarzen a teraz czytaja pare slow i jada po Laporcie. W sumie to ja tez bym nie chcial ani jednego ani drugiego ale fakt faktem ze kiedy przyszedl hicior w postacu Qataru to Benek o malo sie nie zesral ;)
1
W sondzie 38% za Benkiem :)) wy tak serio czy dla jaj?
0
Laporta zle przeprowadzil kampanie on na starcie mial poparcie i niepotrzebnie zmienil taktyke. To nasi mistrzowie uratowali mu tylek bo gdyby druga cz. Sezonu byla taka jak do stycznia to pewnie Freixa mialby nawet wiecej glosow :)
8
Nie wydaje.wam sie czasami ze Bartek jest po prostu marionetka? Wygladal jak maly niewinny baranek jak go atakowali przeciez powinien byl doskonale wiedziec jakie pyt. Padna i oskarzenia jakim trzeba byc idiota zeby sie nie przygotowac? Prezydent klubu ktory nie umie odpowiedziec na zarzuty ;)
0
Moze toast pije jakis ? :D
0
Hahahaha http://www.paladarnegro.net/cracks/
0
Jesli zarzad nie wiedzial to kto to k.. podpisywal? Po co nam zarzad jesli nie maja pojecia co ich prezesik robi?
2
Do momentu z Qatarem jeszcze mialem watpliwosci...Juz chyba lepszy Laporta bo z Bartkiem za duzo juz syfu sie robi z perspektywy pieniedzy... Plus to ze Qatar ma pierwszenstwo o czym sie dzisiaj dowiedzialem. Jednym slowem gownoburza jeszcze bedzie jak wszystko wyjdzie na jaw
0
No i? Podoba ci sie przewijanie strony i ogladanie tego samego x razy?
0
Polecam sie wyspac wakacje niedlugo sie skoncza i do przedszkola bedziesz musial wczesnie wstawac hipokryto
0
No to Bartek ma przesrane )))
8
Drodzy koledzy i kolezanki albo niech wszyscy na twicie sprawdzaja albo niech jedna osoba wkleja te wypowiedzi kazdy wrzuca to samo i czlowiek kurwicy juz dostaje ))
2
Freixa dzisiaj z Benkiem osmieszaja Bartka i Joana )))