samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to wpadlem ;O
Ale wina jest tylko czesciowa :)
1
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
22
5
Mam jakies dziwne wrazenie ze bedzie powtorka z zeszlego sezonu :)))
Nowy trener oczekiwania wielkie takze zyczmy im bardzo meczacego roku :D
1
Wiedzialem ze lepiej przeczekac troche dopiero potem pisac.
Co do meczu to spodziewalem sie ze bedzie padaka aczkolwiek mialem nadzieje ze cos ruszy. Mozna mowic ze presezon blablabla ale prawda jest taka ze jesli na boisku nie ma Messiego to druzyna nie ma kompletnie pomyslu na gre. No coz badzmy dobrej mysli w sumie mowilem to przed spotkaniem ze jesli wygralibysmy wszystko w presezonie to pewnosc siebie moglaby nas pograzyc (patrz Real Madryt) a tak mamy jeszcze czas zeby wszystko uporzadkowac i ruszyc w sezon :))
Pozdrawiam dobranoc :)
2
Jeszcze jeden mecz bez Leo :P No ale mamy Luisa takze mysle ze akurat dzisiaj powinno byc gladko :) Z drugiej strony jesli przej.. presezon to nasi podejda do sezonu ze spietymi tylkami. Zycze milego wieczoru wszystkim cules.
0
Kurs na VLF 30 :))
0
Tak mi sie przypomnialo :))))))))))
https://im3-tub-ru.yandex.net/i?id=ab3b1d83e4dd73228c8a0bb9898eca62
2
Hahahaa swiat sie wali :D
5
Spojrz na komentarze)) Tylko Polacy :D
7
Zobaczcie co sie dzieje na stronie Kukesow...Kuksow...Kuksikow... :D
https://www.facebook.com/pages/FK-KUKESI/189463211150615?fref=ts
2
Komentarz usunięty
6
Patrzac na dzisiejszy trening Leo zaczalem sobie przypominac tego chlopaka z dlugimi wlosami ktory wbiegal na boisku a ja sam krytykowalem ludzi ktorzy wrozyli mu wielka przyszlosc (oslepiony miloscia do R10). Bez obrazy do mlodszych uzytkownikow ale trzeba bylo to zobaczyc na wlasne oczy ci ktorzy byli swiadkami tej przemiany przez tyle lat doskonale wiedza o co mi chodzi :)))
1
Przeczytalem pierwsze 3 slowa i mialem dosc :DD
13
Znajac zycie na Lazienkowskiej "czyms" sie zemszcza kibole Legii i bedzie powtorka z zeszlego roku
1
My to wiemy szybciej niz on sam :D
7
Ibra : "Moj nowy klub bedzie wielka niespodzianka"
Pewnie MU :)
14
Niedlugo trzeba bedzie zmienic opcje dodawania kom. Do 6 mies. Zeby tacy ludzie jak przed paroma godzinami nie pojawiali sie z wirusami i niszczyli sprzet normalnym ludziom. Jakim trzeba byc zacofanym umyslowo "czyms" bo ciezko nazwac takie cos czlowiekiem zeby takie dziwkarskie rzeczy robic?
1
Masz lustro w domu? ;)
1
Mowilem ?))))))
5
8-8 na bramkarzach sie skonczy))
4
Vamos Donnarumma xD
1
Decydujqcy karny panowie xD
3
3 razy w ten sam rog ;)) 3-2 dla bialych
7
16 latek w bramce Milanu ;)
3
http://only-tv.org/sport-1-russia.html
6
A wiec karne wylonia zwyciezce International Champions Cup China :D.
Na miejscu Bartka szykowalbym list z gratulacjami i kwiatuszki oczywiscie na koszt odbiorcy ;D ale Perez by mial mine :D
4
Zaczyna sie nurkowanie realu xDD denis porazony pradem ;)
5
Bacca co za koles ;D cala brama przed nim a ten prosto v Casille :D