2

"Trzeba jedynie mieć nadzieję na to, że na Bernabéu nie wydarzy się między 16.00 i 18.00 żadne trzęsienie ziemi, pożar, zamach terrorystyczny czy inna katastrofa (trzy czerwone kartki dla bramkarzy? Samobój Cristiano?) mogąca zawrócić nas ze zwycięskiej ścieżki."

Uwielbiam te ich pewnosc siebie wlasnie dlatego przegrali w z. sezonie wszystko nie wybiegajac na murawe juz sobie 3 pkt przypisali :p Futbol uczy pokory w Madrycie nie ma takiego slowa :D

3

Kiedy Fifa ma oglosic decyzje w sprawie zajerestrowania nowego gracza?

15

0

U mnie tez nie widac

0

Pociagnal go ten to wyczul i padl. Paradoksalnie Roma moze miec wieksze pretensje bo przy stanie 1-1 nie gwizdnal co moglo zadecydowac o zw. ;D

2

Nic nie usprawiedliwia naszych ale takiego busa dawno nie widzialem :D

Co do straconego gola powtarzam pilka na polowie Stegen nie ma asekuracji bo kontra idzie a tam 3 sie na Florka rzucilo mial przytulic slupek zeby ten dal prostopadla ? Pilka nozna jest wlasnie w tym el. fantastyczna myslisz ze bedzie podanie a tu yebut z polowy pilka wychodzaca w aut ;D

Eh... Co bede sie rozpisywal manite na Levante zrobimy wroci orgazm wroci pozytywne myslenie :p

9

Ale lament :D noo normalnie powtorka sprzed roku;)
LUDZIE!! Nie placzcie ze mecz zawalony jeszcze 5 przed nami w grupie martwcie sie lepiej o ten jeb.. szpital w druzynie nie mamy juz lawki drze na sama mysl co bedzie jesli Leo cos zlapie wtedy to dopiero mamy przesrane do grudnia

2

Gdybyscie troche logicznie rozumowali wiedzielibyscie ze jak akcja idzie na wysokosci polowy boiska i bramkarz stoi na 10-15m zeby ew. zgarnac prostopadla pilke (zauwazcie ze nie mial asekuracji z boku) to nie pieprzylibyscie ze akurat TEN gol to wina bramkarza.

2

Ale ten Salah ma turbo w nogach jeb..ny szybszy od Alby jest

0

O co chodzi z Mou??

0

W google wpisz moze jest jakis blok na ruskie serwery?:D

1

No to ruszamy kolejny raz ( dla mnie 13 jako kibica) ;)

Dla tych co maja problem z transmisja http://soccer365.ru kliknijcie na mecz jest mnostwo sopcastow i bezposrednich transmisji w zajebistej jakosci tylko w pelnej wersji odpalcie.

Milego wieczoru wszystkim cules zycze !;)

1

Nigdy nie pytaj sie na kogo stawiac innych ;)
Valencia moze sie poslizgnac Zenit jest dziwna druzyna moga wygrac i przegrac z wszystkimi

17

Barca - Atletico
4 reki w 90 minut - brak karnego
Real - nie ma nic jest karny

Bol tylka ? Nie. Jestem po prostu zazenowanu ze te perfidne skurw... nazywani sedziami robia co im sie podoba wszyscy widza wszyscy narzekaja a i tak nic sie nie zmienia

2

To co Ramos zrobil mnie po prostu rozwalilo :D serio zastanawialem.sie po komentarzach warto zobaczyc czy nie bo duzo juz takich nurow bylo ale ten jeden byl szczegolny xDD

realu Madryt gratuluje wam kapitana ;)))

1

No wlasnie nie grzmi ja sam mam ochote cie grzmotnac za "Borze"

37

Dlatego uwielbiam Rayo :D maja gdzies czy straca 1 czy 10 otwieraja sie szerzej niz nogi Britney Spears :D

2

"Kiedy Cristiano podpisał umowę z União, pięć miesięcy temu, drużyna znajdowała się w strefie spadkowej drugiej ligi. Jednak z pomocą zawodnika Królewskich udało się rzutem na taśmę wywalczyć awans do pierwszej ligi."

Wyjasni ktos zorientowany jak to sie stalo ze ze strefy spadkowej w koncowce sezonu im sie to udalo ?

5

Ogolnie to nie ogladam eleven ale ludzie ile wy narzekacie? NC dala dupy cieszcie sie ze wogole jakakolwiek transmisja jest po polsku.

Eh... Kiedys nie bylo tak latwo zlapac transmisji wlaczalismy radio online i sluchaliy relacji na zywo pamieta ktos ?;))))

1

3 kolejka a my juz San Mames i Calderon mamy zaliczone :)))

1

Ruski komentator :
Wydaje mi sie ze to byla noga a nie reka :DDDDD

0

Autobus otwarty Vamos!!!!!!

0

A nie mowilem ???

1

Niech kombinuja tak dalej raz nas skontruja i mamy przej....

1

Hahahaha widzieliscie spiaca mine Adriano?:D

0

Tylko Iniesta mogl to zobaczyc :)

0

Sporo widzialem na tej stronie ale twoj login mnie zmiazdzyl :D

1

Materace zawsze wychodza z podwojnym kryciem Messiego i malo co ma do powiedzenia mecz sie jeszcze nie zaczal i juz lament !!!

0

Ciekawy eksperyment z Leo na lawie. ;))

10

Co 2 komentarz "ale macie bol tylka" o_O
Ludzie co z wami ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?