samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dzieciarnia spi to mozna w koncu pogadac...
O ile w zeszlym sezonie mozna bylo rozumiec ten lament i gownoburze po meczach o tyle w tym roku zamiast troche ponarzekac podyskutowac o bledach dooobra lekko sie wk.. nawet widze tylko jedno : Wygrywamy : zle bo malo bramek
Remis : patalachy zapomnieli jak grac
Porazka : Ter Stegen ch.. Pique slrzedawczyk Messi katastrofa..
Nie wiem moze mi odbilo moze zauwazam tylko komentarze tych co dopiero co zostali "kibicami" ale to co sie dzieje z pewna czescia uzytkownikow jest gorsze od fioletowej... Narzekacie na wszystko wszystkich juz podarowaliscie lige i LM Realowi nie mamy zadnych szans. Brawo cudowna postawa jak na koniec wrzesnia ;)
Zdobylismy tryplet!!!Nam nie wolno przegrywac!!! Ogarnijcie sie co poniektorzy zalosnie to wyglada. Ciekawe ilu z was by tu bylo gdyby bylo wczesniej od 2005go ;)
1
Stracilem nadzieje na wszystko w chwili kiedy zobaczylem Munira i nie pomyilem sie...dooobra spieprzylismy 80 minut jest 81 i wynik 3-1 ten patalach dostaje patelnie i..przewraca sie!! Minute pozniej lykamy 4 gola i bye bye.
Modlmy sie o Arde tyle na ten temat. Brawo Celta !!
2
ViscaBarca123 otworz se drugie konto bo polecenia ci sie juz nie mieszcza ;p
A tak na serio to dlaczego jeszcze nie ma cie w administracji? Kiedy wejde to jakies ciekawostki wrzucasz i statystyki przerozne przydalbys sie ze swoimi zdolnosciami poszukiwacza do dodawania dobrych artykulow :)
1
Wczoraj napisalem ze potrzebujemy bestii w srodku pola no i mamy :DD DZIEKI!
14
Jak na zdjeciu tak i na murawie
http://cs622923.vk.me/v622923815/1818/3m-kbgTZhqk.jpg
2
Moze to sa Marokanscy uchodzcy z UK? :D
2
Nie wiedzialem ze az tak bardzo bede tesknil za Xavim ;( Potrzebna nam bestia dla Iniesty i Busiego i trzrba wprowadzac Sampera bo zejscie z boiska jest jak pchniecie domino : wszystko sie wali i srodek znika jak Harry Potter pod swoja peleryna ;p
0
Szczegolnie w powietrzu :D
6
A dzieki komu do tego polfinalu doszlismy?
Edit. Jak juz pisze Leo to zawsze mi sie final kojarzy:pp
No ale do rzeczy : gdybu nie on to wogole moglismy myslec o LM w 2012?
4
Ciekawostka : Leo tylko raz zostal wybrany sportowcem roku w Argentynie (2011)
Niektorym to pomniki juz stawiaja :D Malo wazna nagroda ale zastanawia mnie jak to jest ze w swoim kraju jest tak traktowany...
12
Kocham tego goscia :DD
2
Akurat mnie to wcale nie dziwi... Siedzi i grzeje dupe na lawie jak ma niby sie rozwinac?)
4
To byl 1 mecz Sandro w ktorym slabo zagral nie przypominam sobie kiedy ostatnio DOSTAL szanse z lawki wszedl i mizernie sobie poradzil. Co wy Ronaldinho chcieliscie? Koles nie gra wogole ma zajebiste serce do gry ale jak czlowiek nie gra to nie moze wejsc i dryblowac na prawo i lewo. Macie racje dawno powinien byl odejsc bo u nas nigdy nie bedzie regularnym zmiennikiem MSN jak dla mnie jest to najbardziek niedoceniony pilkarz z lawki ktory juz 2 rok z rzedu nie moze sie przebic.
A co do Munira...akurat w jego przypadku jestem 100% za zeby szybciutko opuscil klub radzi sobie gorzej niz Bojan i Tello. Barca po prostu nie jest klubem dla niego
5
Alez to bedzie tragedia jak do francuskiej wejdziemy...koniec Gran Derbi koniec Leo vs CR wogole sobie nie wyobrazam cieszyc sie z mistrzostwa Francji ;/
0
Mowisz w realu?:)).
8
Nikt nie wspomina o najpiekniejszym momencie meczu czyli celebracji z koszulka Rafinhi :)) jestem dumny ze kibicuje druzynie w ktorej jest taka przyjazn. W nocy po Anoeta naszych graczy chyba wigilijny duch odwiedzil :DDD
4
Mimo tego karnego to Leo 2 bramy + asysta otwierajaca wynik nie licze juz tych prostopadlych ktore spieprzyli nasi geniusze.
3 pkt. mamy Iniesta i Luis odpoczna swietny powrot Daniego.
Komplet pkt. jako JEDYNI w LFP. Biorac pod uwage miliard kontuzji i to ze rotujac skladem radzimy sobie dobrze to zamiast lamentowac moze po prostu sie cieszmy?
2
Tu potrzebny jest Suarez i Iniesta spokojnie ludzie popatrzcie jakim my skladem gramy jeden gol i worek sie otworzy a nawet jesli 1-0 sie skonczy to i tak swietnie nam jest potrzebny swiezy sklad na Celte to bedzie nasz kolejny ciezki wyjazd!!
Nie panikowac Vamos Barca!
1
Poczekaj jeszcze troche przyjdzie dzien w ktorym przypomnisz sobie jak to zajebiscie bylo w lawce :D
1
Paradoks polega na tym ze jako nastolatkowie pragniemy byc dorosli kiedy wkraczamy w doroslosc marzymy o dziecinstwie ;)
0
Ja przelaczam mecze i nie umiem znalezc tego czegos :p o odswiezaniu strony juz nie mowie bo to standard.
Fajnie by bylo sie pouczyc znowu niestety juz mam to za soba :p
2
Pelle juz hattricka powinen miec :)
5
I wez tu czlowieku jeszcze 3 h wytrzymaj... Ostatnie godziny przed meczem sa jak scisk w tylku kiedy chcesz do kibla a jestes w samochodzie i do do domu uhuhuuu kawal drogi :D
0
Pomyliles mecxe :D Southampton gra z MU
1
Pele i Mu przegrywa :D
2
Najwieksza wygrana Barcy w historii :10:1 w lidze z Gimnastic Tarragona w 1949 roku :D
66 lat minelo moze by tak pobic te liczbe ;p
2
Wedlug The Times latem PSG wylozy 150M za CR'a i podwyzszy mu zarobek do 20M za sezon.
Wiarygodne zrodlo?
1
Brawo Hailo :))) sciagnal wszystkich na siebie i dal setke :)
1
Dlaczego tylko Hiszpanskich? Dzisiaj Costa pare dni temu okazalo sie ze na plecach czlowieka moga rece wyrastac 3 karne dla Sevilli ( tutaj nie wiem czy wszystkie prawidlowe) no moge dac mnostwo przykladow ogolnie im wiecej zyjemy tym wieksze skurw...stwo wsrod arbitrow ;)
5
Akurat nie mialem na mysli tego ze nam punkty podaruja :) Przyklad : wygrywamy 3-0 z czego jedna lub dwie to spalony albo karny. I tak jeszcze pare bledow ze slabiakami w meczach w ktorych mamy "pewna" wygrana. Czy potem ktokolwiek moze im zarzucac przychylnosc wobec Realu? Kontrargumentem bedzie wlasnie wymieniona przeze mnie przykladowa sytuacja i odpowiedz ze kazdy sie moze pomylic bedzie musiala nam wystarczyc :)