1

Sledze kilka stron w tym oczywiscie rm.pl i zauwazyliscie goscia o nicku BAJECZKA? :D
Udajac kibica bialych caly czas trolluje fioletowa w jaki artykul nie klikniesz znajdziesz jego wypowiedzi :D

0

Zasada numer 1
Nigdy nie stawiaj na repry :)
2
Jak juz postawisz nie stawiaj bezposrednich pewniakow

1

No i wlasnie o to chodzi ze on musi sie rozwinac do bycia liderem. Messi przejal paleczke po R10 teraz Ney musi to zrobic.
Wiesz na poczatku jego kariery w FCB nie przepadalem za gwiazdorzeniem np autografy na rozgrzewkach i w kazdy weekend zdjecia z jego szalenstw w klubach.
Musisz przyznac mi racje co do tego ze spokornial ten Neymar ktory do nas przybyl i dzisiejszy otawrcie przyznaje ze nie ma dzans na ZP no i ma w sobie to co CR nigdy chyba nie mial >>wspiera kolegow z druzyny :)
Porownywanie CRa do niego wydaje mi sie troche absurdalne tak naprawde dopiero zaczyna sie chwila prawdy Neya a za kilka sezonow mozna juz dyskutowac jakim byl pilkarzem :)

1

Zdexydowanie bardziej ceni wlasne osiagniecia? Sorry ale glupszego postu nie widzialem :))) Problemem Neya jest tylko to ze nie gra z Luisem jesli na boisku jest Leo to on zawsze szuka podania do naszego cracka a jesli mowisz ze ogladales ostatni mecz to dziwi mnie ze zapamietales tylko dryblingi bo akurat z Sevilla zagral bardzo dobrze wg mnie. 23 lata i musi wziac na siebie gre pomocy ktora nie istnieje fajnie by bylo gdyby niektorzy uzyli mozgu i wczuli sie w jego sytuacje :)

6

Nolito bedzie naszym drugim Larssonem zapamietajcie moje slowa :)

2

Fajny trener dzisiaj pojawila sie masa wypowiedzi wszystkie zajebiste :D
Bede sledzil tego pana :D

0

Mozna by zaczac jakas zabawe na La Rambla zeby bylo jeszcze ciekawiej :)
Niedawno bawilismy sie w pojedynki ( x vs y) pamietacie? ;)))
Moze cos w rodzaju quizow zwiazanych z pilka? Odpowiadajacy na pytanie rzuca swoje itd :)

0

A no widzisz wylecial mi 2010 ;))))
Ale juz CN 16 lat nie goscil finalistow jest jakis podzial konkretny na kraje i stadiony?

0

Czytalem ten wywiad caly czas padaly pytania o to dlaczego nie mowi ze CR jest najlepszy a on powiedzial xe jeszcze jedno takie pytanie to bedzie mowil tak zeby zamknac im mordy :D

0

Z innej beczki
Dlaczego finaly LM zawsze sa rozgrywane w Paryzach Berlinach I Mediolanach a u nas nie? Nie chce mi sie patrzec w google ale czy kiedykolwiek odbyl sie final na CN albo SB ew. na innych Hiszpanskich stadioniach?

0

Mysle ze nie :)
Sa w fatalnej dyspozycji przeciwnik bedzie gral tak jakby to byla walka na zycie i smierc wiec jesli cos by im nie wyszlo z ta 5 bramkowa roznica to bylaby kompromitacja na lata :)
I niech nikt nie mowi ze to niemozliwe ostatnio L'pool gral z jakimis 3 ligowcami oddali chyba z 40 strzalow a i tak wygrali dopiero w karnych. To jest futbol i wszystlo jest mozliwe :)

2

Pomysl zajebisty jak jeszcze zrobia mecz BPL vd LL na ktory czekam od 3 lat to byloby fantastycznie
Komu bym kibicowal? To chyba jasne :))))

0

Oj tam :).
Nie zwracaj uwagi :D

1

Od dwoch dni nie moge zrozumiec o co chodzi z tym zdjeciem i jaki film powstaje ;/

0

Mysl jak facet 2 (scenariusz podobny ale polecam tez jedynke ;D )
The wedding ringer 2015 jak dla mnie komedia roku zaraz za tedem :)))

0

(my sobie wybierzemy który, bo na razie to nie ma co oglądać...)
- No i tradycyjnie stawiacie nam kastę Lecha Pilsa

Lech Poznań przyjmujecie wyzwanie ?

#WyzwanieSucharów

:D

1

Lecimy do przeszlosci :))



I odpowiedzcie na pytanie w filmiku :p

1

Kolega ma naprawde zlote mysli :)
Klimach fan Polecają 26
19 maja 2015, 15:36
Proszę was Valdes był jest i będzie tylko solidnym bramkarzem,nigdy nie ceniłem jego umiejetnosci bo ich nie mial.

1



A ja nigdy nie zapomne tego )

1

Pewnie niezbyt przepada za cieszynkami tatusia przed lustrem :D

0

Kolejnosc nie ma znaczenia przy postawieniu na Barce i Bayern po 1.5 i na bialych 1000 zwyciestwo ktorejkolwiek z tych druzyn daje mi plusa :)
Noo niestety bezsennosc to najgorsza choroba :)

1

Popatrzylem na obecny kurs na zwyciezce LM

Barca 4

Bayern 4.30

Real 5.50

Chelsea 11

Mysle sobie zeby postawic po 1.5 tysiaca na na pierwsza trojke. Jak myslicie warto zaryzykowac? Ja oprocz Barcy Bayernu i bialych to nie widze nikogo innego ktp moglby wygrac w tym roku a stawka jest kuszaca

21

Czytajac komentarze o kolejnym fatalnym meczu grzmota wlaczylem skrot i....

I po raz kolejny juz w swoim zyciu uswiadomilem sobie jak ja kocham tego kurdupla naszego xD Nie wiem kto znalazl naszego Leosia i sprowadzil do nas ale warto by bylo temu czlowiekowi pomnik postawic :p Bylem chyba 1 osoba ktora krytykowala tych ktorzy mowili ze bedzie lepszy od R10 :))) Najlepsze jest to ze Neymar ktory lubil gwiazdorzyc rozdawal autografy na rozgrzewkach itd czy taki swirus Luis u boku naszego geniusza baaardzo sie zmienili.

I to co mnie najbardziej cieszy : zawsze mowi ze ma gdzies indywidualne nagrody i nie przyjmujac np mvp meczu czy turnieju na CA doskonale pokazal ze to nie tylko slowa.

Jesli po tych slowach mam byc nazwany psychicznym fanem Messiego to tak przyznaje jestem psychicznym fanem CALEJ Barcelony i naszego cracka ))) pozdrawiam kibicow realu madryt :D

1

Czytalem artykul ostatnio o tym co wyprawia i tak przepadl dzieki swojemu ego :) jesli w tak mlodym wieku zaczynasz myslec ze jestes super zajebisty i nietykalny to rzucony na gleboka wode sobie nie poradzisz

0

Witam :) bylem odciety od rzeczywistosci moze ktos strescic jak zagral real i Grzmot w derbach?

2

A wielki fenomenalny norweski krol pilki noznej i przyszly zdobywca wszystkich Zlotych Pilek dekady Odegaard przepadl niczym Pedro na boisku :p

1

Jesli mieszkasz w rosji to moge ci poradzic dobre pakiety ;D

0

Nie mam pojecia co ci poradzic zebys sie lepiej poczul

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?