3

Moja mama prawdopodobnie siedzi teraz przed telewizorem, ogląda tę konferencję i absolutnie nie rozumie, o czym mówię. Na pewno jest jednak bardzo dumna. Ja jestem zwykłym gościem. "The Normal One" - oznajmił, wywołując na sali salwę śmiechu

Mam nadzieje ze da rade ;)))

0

Komentarz usunięty

1





2:40 to byl prawdziwy mecz?:D

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

If you know what i mean :p

0

Komentarz usunięty

0

Nie przygladalem sie uwaznie tej sytuacji dzisiaj jak zauwazylem mine chlopca kiedy Ney go zabiera to banan na twarzy automatycznie mi sie zrobil ;)

0

Bayern w koncu przegrac musi nie ryzykowalbym na twoim miejscu ;)

0

Komentarz usunięty

0

I nikt sie nie dowie czy ten smiech to wscieklosc czy radosc :D

4

W przerwach reprezentacyjnych mam jakas dziwna sentymentalna fale :D



7:40 najpiekniejszy moment jaki chyba widzialem w futbolu ;)

0

Mi najbardziej zaimponowal Raul-Ronaldo z koncowki filmiku.. Zajebiscie ich rozklepali nawet przeciwnicy klaskali ze zdumienia

0

Pytanie kto by nie chcial ;)

0

Ktora wam sie najbardziej podoba?

0

Poddaje sie... Za duzo was ;p
Wkrotce sie spotkamy :DD

0

Czepiasz sie oj czepiasz :D
Zobaczylem cytat wpisalem czy to po polsku czy angielsku wychodzi masa takich cytujacych to nie musi znaczyc ze wierze we wszystko co przeczytam ;)

0

Poszperam jeszcze czasu jest w ch.. akurat :)

0

Na Twittera tez odpowiedz ;p

1

Piłkarz postanowił skomentować także przenosiny do FC Barcelony : ,,FC Barcelona to tylko mała część historii Realu Madryt''. Tym samym pojawiło się wiele spekulacji o transferze Niemca do Realu, o którym pisze cały świat.

Pokaz mi artykul ze to fejk a ja oficjalnie cie przeprosze

0


,,Barcelona jest niczym innym jak tylko kawałkiem historii Realu Madryt''~Marco Reus

Naprawde go chcecie?

Zajrzalem na fioletowa bo juz wszystkie artykuly przejrzalem ;) Co 2-3 komentarz "skazac oszusta" " niech go zamkna" ;)))

Wczoraj po kontuzji Benzemy specjalnie sledzilem nasze forum i nie zauwazylem tyle trucizny w stosunku do bialasow. Co sie dzieje z tymi ludzmi to juz graniczy z choroba psychiczna ;p

0

Oj tam... Po %ach helmy i kasko niczym sie nie roznia ;p

1

Leo po golu na 0-2 :D
https://instagram.com/p/8lHpX-PM4M/

0

W 54 minucie bylo 0-0 napisalem ze z calego serca zycze im porazki i wykrakalem :D Tyle znaczy cala Argentyna bez Leo sklad 35 razy drozszy z najlepszym strzelcem BPL w skladzie wynik 0-2 ;)))

5

Argentyna z Aguero Masche Pastore Correa i Tevezem nie moze strzelic gola Ekwadorowi :D z calego serca zycze im porazki w tym i kazdym meczu bez Leo

A Chile rozklepalo Brazylie i 1-0 :)))

1

Messi jak Robocop xDDD ale mina hhahaha :))
https://instagram.com/p/8lHpX-PM4M/

0

Alez nam sie media rozwinely ;) Teraz juz zatrudnia sie jadnowidzow ktorzy wiedza co czuja ludzie o_O. Moze beda wiedzieli ile razy dziennie Leo puka Antonelle ?:D

5

Moze kask strazacki ?:D

5

Qatar - Chiny 1-0
Strzelcem gola Xavi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?