samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Moja mama prawdopodobnie siedzi teraz przed telewizorem, ogląda tę konferencję i absolutnie nie rozumie, o czym mówię. Na pewno jest jednak bardzo dumna. Ja jestem zwykłym gościem. "The Normal One" - oznajmił, wywołując na sali salwę śmiechu
Mam nadzieje ze da rade ;)))
0
Komentarz usunięty
1
2:40 to byl prawdziwy mecz?:D
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
If you know what i mean :p
0
Komentarz usunięty
0
Nie przygladalem sie uwaznie tej sytuacji dzisiaj jak zauwazylem mine chlopca kiedy Ney go zabiera to banan na twarzy automatycznie mi sie zrobil ;)
0
Bayern w koncu przegrac musi nie ryzykowalbym na twoim miejscu ;)
0
Komentarz usunięty
0
I nikt sie nie dowie czy ten smiech to wscieklosc czy radosc :D
4
W przerwach reprezentacyjnych mam jakas dziwna sentymentalna fale :D
7:40 najpiekniejszy moment jaki chyba widzialem w futbolu ;)
0
Mi najbardziej zaimponowal Raul-Ronaldo z koncowki filmiku.. Zajebiscie ich rozklepali nawet przeciwnicy klaskali ze zdumienia
0
Pytanie kto by nie chcial ;)
0
Ktora wam sie najbardziej podoba?
0
Poddaje sie... Za duzo was ;p
Wkrotce sie spotkamy :DD
0
Czepiasz sie oj czepiasz :D
Zobaczylem cytat wpisalem czy to po polsku czy angielsku wychodzi masa takich cytujacych to nie musi znaczyc ze wierze we wszystko co przeczytam ;)
0
Poszperam jeszcze czasu jest w ch.. akurat :)
0
Na Twittera tez odpowiedz ;p
0
https://m.facebook.com/bartek.koza.771/posts/1490511101220860
https://mobile.twitter.com/socialrmadrid/status/399521925556633602
No z d... by chyba tego nie wzieli no nie?
1
Piłkarz postanowił skomentować także przenosiny do FC Barcelony : ,,FC Barcelona to tylko mała część historii Realu Madryt''. Tym samym pojawiło się wiele spekulacji o transferze Niemca do Realu, o którym pisze cały świat.
Pokaz mi artykul ze to fejk a ja oficjalnie cie przeprosze
0
,,Barcelona jest niczym innym jak tylko kawałkiem historii Realu Madryt''~Marco Reus
Naprawde go chcecie?
Zajrzalem na fioletowa bo juz wszystkie artykuly przejrzalem ;) Co 2-3 komentarz "skazac oszusta" " niech go zamkna" ;)))
Wczoraj po kontuzji Benzemy specjalnie sledzilem nasze forum i nie zauwazylem tyle trucizny w stosunku do bialasow. Co sie dzieje z tymi ludzmi to juz graniczy z choroba psychiczna ;p
0
Oj tam... Po %ach helmy i kasko niczym sie nie roznia ;p
1
Leo po golu na 0-2 :D
https://instagram.com/p/8lHpX-PM4M/
0
W 54 minucie bylo 0-0 napisalem ze z calego serca zycze im porazki i wykrakalem :D Tyle znaczy cala Argentyna bez Leo sklad 35 razy drozszy z najlepszym strzelcem BPL w skladzie wynik 0-2 ;)))
5
Argentyna z Aguero Masche Pastore Correa i Tevezem nie moze strzelic gola Ekwadorowi :D z calego serca zycze im porazki w tym i kazdym meczu bez Leo
A Chile rozklepalo Brazylie i 1-0 :)))
1
Messi jak Robocop xDDD ale mina hhahaha :))
https://instagram.com/p/8lHpX-PM4M/
0
Alez nam sie media rozwinely ;) Teraz juz zatrudnia sie jadnowidzow ktorzy wiedza co czuja ludzie o_O. Moze beda wiedzieli ile razy dziennie Leo puka Antonelle ?:D
5
Moze kask strazacki ?:D
5
Qatar - Chiny 1-0
Strzelcem gola Xavi