samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piotr1985, lec do kina film kozacki :)
0
Nie podoba mi sie twoj avatar :p
1
Juz na samym wstepie warto zadac sobie pytanie : a kto to jest wolowski?
13
- Uważam, że Sepp Blatter nie powinien ustępować z funkcji prezydenta FIFA. To dlatego, że za jego rządów w wielu miejscach na świecie rozwinęła się piłka nożna. I jeśli rzekomo potrzebne do tego były łapówki, to dobrze. To podatek, który piłka nożna musiała zapłacić - wypalił Ecclestone.
Na dzisiaj tyle ;)
2
Oprocz zwyciestwa naszych mam nadziehe na powtorke takiego artykulu :D
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=mecze&id=483&akcja=&id_pilkarz=
2
Zgadzam sie co do szacunku a jesli juz tak bardziej powaznie to nie moze byc tak ze robisz zawsze to co ona chce :)
Z wlasnego "stazu" moge nawet dodac taka dosyc smieszna ceche ktora zawsze zauwazam u kobiet : jesli naprawde kocha to im wiecej ja olewasz tym bardziej za toba lata :p
0
Headhunters ;) jesli nie ogladales polecam zupelnie o nim zapomnialem
3
Haha :D No wiesz jakby ci to powiedziec hmmm... Nie za daleko dla ciebie?:p
0
Piotrze od 2 dni nie mozemy sie zdecydowac takze obejrze go w nocy i dam znac warto czy nie :p
0
Dziewczynie zachcialo sie do klubu jutro pojsc... Odmowilem rzecz jasna (u mnie mecz zaczyna sie o 21). I wez tu czlowieku wytlumacz teraz ze milosc do futbolu jest czyms wiekszym i innym tak zeby to zrozumiala :D
Przesrane jest wspolczesne zycie kibica : Albo musisz znalezc babe-kibica albo wogole z nikim sie nie wiazac zeby ci co weekend tak lba nie walkowaly ^~^
0
U mnie tez sporo muslimow zyje...
Modla sie mowia o allahu jak o zbawcy a chleja i cpaja gorzej od ruskich :D
3
Dlaczego uwielbiam mecze z Rayo?
Bo nie ma autobusu :))
Wola dostac 5 w plecy ale rzucic sie i walczyc o gola niz budowac mur berlinski zabijajac estetyke futbolu i liczac na szczescie.
Krotko mowiac... Nie moge sie juz kur..a doczekac! Z tesknoty za Barca obejrzalem polowe filmwebu :DD
A jak Leos wroci to schleje sie na smierc na Gran Derbi :D
Pokazmy tym kur.om z Fify ze sie nie damy :)
Vamos!!!
0
W Rosji :))))))))))))))))))
0
Zejdz troche nizej w mojej wypowiedzi masz mnostwo swietnych :))))
4
Jak to po co? 3M na RvP 7 dla Bartka :D
2
http://sports-memes.com/wp-content/uploads/2013/03/535839_513052795420307_1657712929_n.jpg-599%C3%97404-300x203.png
0
Pamietacie co tu sie dzialo rok temu? biali w formie Grzmot nakur..ial staty a u nas czekanie na GD ktore mialo byc prawdziwym testem... HD przesiadywali u nas czesciej niz Norek u Krawczykow :)
A teraz?
10 miesiecy cisza,spokoj,cwierkanie ptaszkow xD
2
Obiecuje ze obejrze za Ciebie :D
4
Bo nie jest 1 bramkarzem Borussi?
8
real jutro bez Sergio Ramosa, Pepego, Daniego Carvajala, Álvaro Arbeloi, Jamesa, Luki Modricia oraz Karima Benzemy.
Postawilem 10 na zwyciestwo Levante +total over >2,5 przy kursie 54 xDD
2
Do tych co mowia ze ekipa Arg musi sobie poradzic : ogladaliscie 2 ostatnie mecze? :D
2
Spoko zaraz Pep go zahaczy i od razu dostanie powolanie ;)
0
Jako ze mamy weekend a do meczu sporo czasu mam nieprawdopodobny dylemat z wyborem paru filmow :( Podaje swoje ulubione i licze na cos podobnego ;)
Wyspa Tajemnic, Time, Incepcja, Oldboy, Bracia, Labirynt, Zodiak,Lincoln dla adwokata,Plan gry, The Jacket, Wojownik, Southpaw (genialny), The Equalizer, Pamiec Absolutna, Atlas Chmur (kto nie ogladal niech szybciutko wlacza :P), Mysl jak facet 1,2
Polowanie na druzbow, Kingsman,Klucz do wiecznosci, Kod niesmiertelnosci :))))
0
Nieco nizej umiescilem link i pytanie o co chodzi z tym hamburgerem przy nazwisku Luisa dlaczego widac tylko link i nie moge go edytowac ? o_O
0
https://m.facebook.com/neymarjr/photos/a.353565318012491.71553.148456285190063/956775701024780/?type=3
0
http://memypilkarskie.pl/upload/20140917102135uid3.jpg
1
Lecimy dalej z Leosiem :p
Ray Hudson:
0
To byl rap...
10
Patrze jak media i poszczegolni pilkarze zegnaja Raula nazywaja legenda wzorem do nasladowania itd.
Zastanawiam sie jak to bedzie z Ronaldo co o nim beda gadac ?:p "Pieknie plywales przyjacielu"?
1
Hahaha jak 2 krople wody xD
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/12118609_975647082501215_5858735904732884404_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=9efe4f3e1b435ec3e6f6fa83fc83df5e&oe=56C38DCE