0

Piotr1985, lec do kina film kozacki :)

0

Nie podoba mi sie twoj avatar :p

1

Juz na samym wstepie warto zadac sobie pytanie : a kto to jest wolowski?

13

- Uważam, że Sepp Blatter nie powinien ustępować z funkcji prezydenta FIFA. To dlatego, że za jego rządów w wielu miejscach na świecie rozwinęła się piłka nożna. I jeśli rzekomo potrzebne do tego były łapówki, to dobrze. To podatek, który piłka nożna musiała zapłacić - wypalił Ecclestone.

Na dzisiaj tyle ;)

2

Oprocz zwyciestwa naszych mam nadziehe na powtorke takiego artykulu :D
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=mecze&id=483&akcja=&id_pilkarz=

2

Zgadzam sie co do szacunku a jesli juz tak bardziej powaznie to nie moze byc tak ze robisz zawsze to co ona chce :)
Z wlasnego "stazu" moge nawet dodac taka dosyc smieszna ceche ktora zawsze zauwazam u kobiet : jesli naprawde kocha to im wiecej ja olewasz tym bardziej za toba lata :p

0

Headhunters ;) jesli nie ogladales polecam zupelnie o nim zapomnialem

3

Haha :D No wiesz jakby ci to powiedziec hmmm... Nie za daleko dla ciebie?:p

0

Piotrze od 2 dni nie mozemy sie zdecydowac takze obejrze go w nocy i dam znac warto czy nie :p

0

Dziewczynie zachcialo sie do klubu jutro pojsc... Odmowilem rzecz jasna (u mnie mecz zaczyna sie o 21). I wez tu czlowieku wytlumacz teraz ze milosc do futbolu jest czyms wiekszym i innym tak zeby to zrozumiala :D

Przesrane jest wspolczesne zycie kibica : Albo musisz znalezc babe-kibica albo wogole z nikim sie nie wiazac zeby ci co weekend tak lba nie walkowaly ^~^

0

U mnie tez sporo muslimow zyje...
Modla sie mowia o allahu jak o zbawcy a chleja i cpaja gorzej od ruskich :D

3

Dlaczego uwielbiam mecze z Rayo?
Bo nie ma autobusu :))
Wola dostac 5 w plecy ale rzucic sie i walczyc o gola niz budowac mur berlinski zabijajac estetyke futbolu i liczac na szczescie.
Krotko mowiac... Nie moge sie juz kur..a doczekac! Z tesknoty za Barca obejrzalem polowe filmwebu :DD
A jak Leos wroci to schleje sie na smierc na Gran Derbi :D
Pokazmy tym kur.om z Fify ze sie nie damy :)
Vamos!!!

0

W Rosji :))))))))))))))))))

0

Zejdz troche nizej w mojej wypowiedzi masz mnostwo swietnych :))))

4

Jak to po co? 3M na RvP 7 dla Bartka :D

0

Pamietacie co tu sie dzialo rok temu? biali w formie Grzmot nakur..ial staty a u nas czekanie na GD ktore mialo byc prawdziwym testem... HD przesiadywali u nas czesciej niz Norek u Krawczykow :)
A teraz?
10 miesiecy cisza,spokoj,cwierkanie ptaszkow xD

2

Obiecuje ze obejrze za Ciebie :D

4

Bo nie jest 1 bramkarzem Borussi?

8

real jutro bez Sergio Ramosa, Pepego, Daniego Carvajala, Álvaro Arbeloi, Jamesa, Luki Modricia oraz Karima Benzemy.
Postawilem 10 na zwyciestwo Levante +total over >2,5 przy kursie 54 xDD

2

Do tych co mowia ze ekipa Arg musi sobie poradzic : ogladaliscie 2 ostatnie mecze? :D

2

Spoko zaraz Pep go zahaczy i od razu dostanie powolanie ;)

0

Jako ze mamy weekend a do meczu sporo czasu mam nieprawdopodobny dylemat z wyborem paru filmow :( Podaje swoje ulubione i licze na cos podobnego ;)
Wyspa Tajemnic, Time, Incepcja, Oldboy, Bracia, Labirynt, Zodiak,Lincoln dla adwokata,Plan gry, The Jacket, Wojownik, Southpaw (genialny), The Equalizer, Pamiec Absolutna, Atlas Chmur (kto nie ogladal niech szybciutko wlacza :P), Mysl jak facet 1,2
Polowanie na druzbow, Kingsman,Klucz do wiecznosci, Kod niesmiertelnosci :))))

0

Nieco nizej umiescilem link i pytanie o co chodzi z tym hamburgerem przy nazwisku Luisa dlaczego widac tylko link i nie moge go edytowac ? o_O

1

Lecimy dalej z Leosiem :p
Ray Hudson:

0

To byl rap...

10

Patrze jak media i poszczegolni pilkarze zegnaja Raula nazywaja legenda wzorem do nasladowania itd.
Zastanawiam sie jak to bedzie z Ronaldo co o nim beda gadac ?:p "Pieknie plywales przyjacielu"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?