1

1

Dla swietego spokoju olalem mecz w 30 i wcale tego nie zaluje ;)
Powiem wiecej zaluje ze nie przegralismy tego spotkania ci "wielcy mlodzi" geniusze ktorzy doslownie dwa sezony temu rozp... system w 2 lidze na dzien dzisiejszy nie moga sobie poradzic z ludzmi ktorzy graja ....po pracy :)))
To nie Lucho zawinil La Masia jes w fatalnej dyspozycji sepp sratter pewnie sie masturbowal jak to ogladal.
I nie panikujcie wiem futbol to pokora ale na CN Ney z Luisem ich zniszcza :P
A Lucho powinien teraz ostro dac im w dupe za to co dzisiaj ogladali(scie) ;))

2

Jesli to pociagna pilkarze Villa to pewnie feta na miescie dzisiaj i dzien wolny od pracy ;D
Heh cale miasto zyje tym spotkaniem a w Barcelonie przychodza kanapki wp...rdalac i krzyczec gol bo im sie juz znudzilo to wygrywanie Barcy :)))

1

Szczerze mialbym to gdzies smiesznie by bylo po prostu dostac od ludzi ktorzy na codzien sa zwyklymi ludzmi ;P Na CN chyba by sie zesrali z emocji :P

0

Ale pocisk bedzie jesli to przegramy :DDD

1

Chyba jednak odpuszcze sobie ten mecz :P
W komentarzach jakos ciekawiej ;D

0

Lepiej zebys znowu wylaczyl :D

0

To specjalna antena przyciagajaca pilke :D
Zobaczysz dzisiaj Dougi albo asyste walnie albo gola :P

1

Ciekawia mnie 4 rzeczy dzisiaj ;D
1 Jakie sa profesje naszych przeciwnikow tj gdzie pracuja jak w pilke nie graja ;)
2 Czy dzisiaj wyszli do roboty
3 Ile sil maja w nogach bo jestem pewien ze beda gryzc trawe ;)
4 Arsenal...

0

2

http://soccer365.ru/live/match-vilyanovense-barselona-smotret-onlayn/

Wejdz 10 minut przed meczem pod nazwami druzyn bedziesz mial sopcasty a obok besposrednie linki

9

Douglas Costa dzisiaj w 15 minucie strzelil swojego 15 gola w 15 meczu dla Bayernu ;)
I to jeszcze jakiego gola ;)))

4

Everton 1 - 1 Norwich i 5-4 w karnych
Hull - Leicester 1-1 i 5-4 w karnych
Stoke - The Bus 1-1 i 5-4 w karnych
Sheffield Arsenal 3-0 ;D

Bukmacherzy trzepia hajs :)))

0

Hahaha The Bus :D

4

W sumie to mam deja vu ;P Rok temu tez slabiutko zaczal potem 1 mecz PK i pamietny tytul "Crackitic" potem znowu czarno-bialo a od stycznia wystartowal.
Zobaczymy jak zagra w srode mam przeczucie ze ogladam ten sam film po prostu :D
I wogole dawno temu to powiedzialem numer "4" w naszej druzynie jest objety jakas klatwa grania w kratke Cesc mial super poczatek i gowniana wiosne Ivan ch.. jesien i swietna wiosne o_O
Zobaczymy jak to bedzie kiedy w pomocy bedzie tlok :)

0

Naprawde potraktowales moja wypowiedz serio ?:)

2

a Ibra? :DDD

26

Albie brakuje Messiego jak nasz crack jest na boisku to zawsze sie wlacza i genialnie wspolpracuje z reszta. Nie wiem jak mozesz mowic ze powiniismy go sprzedac serio nawet mnie to troszke rozsmieszylo ;)

4

Ponarzekalismy niesamowicie a teraz warto popatrzec na plusy tego wszystkiego (mozna to nazwac szukaniem czegos na sile :P)
Bez Leo eksplodowala wspolpraca Ney-Suarez. Brazylijczyk wzial na siebie gre druzyny i juz 5 asyst zaladowal po przerwie reprezentacyjnej.
Obrona robi bledy ale w porownaniu z tym co sie dzialo na poczatku sezonu tj farfocle Ter Stegena albo po prostu puszczanie rywala "bo mi sie nie chce za nim biec" tez powoli znikaja. O pomocy bardzo ciezko cos dobrego powiedziec ale jak juz trzeba to popatrzcie co wyprawia Sergio po prostu Mozart na swojej pozycji ;)
Dodajmy jeszcze Roberto o ktorym juz wiele dobrych slow powiedziano Iniesta juz wraca a Leosiowi zostalo juz bardzo niewiele ;)
Moi drodzy w tym roku druzyna w obliczu tego wszystkiego jest bardziej zjednoczona niz rok temu trzymajmy kciuki zeby do stycznia trzymac ten dystans do bialych a potem juz zobaczymy na co stac nasza ekipe :)

0

No...swietuje miszczu :)
Zdolnosci matematyczne masz niesamowite jesli 92 rocznik to dla ciebie wiek gimnazjalny :D
Nie mam zamiaru dostac bana w innym wypadku odpowiedzialbym ci w gorszy sposob.
Nie pozdrawiam i do nie widzenia

2

Moze przesadzam ale jesli to prawda ze obrazil matke sedziego to w pelni rozumiem Szefunia.
Rzeznia na boisku caly czas prowokacje popychanki kopanie od tylu i ch.. wie jeszcze co tam sie dzialo to sa ludzie i nerwy czasami tez nie wytrzymuja.
Dobra 1 gol spalony a reszta meczu? Gdybac mozemy do usranej smierci Eibar nie byl jakims wyjatkowym przeciwnikiem zeby mogli mowic ze im punkty zabralismy.
Z niecierpliwoscia czekam na Lucho ;))

2

Nie zebym cos do ciebie mial ale patrze na twoje wpisy i caly czas probujesz udawac doroslego i bardzo madrego mowiac do innych dzieciaku visca rycerzu itd...
Teraz wylatujesz z tekstem ze to Sreal jest pokrzywdzony w tym sezonie nie rozumiem sensu twoich postow i pobytu na tej stronie jesli tak zle ci z uzytkownikami tej strony idz na inna nie obrazajac innych.

2

Nawet mi sie nie chce odpisywac;) Uwaznie sledz co sie dzieje w lidze kolego.

5

Kiedy?

0

Zastanawiam sie nad sensem tej wypowiedzi :D

3

Nie wiem co spiewali tak glosno kibice na koniec ale nie spodziewam sie niczego dobrego ;))
Eibar dolacza do grona znienawidzonych przeze mnie druzyn za taka rzeznie jaka dzisiaj robili zycze im wszystkiego najgorszego i to nie tylko dlatego ze grali z nami i w kazdy sposob probowali kasowac naszych ale wogole takich pilkarzy nie powinno byc w 1 lidze.
Cale 90 minut drzalem zebysmy kontuzji nie mieli brawo mimo wszystko znowu wygrywamy.

1

O ch.. wam chodzi? Niby tak tragicznie gra Alves? Nasza impotencja w pomocy jest tak silna ze Busi dzisiaj rozgrywa pilki :) Dani przynajmniej szarpie ta prawa strona czego nie mozna powiedziec o Albie. Mecz ogolnie nudny wyglada tak jakbysmy wyszli 6-3-2 ale zaraz padna bramki i hejterzy poleca do nieba z radosci...

0

Mialem dzis czek z 16 spotkaniami naraz (5 pewniakow tenisa reszta football) z ogolnym kursem 2000.
Nie wlazlo mi zwyciestwo Vigo i Red Bull Salzburg TO 3,5 (2:1!!!)
To sie nazywa k.. fart :) Innym razem postawisz 5-6 spotkan to zawsze na jednym wypadniesz postawisz 16 wypadasz na dwoch...

2

0

Jak juz wybuchl temat o Nolito to jeszcze jedno mnie zastanawia.
Wiele osob mowi ze nie zrezygnuje z Celty bo gra tam jako lider i nie siedzi na lawce.
No dobra ale ma 29 lat i napewno chce cos osiagnac z druzyna ma zajebista forme i jeest w stanie duzo wniesc do najlepszego klubu swiata w ktorym gra najlepsze trio no i koniec koncow jest naszym wychowankiem. Oczywiscie nie jestem na jego miejscu nie mam pojecia co czuje ale bardzo wielu pilkarzy bedacych w jego formie i wieku od razu by przyleciala do nas.
Spelnil sie jako lider w Vigo czas na to zeby cos wygral z druzyna ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?