3

I tutaj sie nie zgodze. Od stycznia wchodzimy w decydujaca faze sezonu i bedziemy miec mnostwo spotkan. Jesli mnie pamiec nie myli to tylko w kwietniu mielismy 8 meczy w 22 dni teraz Ney i Luis musza ciagle grac i druzyna jak widzisz praktycznie w kazdym meczu sie meczy. Spotkan bedzie duzo i tak jak mowilem odpowiednio rotowany bedzie mogl trzymac forme no i odciazy nieco nasza trojke.

1

Troche racji masz aczkolwiek identycznie to wygladalo z Atletico.
Strzelili i mur berlinski. Tutaj mial 2:0 i przewage a wprowadzil 5 obronce widzac co robi Nolito. Zreszta wyraz jego twarzy i ta czerwien do konca meczu mowila sama za siebie

3

Alez cholernie nam brakuje takiego Nolito na prawej. Ile on pilek dzisiaj sypnal 4-5?
Plus to jak sam na siebie bierze gre i gwalci obroncow :) W sumie jego przyjscie wcale nie musi oznaczac ciaglego wejscia z lawki Odpowiednio rotowany raz za Neya raz za Suareza i mielibysmy zajebista 4 w napadzie.

Co do meczu brawo i zarazem szkoda Celty gdyby nie mieli tej dziury na lewej i od poczatku tak im sie gra skladala to wcale nie musieli puscic glupch goli.
Przynajmniej niezle sie usmialismy :)))
27' - Potkniecie o murawe/wlasne nogi Grzmota i wielkie pretensje z nonszalanckim usmiechem :)
88-94 - wyraz twarzy Beniteza i to wkur.. :DD

1

0

1

https://www.facebook.com/Troll.Football/photos/a.345973325442890.83467.345971365443086/1616083985098478/?type=3&theater

Bylo to juz? Jesli to prawda to nie chcialbym mimo wszystko zeby odchodzil. Messi vs. Grzmot the end?:(( :D

0

Politycznie dzisiaj na stronce :DD

0

No to mam swojego pewniaka :D 0-2 Lech ;))

0

jak narazie 6 na 9 zobaczymy co dalej :P

0

Bramki sie posypaly :)))

2

63' Lafata (Sparta Prague) was in the right place at the right time to get to the rebound inside the box, and he fires the ball low inside the right post. It is 1:2.

2

Rownorzednie w meczu Shalke Lafata wchodzi w 62 biegnie i laduje gola na 1-2 :P

2

Lech strzela Fiorce :D

0

Masz mnie :P Pamiec nie ta co kiedys tyle sie tego juz naogladalem ze myla mi sie wszystkie tytuly ;D

1

Na mnie zajebiste wrazenie zrobil Southpaw :) Lubie Ghylengaala (chyba dobrze napisalem:p) takze z jego filmow ten Labirynt,Wolnny strzelec i Zodiak rozwalaja system ;)

1

Jedyne co mi przychodzi do glowy to Moneyball ;)
A jesli chodzi ogolnie o sport polecam Wielkiego Mike'a mi sie bardzo spodobal no i oparty na faktach :)

1

Mam kupon potrzebuje goli :P

0

Po pol godzinie w rozgrywanych obecnie 13 meczach padlo...5 goli :((

0

Zejdz troche nizej i zobacz moj kupon :D BVB juz praktycznie wlazla zostalo 11 spotkan i jestem w niebie :P

0

Gral/gra ktos na gieldzie z kursami? Ostatnio trafilem na stronke stawiasz hajs ze w ciagu 9 minut kurs skoczy w gore albo w dol jesli trafisz dostajesz to co postawiles i srednio 75% kwoty jako wygrana.
Ryzyko 50/50 ale chce sie zorientowac czy ktos z was juz probowal?

1

Mam dzisiaj 12 spotkan z kursem 1608 :D
BVB handicap -2
Lazio over 2
Monaco over 1,5
Shalke zw. 1
APOEL zw 1
Lokomotiv over 1,5
Basel over 2
Sporting L handicap -2
Fiorentina over 2
LFC over 2
Napoli zw 2
Villareal - Dinamo total over 3

0

spoznilas sie :D

13

Niedlugo sie okaze ze to Barca wymyslila ta cala afere z sedzia do akcji wkroczy super-ninja Sepp z kung-fu pandami fifa i dostaniemy bana na kolejne x lat :DD

0

Nie bedzie tej nazwy ;))

1

Ten jego sexowny wyraz twarzy kiedy padl gol na 0-3 ;)))))))))))

2

W miesiac juz 4 afery korupcyjne w sporcie. Zaczelo sie od tenisa potem dziadek Sepp-Platini, dzisiaj jeszcze czytalem o tym ze oskarzono kogos z glownych organizatorow Mundialu 2018 i na koniec to. Dzieje sie oj dzieje ;)))
Wyobrazmy sobie ze jesli my wiemy tylko tyle to co sie dzieje za zamknietymi dzwiami.

1

Ty przeczytaj co napisal po meczu z Rayo :D
Zyczyl zwolnienia Paco i spadku z ligi za to ze grali otwarty futbol xDD

3

MD juz grzebie w historii :D 2000 komentarzy juz pod artykulem ojj bedzie ostro :)

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20151021/202337158292/denuncia-clasico-presiones-arbitro-asistente.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?