samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie mam pojecia co on czuje ale faktu ze akurat po odejsciu Iriny rzeczywiscie strasznie przygasl trudno nie zauwazyc. Znam mase ludzi ktorzy ogolnie przez ta samotnosc probuja dowartosciowac sie w pracy usprawiedliwiaja sie tym ze sa najlepsi najmadrzejsi i nic im wiecej nie potrzeba;)
9
Nie spac Gran Derbi dzisiaj!!!
3
Bardziej chodzi mi o to zeby nie probowal za wszelka cene cos jej udowadniac i zyl swoim zyciem. Mysle ze dobrze rozumiesz o co mi teraz chodzi ty tez przez to przechodziles ;))
1
Tyle ludzi ci daje rady a i tak nie zrozumiales o co nam chodzi ;))
Nie rob czegos zeby jej pokazywac a dla siebie ;)
Nie lam serca innej tylko dlatego zeby swojej bylej cos udowadniac bo moze sie okazac ze nast. dnia ty ja zobaczysz z innym i bedzie gorzej niz teraz;)
2
Po nieudanych zwiazkach takie szukanie na sile to jak samobojstwo ;)
Ty widzisz w niej swoja ex ona w tobie swoja milosc czego efektem jest po prost meczarnia ;)
No ale zycie jest proba i ciaglym nabieraniem doswiadczenia dopiero po fakcie sie czlowiek orientuje ile czasu i przyjemnosci stracil ;)
0
Niby dlaczego ? Od tygodnia to planuje ;D
0
Panie przystapily do ataku :D
2
Zgadzam sie z tym czasem :) W moim przypadku dojscie do siebie po 2 letnim zwiazku trwalo 4 lata az nie spotkalem tej za ktora teraz oddalbym zycie ;) A spotkalem ja wychodzac do ludzi majac zimne serce do kobiet i nawet nie wyobrazalem sobie ze spotkam kogos do kogo poczuje cos wiecej. Takze pij pracuj baluj a milosc sama przyjdzie w lepszym wydaniu ;)
2
Dzieki za przypomnienie slowa monopolowy :D
Starosc nie radosc...zaczynam juz takie proste slowa po polsku zapominac ;P
0
Zalezy od tego co bedziesz czul o 20-15 :D
8
Jak tam cisnienie 20 h przed meczem?:)))
Plan na noc: mnostwo filmow do 4-5
Drzemka do 12
Fcbarca.com i ostatnie wiadomosci nt klasyku
Sklep monopolowy (:D)
Jeszcze raz fcbarca.com zeby sklady zobaczyc :P
Dzwonek do ukochanej i informacja o tym zeby nie dzwonila :D
TV i meczyk w samotnosci :)))
I tutaj 2 alternatywy
1-dzwonek do ukochanej z wiadomosca ze ja kochasz i zapraszasz do siebie
2-power off
3
po info ze skladami na glownej wrzuce pelny link z sopkami i transmisjami ktore na 100 nie zawioda:)
6
Nawet wychodzac na trening sa na swoich pozycjach :D
1
Na nie trzeba miec zawsze strategie i plan jesli w pewnym momencie wciagniesz sie bardziej niz ona to masz przej..ne ;)))
Spore doswiadczenie mam jak na swoj wiek wiec moge ci poradzic zebys zaczal olewac i zyl swoim zyciem nie pokazuj ze jest ci zle bo nie obudzisz w niej zazdrosci ;))
9
piqué powiedział, że Klasyki go podniecają, Iniesta stwierdził, że Klasyk jest jak jazda motocyklem, a co sądzi Luis Enrique?
Ja... ja jestem jak góra lodowa [śmiech
Haha :DD
4
Troche historii i dzisiejszy trening.
25:20 - To Alba?:D Co on sobie na leb zalozyl ?:D
Warto zauwazyc ze wszyscy zaczeli rozgrzewke nawet Lucho wyszedl a dopiero pozniej nasze MSN razem :))
0
Zawsze cos fajnego rzuci :) Ostatni cytat hehe ;D
6
W zeszlym roku Hiszpanski Canal+ nadawal od rana ;))
1
"Musimy atakowac strzelac gole i dochodzic do bramki przeciwnika'
'Nie bylo zadnego spotkania z zawodnikami. Zawsze prowadze druzyny w ten sam sposob'
;)
1
jakim cudem na kuponie masz 2 zaklady z tego samego spotkania?
2
http://soccer365.ru/live/match-real-madrid-barselona-smotret-onlayn/
Przed meczem i w trakcie chodzisz pod nazwami druzyn masz Sopci a obok bezposrednie linki ;)
3
Wyobrazam sobie te wojny w domu i humorki po przegranych klasykach :)))
1
Jakby to powiedzial ruski czlowiek : parukam :D
PS3: Nie bylas ale liniowy byl z Madrytu :P
2
Chcielibyscie zeby wasza zona byla od dziecka wielkim kibicem realu? :D
1
No dobra przekonalas mnie....ty ogladasz mecz ja zapominam o tej aferze z brzuchem :)
Ps 2: Bylas na spalonym :P
0
Oj :))) Sama mowilas ze przegrywamy jak ogladasz naszych moja pamiec jest niezawodna ;)))
Edit: Zmieniam temat bo boje sie msciwych kobiet :D
1
Mszcze sie za brzuch Adamy :P
1
Ty nie idz do fryzjera a Vicky niech nie oglada meczu i 3 pkt. nasze :D
A tak pol zartem to mam gorsze fazy od ciebie :)) Czesto jak ogladam mecz i siedze np na prawym krzesle naszym nie idzie to zmieniam swoje polozenie i jak zaczyna sie gra ukladac to nie ruszam sie z miejsca xD
2
Slabe strony Realu?
"Mimo mojego życzeniowego myślenia, Cristiano Ronaldo zagra. I według mnie nie będzie niespodzianki – zawiedzie. Uważam także, że jeśli Barcelona w którymś momencie wyjdzie na prowadzenie, Benítez po raz kolejny nie będzie w stanie odpowiednio zareagować."
Bardzo madra wypowiedz jednego z adminow fioletowej. Dla porownania nasz ukochany el jarek wymienil kontuzje,brak ogrania i....narodziny dziecka Ramosa ;DDD
0
Jesli 3-4 po golu Pique jest dla ciebie sexowne to wyobrazam sobie co czules po meczu z Juve :D