1

Tak sobie mysle co jeszcze musi robic real zeby bardziej sie pograzyc i juz wiem :D
1 mecz dac walkowerem a w drugim wygrac 2-0 i nie awansowac xDD

3


Przyznam ze tym razem Dissowi wyszlo :DDD

2

Akurat u mnie sie zdarzylo w 2010 roku mialem lige bulgarska i cos mi odbilo ze postawilem awans do finalu PK. Tez walkower i buk mi wliczyl.

2

BREAKING: Not only Cheryshev, but also Mayoral wasn't allowed in the squad today. He got a red card and wasn't allowed to be on the bench.

5

Witam po kolejnej dawce smiechu :)

Dzeki realowi od 21 listopada dni leca wysmienicie jestem czlowiekiem szczesliwym :D Chcialbym im podziekowac w jakis sposob tylko nie wiem jak :)
0-4
Nasi w gazie
Mizianie sie w meczu z Szachtarem Grzmota i Bale'a
Gala LFP
Wpadka w PK

Minelo 12 dni przed nami jeszcze wiele zabawy :DD


2

W sumie to nie wiem czemu taka beka z Beniteza. Od czego on ma asystentow i wszystkich tych idiotow?:D gdzie oni maja mozgi zeby nie sprawdzac kto moze a kto nie :D

8

el jarek po pierwszej bramce ;DDD :
"Denisek jedziesz synek! Jamesiątko podanko klasa."

7

Kurs niemozliwy czyli odpadniecie z rundy realu walkowerem w Bulgarii u bukow dawali 10000 :D

5

Wigilia za 20 dni a Benitez juz sie w Mikolaja bawi :D

1

Hahaaa co sie dzieje ??? :D Wchodze na livescore patrze 0-3 mysle sobie szkoda wlaze tu a tu real out :DDDD
Haha niedolegi i patalachy ale mam zlewe przed snem :DDDDDDDDDDDDDD

10

W centrum Madrytu rozpoczela sie budowa luksusowego 2-pietrowego apartamentu ktorego wartosc przekroczy 30 milionow Euro. Wlascicielami owego budynku beda znani pilkarze i poza boiskowi najlepsi przyjaciele Cristiano Ronaldo i Gareth Bale. 1-sze pietro bedzie nalezalo do 7-ki Realu dlatego bo on zawsze jest 1 a 2 do Bale'a.

Mowi sie ze w tajemnicy przed wszystkimi pilkarze kazali zrobic tajemne przejscie miedzy wlasnymi pokojami dzieki ktoremu wielcy bracia beda mogli sie potajemnie spotykac"

1

Szczerze nie pamietam zeby w poprzednich latach ktos mowil ze Grzmot nieslusznie jest w TOP 3. A w tym roku akurat maja racje wszyscy to jest plebiscyt na najlepszego pilkarza ROKU i ludzie ktorzy twierdza ze Grzmot od stycznia do dnia dzisiejszego gral lepiej od Suareza musza miec cos nie tak z glowa ;)

2

Mialem wielka nadzieje na MSN na podium ale coz..
Nike juz wypina dupe na Grzmota bramek juz tyle nie strzela wiec niech sie cieszy ile wlezie a w styczniu niech zobaczy aktualnego i przyszlego zdobywce ZP :))

1

No jakas taka agresywna jestes...zero romantyzmu :D

2

Spodziewalem sie ze lubisz tego typu rzeczy ;)

1

10 zlotych za 1000 ;))
Wygrywasz 1/100 tego co postawisz

2

Dzisiaj nie atakowali jego lokcia zobaczylismy ulepszona wersje autodestrukcji

30

Ronaldo vs Eibar
1 goal
0 assists
0 accurate crosses
0 chances created
0 successful dribbles
0 tackles
0 ball recoveries
:DD

2

Odbiegajac od sportu ciekawy artykul przeczytalem i jestem w totalnym szoku jak taka pieknosc poszla do ISIS z kolesiem ktory mial 3 zony ;))
Co oni im gadaja ze te leca do nich bo to nie 1 raz kiedy slysze o Europejce ktora wszystko zostawila i spe,,,ila do arabow
http://kobieta.wp.pl/kat,65524,sort,9,title,Urodzilam-potwora-Jej-corka-dolaczyla-do-ISIS,wid,18008233,wiadomosc.html#opinie

1

Ja gram przewaznie tutaj
https://www.parimatch.com/en/

1

Jeszcze troche z bukmacherki :)

ZP :
Leo - 1.15
Leonardo di Grzmot - 6.50
Lewandowski - 14
Neymar - 20
Suarez -25

I cos na deser :)
Nastepny prezydent FIFA ;
Ksiaze Ali - 1.50
Sheikh Akhmad al Fakhad al Sabakh - 3.50
Gianni Infantino - 6.50

I tutaj pytanie: moze baardzo malo sie znam ale kim jest ta 1 dwojka ze chca zajac stanowisko prezydenta fifa?

2

Warto dodac jeszcze ze Benek powolal 8 pomocnikow i 5 obrocnow co daje mu 1 obronca na lawie :D Jese tez nie powolany a wiec wszystkie 1X na moim kuponie bedzie murowany ;P

1

Kurs na Eibar - 7 a remis - 5
kusi oj kusi strasznie:))

2

Vardy niech sie szykuje bo Florek jak zobaczy to zaraz siegnie po 100 milionkow :)

1

No wiec 133 gole ogolnie z czego 125 dla FCB a 8 to gole Leo i Neya w reprach :))

1

@@@ wiedzialem ze cos zle pamietam pisalem z pamieci ;)) ogolnie maja 133 a jak too sie rozklada pozniej poszukam ))) dzieki za przypomnienie :P

1

MSN w tym roku strzelilo 133 z czego 125 w LaLiga ;))))

1

przeczytalem tylko nick dalej nie mam sily :DDDD

1

Fajnie patrzec jak zona Suareza cieszy sie z gola Messiego :D
Fajnie jest tez patrzec jak nasza trojka sie uzupelnia ;) Dwoch strzela to maja w dupie pichichi chca zeby trzeci strzelil. Smiem twierdzic ze gdyby Leo wczesniej trafil to skonczyloby sie jakies 6-0 ;)))
Kocham Barce kocham MSN no i Shakire of kors :DD
VeB...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?