samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak sobie mysle co jeszcze musi robic real zeby bardziej sie pograzyc i juz wiem :D
1 mecz dac walkowerem a w drugim wygrac 2-0 i nie awansowac xDD
3
Przyznam ze tym razem Dissowi wyszlo :DDD
2
Akurat u mnie sie zdarzylo w 2010 roku mialem lige bulgarska i cos mi odbilo ze postawilem awans do finalu PK. Tez walkower i buk mi wliczyl.
2
BREAKING: Not only Cheryshev, but also Mayoral wasn't allowed in the squad today. He got a red card and wasn't allowed to be on the bench.
5
Witam po kolejnej dawce smiechu :)
Dzeki realowi od 21 listopada dni leca wysmienicie jestem czlowiekiem szczesliwym :D Chcialbym im podziekowac w jakis sposob tylko nie wiem jak :)
0-4
Nasi w gazie
Mizianie sie w meczu z Szachtarem Grzmota i Bale'a
Gala LFP
Wpadka w PK
Minelo 12 dni przed nami jeszcze wiele zabawy :DD
2
W sumie to nie wiem czemu taka beka z Beniteza. Od czego on ma asystentow i wszystkich tych idiotow?:D gdzie oni maja mozgi zeby nie sprawdzac kto moze a kto nie :D
8
el jarek po pierwszej bramce ;DDD :
"Denisek jedziesz synek! Jamesiątko podanko klasa."
7
Kurs niemozliwy czyli odpadniecie z rundy realu walkowerem w Bulgarii u bukow dawali 10000 :D
5
Wigilia za 20 dni a Benitez juz sie w Mikolaja bawi :D
1
Hahaaa co sie dzieje ??? :D Wchodze na livescore patrze 0-3 mysle sobie szkoda wlaze tu a tu real out :DDDD
Haha niedolegi i patalachy ale mam zlewe przed snem :DDDDDDDDDDDDDD
10
W centrum Madrytu rozpoczela sie budowa luksusowego 2-pietrowego apartamentu ktorego wartosc przekroczy 30 milionow Euro. Wlascicielami owego budynku beda znani pilkarze i poza boiskowi najlepsi przyjaciele Cristiano Ronaldo i Gareth Bale. 1-sze pietro bedzie nalezalo do 7-ki Realu dlatego bo on zawsze jest 1 a 2 do Bale'a.
Mowi sie ze w tajemnicy przed wszystkimi pilkarze kazali zrobic tajemne przejscie miedzy wlasnymi pokojami dzieki ktoremu wielcy bracia beda mogli sie potajemnie spotykac"
1
Szczerze nie pamietam zeby w poprzednich latach ktos mowil ze Grzmot nieslusznie jest w TOP 3. A w tym roku akurat maja racje wszyscy to jest plebiscyt na najlepszego pilkarza ROKU i ludzie ktorzy twierdza ze Grzmot od stycznia do dnia dzisiejszego gral lepiej od Suareza musza miec cos nie tak z glowa ;)
2
Mialem wielka nadzieje na MSN na podium ale coz..
Nike juz wypina dupe na Grzmota bramek juz tyle nie strzela wiec niech sie cieszy ile wlezie a w styczniu niech zobaczy aktualnego i przyszlego zdobywce ZP :))
1
No jakas taka agresywna jestes...zero romantyzmu :D
2
Spodziewalem sie ze lubisz tego typu rzeczy ;)
1
10 zlotych za 1000 ;))
Wygrywasz 1/100 tego co postawisz
2
Dzisiaj nie atakowali jego lokcia zobaczylismy ulepszona wersje autodestrukcji
30
Ronaldo vs Eibar
1 goal
0 assists
0 accurate crosses
0 chances created
0 successful dribbles
0 tackles
0 ball recoveries
:DD
2
Odbiegajac od sportu ciekawy artykul przeczytalem i jestem w totalnym szoku jak taka pieknosc poszla do ISIS z kolesiem ktory mial 3 zony ;))
Co oni im gadaja ze te leca do nich bo to nie 1 raz kiedy slysze o Europejce ktora wszystko zostawila i spe,,,ila do arabow
http://kobieta.wp.pl/kat,65524,sort,9,title,Urodzilam-potwora-Jej-corka-dolaczyla-do-ISIS,wid,18008233,wiadomosc.html#opinie
1
Ja gram przewaznie tutaj
https://www.parimatch.com/en/
1
Jeszcze troche z bukmacherki :)
ZP :
Leo - 1.15
Leonardo di Grzmot - 6.50
Lewandowski - 14
Neymar - 20
Suarez -25
I cos na deser :)
Nastepny prezydent FIFA ;
Ksiaze Ali - 1.50
Sheikh Akhmad al Fakhad al Sabakh - 3.50
Gianni Infantino - 6.50
I tutaj pytanie: moze baardzo malo sie znam ale kim jest ta 1 dwojka ze chca zajac stanowisko prezydenta fifa?
2
Warto dodac jeszcze ze Benek powolal 8 pomocnikow i 5 obrocnow co daje mu 1 obronca na lawie :D Jese tez nie powolany a wiec wszystkie 1X na moim kuponie bedzie murowany ;P
1
Kurs na Eibar - 7 a remis - 5
kusi oj kusi strasznie:))
2
Vardy niech sie szykuje bo Florek jak zobaczy to zaraz siegnie po 100 milionkow :)
1
http://www.milenio.com/hey/farandula/Shakira_partido_Barcelona-Gerard_Pique_Shakira-Pique_Barcelona_0_636536439.html
1
No wiec 133 gole ogolnie z czego 125 dla FCB a 8 to gole Leo i Neya w reprach :))
1
@@@ wiedzialem ze cos zle pamietam pisalem z pamieci ;)) ogolnie maja 133 a jak too sie rozklada pozniej poszukam ))) dzieki za przypomnienie :P
1
MSN w tym roku strzelilo 133 z czego 125 w LaLiga ;))))
1
przeczytalem tylko nick dalej nie mam sily :DDDD
1
Fajnie patrzec jak zona Suareza cieszy sie z gola Messiego :D
Fajnie jest tez patrzec jak nasza trojka sie uzupelnia ;) Dwoch strzela to maja w dupie pichichi chca zeby trzeci strzelil. Smiem twierdzic ze gdyby Leo wczesniej trafil to skonczyloby sie jakies 6-0 ;)))
Kocham Barce kocham MSN no i Shakire of kors :DD
VeB...